Omeka - en to et translation catalogue (752 entries)

en: "%s" is not a valid file derivative.
et: "%s" ei ole sobiv failituletis

en: %1$s and %2$s
et: %1$s ja %2$s

en: %1$s requires the following plugins to be installed, activated, and loaded: %2$s
et: %1$s jaoks on tarvis, et paigaldatud, aktiveeritud ja laaditud oleks järgnevad pluginad: %2$s

en: %1$s, %2$s, and %3$s
et: %1$s, %2$s ja %3$s

en: %s Administrator
et: %s haldaja.

en: %s bytes
et: %s baiti

en: %s et al.
et: %s jt.

en: %s has no API keys. Use the form above to create one.
et: %sl pole API võtmeid. Kasuta allolevat vormi nende loomiseks.

en: %s is not a valid URL.
et: %s ei ole kehtiv URL.

en: %s of %s
et: %s %s-st

en: %s will be deleted from the system. Items, collections, and tags created by this user will remain in the system, but will no longer be associated with this user.
et: %s kustutatakse süsteemist. Selle kasutaja loodud ühikud, kogud ja sildid jäävad süsteemi alles, kuid need pole enam selle kasutajaga seostatud.

en: &larr; Previous Item
et: &larr; Eelmine ühik

en: '%s' is already in use. Please choose another username.
et: '%s' on juba kasutusel. Palun vali teine kasutajanimi.

en: '%s' is an invalid special value.
et: '%s' on sobimatu eriväärtus.

en: (%s total)
et: (%s kokku)

en: (Lost your password?)
et: (Unustasid salasõna?)

en: (Private)
et: (Privaatne)

en: 403 Page Forbidden
et: 403 Leht on keelatud

en: 403: Forbidden
et: 403: Keelatud

en: 404 Page Not Found
et: 404 Lehte ei leitud

en: 404: Page Not Found
et: 404: Lehte ei leitud

en: 405 Method Not Allowed
et: 405 Meetod pole lubatud

en: 405: Method Not Allowed
et: 405: Meetod pole lubatud

en: A current %s variable has not been set to this view.
et: Käesolev %s muutuja ei ole selle vaate jaoks seadistatud.

en: A language of the resource
et: Inforessursi sisu keel

en: A loop %s variable has not been set to this view.
et: Korduv %s muutuja ei ole selle vaate jaoks seadistatud.

en: A name given to the resource
et: Inforessursile antud nimi

en: A new API key was successfully created.
et: Uus API võti on edukalt loodud.

en: A new version of Omeka is available for download.
et: Omeka uus versioon on allalaadimiseks saadaval.

en: A point or period of time associated with an event in the lifecycle of the resource
et: Inforessursi eluloo sündmusega seotud daatum(id)

en: A related resource
et: Seotud inforessurss

en: A related resource from which the described resource is derived
et: Viide inforessursile, millest kirjeldatav inforessurss pärineb

en: AND
et: JA

en: API Keys
et: API võtmed

en: Access denied.
et: Ligipääs keelatud.

en: Activate
et: Aktiveeri

en: Activate your account with the %s repository
et: Aktiveeri oma konto %s repositooriumis.

en: Activation has been pending since %s.
et: Aktiveerimine on olnud ootel alates kuupäevast %s.

en: Active?
et: Aktiivne?

en: Add Another File
et: Lisa teine fail

en: Add Collection
et: Lisa kogu

en: Add Element
et: LIsa tunnus

en: Add Input
et: Lisa sisend

en: Add Item
et: Lisa ühik

en: Add Item Type
et: Lisa ühikuliik

en: Add Link
et: Lisa link

en: Add New Files
et: Lisa uusi faile

en: Add New User
et: Lisa uus kasutaja

en: Add Tags
et: Lisa silte

en: Add User
et: Lisa kasutaja

en: Add a Collection
et: Lisa kogu

en: Add a Field
et: Lisa väli

en: Add a File
et: Lisa fail

en: Add a Link to the Navigation
et: Lisa link lingiribale.

en: Add a User
et: Lisa kasutaja

en: Add a new collection
et: Lisa uus kogu

en: Add a new item
et: Lisa uus ühik.

en: Add an Item
et: Lisa ühik

en: Add an Item Type
et: Lisa ühikuliik

en: Add new themes by downloading them from the <a href="http://omeka.org/add-ons/themes/" target="_blank">Omeka Theme Directory</a>, or <a href="http://omeka.org/codex/Theme_Writing_Best_Practices" target="_blank">design your own</a>!
et: Lisa uusi teemasid, laadides need alla <a href="http://omeka.org/add-ons/themes/" target="_blank">Omeka teemakataloogist</a>, või <a href="http://omeka.org/codex/Theme_Writing_Best_Practices" target="_blank">kujunda enda teema</a>!

en: Additional Creator
et: Teine autor

en: Admin
et: Haldaja

en: Admin Dashboard
et: Haldaja töölaud

en: Admin Theme
et: Admini teema

en: Admin Themes
et: Admini teemad

en: Administrator Email
et: Haldaja e-post

en: Advanced Search (Items only)
et: Täpsem otsing (ainult ühikud)

en: After enabling the API, applications may be able to show, browse, add, edit, and delete your site resources. Viewing protected content, as well as adding, editing, and deleting content, is protected and requires key authentication. Each key corresponds to, and has all permissions of, an existing Omeka user. You can create keys on each user's %sedit page%s.
et: Pärast API lubamist peavad rakendused olema võimelised kuvama, sirvima, lisama, muutma ja kustutama sinu saidi materjale. Kaitstud sisu vaatamine, samuti sisu lisamine, muutmine ja kustutamine on kaitstud ja nõuab võtmega autentimist. Iga võti vastab ühele Omeka kasutajale ning tema õigustele. Võtme loomiseks tuleb minna kasutaja lehele %sedit page%s.

en: All
et: Kõik

en: All %d items will be deleted.
et: Kõik %d ühikut kustutatakse.

en: All Tags
et: Kõik sildid

en: All customizations will be lost. Order and labels will revert to Omeka defaults. Custom links will be lost.
et: Kõik kohandamised lähevad kaduma. Järjekord ja sildid muudetakse Omeka vaikeväärtusteks. Kohandatud lingid lähevad kaduma.

en: All element texts must have a record type.
et: Kõikidel tunnusetekstidel peab olema kirjetüüp.

en: All items are in a collection.
et: Kõik ühikud on määratud kogudesse

en: All navigation links must have URIs.
et: Kõigil lingiriba linkidel peavad olema URId.

en: All navigation links must have different URIs.
et: Kõigil lingiriba linkidel peavad olema erinevad URId.

en: Allowed File Extensions
et: Lubatud failinime laiendid

en: Allowed File Types
et: Lubatud failitüübid

en: Allowed HTML Attributes
et: Lubatud HTML atribuudid

en: Allowed HTML Elements
et: Lubatud HTML elemendid

en: An account of the resource
et: Inforessursi loomise põhjus

en: An array of records is not available for the loop.
et: Kirjemassiiv ei ole korduvtegevusteks saadaval.

en: An element named "%s" already exists for the "%s" element set.
et: Tunnus nimega "%s" on juba olemas "%s" tunnuste loetelus.

en: An entity primarily responsible for making the resource
et: Inforessursi peamine looja

en: An entity responsible for making contributions to the resource
et: Inforessursi sisu loomisel kaastööd teinud subjekt

en: An entity responsible for making the resource available
et: Inforessursi avaldamise eest vastutav subjekt

en: An error occured when the item was updated: %s
et: Ühiku uuendamisel tekkis tõrge: %s

en: An existing API key was successfully rescinded.
et: Olemasolev API võti on edukalt tühistatud.

en: An invalid value was detected during record iteration.
et: Kirje töötlemisel tuvastati kehtetu väärtus.

en: An unambiguous reference to the resource within a given context
et: Tunnus, mis antud kontekstis inforessursi üheselt identifitseerib

en: Appearance
et: Välisilme

en: Are you sure you want to delete the selected item type elements from the database? You will lose all text related to the selected elements. This cannot be undone.
et: Kas oled kindel, et soovid andmebaasist kustutada kõik valitud ühikuliigi tunnused? Sellega kaotad kogu valitud tunnustega seonduva teksti. Tegevust ei saa tagasi võtta.

en: Are you sure you want to uninstall %s?
et: Kas sa oled kindel, et soovid eemaldada %s?

en: Are you sure?
et: Kas oled kindel?

en: Authentication
et: Autentimine

en: Back to Log In
et: Tagasi sisselogimise lehele

en: Batch Delete All Searched Items
et: Kustuta korraga kõik leitud ühikud

en: Batch Delete Items
et: Kustuta mitu ühikut korraga

en: Batch Edit All Items: No item matches the specified filters.
et: Kõikide ühikute hulgitöötlemine: Määratud filtritele ei vasta ükski ühik.

en: Batch Edit All Searched Items
et: Muuda korraga kõiki leitud ühikuid

en: Batch Edit Item #%d [%d/%d]: %s
et: Ühikute hulgitöötlemine #%d [%d/%d]: %s

en: Batch Edit Items
et: Redigeeri mitu ühikut korraga

en: Batch Edit: A total of %d errors occurred during the batch process of %d items.
et: Hulgitöötlus: Tekkis %d viga %d ühiku hulgitöötlemisel.

en: Batch Edit: Starting processing 1 item. | Batch Edit: Starting processing %d items.
et[0]: Hulgitöötlus: 1 ühiku töötlemise alustamine.
et[1]: Hulgitöötlus: %d ühiku töötlemise alustamine.

en: Batch Edit: The item has been processed successfully. | Batch Edit: All %d items have been processed successfully.
et[0]: Hulgitöötlus: Ühik on töödeldud.
et[1]: Hulgitöötlus: Kõik %d ühikut on töödeldud.

en: Before installation can continue, the following errors must be resolved:
et: Enne paigaldamise jätkamist tuleb lahendada järgnevad vead:

en: Bibliographic Citation
et: Bibliograafiline viide

en: Bit Depth
et: Bitisügavus

en: Bitrate
et: Bitikiirus

en: Boolean
et: Kahendmuutuja

en: Browse All
et: Sirvi kõiki

en: Browse Collections
et: Sirvi kogusid

en: Browse Item Types
et: Sirvi ühikuliike

en: Browse Items
et: Sirvi ühikuid

en: Browse Items by Tag
et: Sirvi ühikuid sildi alusel

en: Browse Tags
et: Sirvi silte

en: Browse Users
et: Sirvi kasutajaid

en: Browse by Tag
et: Sirvi sildi alusel

en: By %s
et: %s poolest

en: Cancel
et: Tühista

en: Cannot add an existing file to an item!
et: Ühikule ei saa lisada olemasolevat faili!

en: Cannot associate the collection with an unsaved user.
et: Kogu ei saa siduda salvestamata kasutajaga.

en: Cannot create a user activation for non-existent user.
et: Ei saa aktiveerida olematut kasutajat.

en: Cannot find an element with an ID of '%s'!
et: Ei leia tunnust, mille ID-ks oleks '%s'!

en: Cannot find element with ID %s!
et: Ei leia tunnust, mille ID on %s!

en: Cannot find parent navigation page.
et: Ei suuda leida kõrgema taseme lehte.

en: Cannot get the local path for a stored file.
et: Ei leia talletatud faili kohalikku asukohaviidet.

en: Cannot remove elements from an item type that is not persistent in the database!
et: Ei saa eemaldada tunnuseid ühikuliigist, mida pole andmebaasis!

en: Cannot save element text for records that are not yet persistent!
et: Ei saa salvestada tunnuseteksti kirjetele, mis pole veel andmebaasis!

en: Cannot set element set ID: set named "%s" does not exist.
et: Tunnuste loendile ei saa seada IDd: loendit "%s" pole olemas.

en: Capture Date
et: Salvestamisaeg

en: Capture Details
et: Salvestamise üksikasjad

en: Capture Device
et: Salvesti

en: Change History
et: Muutmiste ajalugu

en: Change Password
et: Muuda salasõna

en: Changes will be applied to checked items.
et: Muudatused rakendatakse linnukesega märgitud ühikutele.

en: Channels
et: Kanalid

en: Check box to show metadata elements with no text.
et: Ilma tekstita metaandmete kuvamiseks tee kasti linnuke.

en: Check if you wish to delete selected items.
et: Ühikute kustutamiseks märgista need linnukesega

en: Check logs for success and errors.
et: Kontrolli kordaminekute ja ebaõnnestumiste logi.

en: Check the links to display them in the main navigation. Click and drag the links into the preferred display order.
et: Märgista lingid, mida soovid kuvada lingiribal. Kliki ja lohista lingid soovitud kuvamisjärjestusse.

en: Check this field if you would like to allow any file to be uploaded to Omeka.
et: Märgi see väli linnukesega kui soovid, et Omekasse saaks lisada igat laadi faile.

en: Check this field if you would like to filter HTML elements or attributes from form input.
et: Märgista see väli, kui soovid filtreerida HTML elemente või tunnuseid vormisisendilt.

en: Checked items will be deleted.
et: Linnukesega märgitud ühikud kustutatakse.

en: Citation
et: Viide

en: Click and drag the elements into the preferred display order. Click the right arrows to add customized comments to element descriptions.
et: Kliki tunnustele ja lohista need soovitud kuvamisjärjestusse. Tunnusekirjeldustele kommentaaride lisamiseks kliki paremnooltele.

en: Click and drag the files into the preferred display order.
et: Kliki ja lohista failid soovitud kuvamisjärjestusse.

en: Click on the "Index Records" button to re-index your records.
et: Kirjete uuesti indekseerimiseks kliki nupule "Indekseeri kirjed".

en: Codec
et: Kodek

en: Collection
et: Kogu

en: Collection #%s
et: Kogu #%s

en: Collection Items
et: Kollektsiooni ühikud

en: Collections
et: Kogud

en: Comment
et: Kommentaar

en: Compression
et: Kompressioon

en: Configurations apply to this theme only.
et: Seaded rakenduvad ainult sellele teemale.

en: Configure
et: Konfigureeri

en: Configure Plugin: %s
et: Seadista plugin: %s

en: Configure Theme
et: Seadista teema.

en: Configure Theme: %s
et: Seadista teema: %s

en: Configure Your Site
et: Seadista oma veebisait

en: Confirm Delete
et: Kinnita kustutamine

en: Confirm your password.
et: Kinnita salasõna

en: Contributor
et: Kaastööline

en: Contributors
et: Kaastöölised

en: Could not find file %s!
et: Ei leidnud faili %s!

en: Could not load database resource!
et: Ei saanud laadida andmebaasi ressurssi!

en: Count
et: Arv

en: Coverage
et: Hõlme

en: Create a Password
et: Loo salasõna

en: Creator
et: Autor

en: Current Page
et: Käesolev lehekülg

en: Current Password
et: Praegune salasõna

en: Current Theme
et: Praegune teema

en: Customize the element descriptions below. To re-order the elements, %s.
et: Kohanda tunnusekirjeldused. Tunnuste ümberjärjestamiseks %s.

en: Customize which types of records will be searchable in Omeka.
et: Otsusta, millist tüüpi kirjed on Omekas otsitavad

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Date
et: Aeg

en: Date Added
et: Lisamise aeg

en: Date Modified
et: Muutmise kuupäev

en: Date created
et: Loomise kuupäev

en: Deactivate
et: Deaktiveeri

en: Default Superuser Account
et: Ülemhaldaja vaikekonto

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete %s
et: Kustuta %s

en: Delete Items
et: Kustuta ühikud

en: Deletions will be processed in the background item by item.
et: Kustutamised tehakse taustal ükshaaval.

en: Derivative Size Constraints
et: Tuletispiltide mahupiirangud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Details
et: Üksikasjad

en: Direct Links
et: Otselingid

en: Disable File Upload Validation
et: Üleslaetavate failitüüpide piiramise lõpetamine

en: Display Name
et: Kuvatav nimi

en: Display Settings
et: Kuvasätted

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Duration
et: Kestus

en: Each option must have a unique name.
et: Igal valikul peab olema unikaalne nimi.

en: Edit
et: Redigeeri

en: Edit Collection #%s
et: Redigeeri kogu #%s

en: Edit Collections
et: Redigeeri kogusid

en: Edit Element Set
et: Redigeeri tunnuste loetelu

en: Edit File #%s
et: Redigeeri faili #%s

en: Edit Item #%s
et: Redigeeri ühikut #%s

en: Edit Item Type #%s
et: Redigeeri ühikuliiki #%s

en: Edit Items
et: Redigeeri ühikuid

en: Edit User #%s
et: Redigeeri kasutajat #%s

en: Edit this User
et: Redigeeri seda kasutajat

en: Editing Tags
et: Siltide redigeerimine

en: Element Description
et: Tunnuse kirjeldus

en: Element Name
et: Tunnuse nimi

en: Element Sets
et: Tunnuste loetelud

en: Element texts are not formatted correctly!
et: Tunnusetekstide vorming pole korrektne!

en: Elements
et: Tunnused

en: Email
et: E-post

en: Email address is required.
et: E-posti aadress on kohustuslik!

en: Email is required.
et: E-posti aadress on kohustuslik.

en: Embedded Metadata
et: Manustatud metaandmed

en: Enable API
et: Luba API

en: Enable HTML Filtering
et: Võimalda HTML filtreerimine

en: Enable or disable the API by checking or unchecking the box below.
et: API lubamiseks/keelamiseks tee linnuke allolevasse ruudukesse või vastavalt eemalda see.

en: Encryption
et: Krüpteering

en: Enter your email address to retrieve your password.
et: Sisesta oma e-posti aadress salasõna meelde tuletamiseks.

en: Error in configuring plugin named "%s". Missing config and/or config_form hook(s).
et: Viga plugina "%s" konfigureerimisel. Puudu on config ja/või config_form seos(ed).

en: Exact match
et: Täpne vaste

en: Exif Array
et: EXIF massiiv

en: Exif String
et: EXIF string

en: Existing
et: Olemasolev

en: Fatal Error
et: Saatuslik viga

en: Featured
et: Esiletõstetud

en: Featured Collection
et: Esiletõstetud kogu

en: Featured Item
et: Esiletõstetud ühik

en: Featured/Non-Featured
et: Esiletõstetud/esiletõsteta

en: Featured?
et: Esiletõstetud?

en: File
et: Fail

en: File #%s
et: Fail #%s

en: File History
et: Faili ajalugu

en: File Metadata
et: Faii metaandmestik

en: File Size
et: Faili suurus

en: File Type / OS
et: Failitüüp/OS

en: File Validation
et: Faili õigsuse kontroll

en: File must be valid before it can be associated with an item!
et: Failitüüp peab olema sobiv, et seda saaks ühikuga siduda!

en: Filename
et: Failinimi

en: Files
et: Failid

en: Files cannot be attached to an item that is not persistent in the database!
et: Faile ei saa siduda ühikuga, mis pole veel püsivalt andmebaasis!

en: Filter Element Texts
et: Filtreeri tunnuse tekstidest

en: Filter element texts by checking the box below. When checked, the API will respect the display element and element text filters when outputting element text representations.
et: Alloleva ruudukese märkimisega saad filtreerida tunnuse tekstidest. Kui ruuduke on märgitud, arvestab API tunnusetekstide esitamisel kuvatavat tunnust ja tunnuse teksti filtreid.

en: Find a File
et: Leia fail

en: Forgot Password
et: Unustasid salasõna?

en: Form Validation Errors
et: Vormi valideerimise vead

en: Format
et: Vorming

en: Format (Legacy) Metadata
et: Vorminda (varasemast versioonist pärinevat) metaandmete loetelu

en: Format Metadata
et: Vorminda metaandmeid

en: Fullsize
et: Täismahuline

en: Fullsize Image Size
et: Täismahulise pildi suurus

en: General
et: Üldine

en: Get started by adding your first collection.
et: Tee algust ja lisa esimene kogu.

en: Get started by adding your first item.
et: Lisa alustuseks oma esimene ühik.

en: Get support
et: Abi

en: Go to Home Page
et: Mine kodulehele

en: Go to search settings to select record types to use.
et: Kasutatavate kirjetüüpide valimiseks mine otsingusätetesse.

en: Go to the public site
et: Mine avalikule saidile

en: HTML Filtering
et: HTML filtreerimine

en: Height
et: Kõrgus

en: Hello %s. Your username is %s
et: Tere %s. Sinu kasutajanimi on %s

en: Hide Details
et: Peida üksikasjad

en: IPTC Array
et: IPTC massiiv

en: IPTC String
et: IPTC string

en: Identifier
et: Identifikaator

en: If this does not help, try contacting the %s.
et: Kui see ei aita, võta ühendust %s-ga.

en: If you have any questions please refer to <a href="http://omeka.org/codex">Omeka documentation</a> or post a message on the <a href="http://omeka.org/forums">Omeka forums</a>.
et: Küsimuste tekkimisel vaata <a href="http://omeka.org/codex">Omeka dokumentatsiooni </a> või küsi <a href="http://omeka.org/forums">Omeka foorumist</a>.

en: If you think you should have permission, try contacting the %s.
et: Kui arvad, et sul peaks olema ligipääs, siis võta ühendust %s-ga.

en: ImageMagick Directory Path
et: ImageMagick kataloogirada

en: Inactive users cannot log in to the site.
et: Mitteaktiivsed kasutajad ei saa veebisaidile sisse logida.

en: Index Records
et: Indekseeri kirjed

en: Indexing means to collect, parse, and store data to facilitate fast and accurate searches. Omeka will automatically index individual records as they are saved, but there are circumstances when your records are not indexed; for instance, when updating from an earlier version of Omeka or after you customize which records will be searchable.
et: Indekseerimine tähendab andmestiku kogumist, sõelumist ja säilitamist, et tagada kiireid ja täpseid otsinguid. Omeka indekseerib automaatselt kirjed siis, kui neid salvestatakse, aga on olukordi, mil su kirjeid ei indekseerita, näiteks siis, kui uuendad Omeka versiooni või pärast seda, kui muudad kirjete otsitavuse seadeid.

en: Indexing records. This may take a while. You may continue administering your site.
et: Kirjete indekseerimine. Selleks võib pisut aega minna. Sa võid jätkata oma lehekülje haldamist.

en: Information about rights held in and over the resource
et: Teave inforessursiga seotud õiguste kohta

en: Install
et: Paigalda

en: Installation Error
et: Paigaldamisviga

en: Installation Warning
et: Paigaldushoiatus

en: Invalid URI for "%s" navigation link:  "%s"
et: Vale URI "%s" lingiriba lingi jaoks:  "%s"

en: Invalid URI for Omeka_Navigation_Page_Uri object: %s
et: Omeka_Navigation_Page_Uri objekti jaoks sobimatu URI: %s

en: Invalid action passed while getting record URL.
et: Kirje URLi saamiseks esitati ebakorrektne tegevus.

en: Invalid activation code given.
et: Antud on vale aktiveerimiskood.

en: Invalid collection.
et: Ebakorrektne kogu.

en: Invalid current password
et: Praegune salasõna pole õigesti sisestatud

en: Invalid element ID.
et: Vale tunnuse ID.

en: Invalid element data. To add elements, you must either pass an element objects or an array of element metadata.
et: Sobimatud tunnuse andmed. Tunnuse lisamiseks tuleb kasutada kas tunnuse objekte või tunnuse metaandmemassiivi.

en: Invalid element set.
et: Ebakorrektne tunnuste loetelu.

en: Invalid email address
et: Vale e-posti aadress.

en: Invalid email address given.
et: E-posti aadress pole korrektne.

en: Invalid form submission.
et: Esitati ebakorrektne vorm.

en: Invalid format given for email address.
et: E-posti aadress on vales vormingus.

en: Invalid hostname given for email address.
et: E-posti aadressi hostinimi pole korrektne.

en: Invalid item type.
et: Vale ühikuliik.

en: Invalid parameter. The hasElement function requires either an element object or an element id to determine if an item type has an element.
et: Vale parameeter. Funktsioon omab_tunnust nõuab, et tunnuseobjekt või tunnuse id määraks ära selle, kas ühikuliigil on tunnus.

en: Invalid record ID.
et: Vale kirje ID.

en: Invalid record passed while getting record URL.
et: Kirje URLi saamiseks esitati ebakorrektne kirje.

en: Invalid return value while getting record URL.
et: Kirje URLi saamiseks esitati ebakorrektne tulemi väärtus.

en: Invalid search type given!
et: Sisestatud on sobimatu otsingutüüp!

en: Invalid tagType given.
et: Antud vale sildiLiik.

en: Item
et: Ühik

en: Item #%s
et: Ühik #%s

en: Item Metadata
et: Ühiku metaandmed

en: Item Type
et: Ühikuliik

en: Item Type #%s
et: Ühikuliik #%s

en: Item Type Elements
et: Ühikuliigi tunnused.

en: Item Type Information
et: Ühikuliigi info

en: Item Type Metadata
et: Ühikuliigi metaandmed

en: Item Types
et: Ühikuliigid

en: Item type does not contain an element with the ID %s!
et: Ühikuliik ei sisalda tunnust, mille ID on %s!

en: Items
et: Ühikud

en: Items Per Page (admin)
et: Ühikuid lehel (haldaja)

en: Items Per Page (public)
et: Ühikuid lehel (tavakasutaja)

en: Key
et: Võti

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: Label
et: Märgend

en: Language
et: Keel

en: Last IP
et: Viimane IP

en: Last accessed
et: Viimati külastatud

en: Limit the number of items displayed per page in the administrative interface.
et: Piira ühikute arvu lehel haldaja vaates.

en: Limit the number of items displayed per page in the public interface.
et: Piira ühikute arvu lehel tavakasutaja vaates.

en: Limit the number of results displayed per page in the administrative interface.
et: Piira lehel kuvatavate tulemuste arvu haldaja vaates.

en: Limit the number of results displayed per page in the public interface.
et: Piira lehel kuvatavate tulemuste arvu tavakasutaja vaates.

en: Link to File Metadata
et: Link faili metaandmetele

en: List of allowed HTML attributes in form input
et: Sisendvormil lubatud HTML atribuutide loend

en: List of allowed HTML elements in form input
et: Sisendvormil lubatud HTML elementide loend

en: List of allowed MIME types for file uploads
et: Nimekiri failide üleslaadimiseks lubatud MIME tüüpidest

en: List of allowed extensions for file uploads
et: Failide üleslaadmisel lubatud faililaiendite loend

en: List of tags to add to all checked items, separated by %s.
et: Kõigile linnukesega märgitud ühikutele lisatavate siltide loend, eraldajaks %s.

en: Log In
et: Logi sisse

en: Log Out
et: Logi välja

en: Login information incorrect. Please try again.
et: Sisselogimisinfo ei klapi. Palun proovi uuesti.

en: Lost your password?
et: Unustasid salasõna?

en: Main Menu
et: Peamenüü

en: Manage Site
et: Halda saiti

en: Maximum fullsize image size constraint (in pixels)
et: Täismahulise pildi suurim lubatud suurus (pikselites).

en: Maximum fullsize image size constraint (in pixels).
et: Täismahulise pildi suurim lubatud suurus (pikselites).

en: Maximum number of API results displayed per page.
et: Maksimaalne API tulemuste arv lehel.

en: Maximum square thumbnail size constraint (in pixels)
et: Ruudukujulise pisipildi suurim lubatud suurus (pikselites).

en: Maximum square thumbnail size constraint (in pixels).
et: Ruudukujulise pisipildi suurim lubatud suurus (pikselites).

en: Maximum thumbnail size constraint (in pixels)
et: Pisipildi suurim lubatud suurus (pikselites).

en: Maximum thumbnail size constraint (in pixels).
et: Pisipildi suurim lubatud suurus (pikselites).

en: Mime Type
et: MIME tüüp

en: Must specify a file transfer type when attaching files to an item!
et: Enne faili sidumist ühikuga tuleb täpsustada faili edastustüüp.

en: Name
et: Nimi

en: Name as it should be displayed on the site
et: Nimi sel kujul, nagu see veebisaidil kuvatakse

en: Name of element set must be unique.
et: Tunnuste loetelu nimi peab olema unikaalne.

en: Name of element set must not be empty.
et: Tunnuste loetelu nimi ei või tühjaks jääda.

en: Names of plugins must not be blank
et: Pluginate nimed ei saa tühjaks jääda

en: Narrow by Specific Fields
et: Kitsenda kindlate väljade alusel

en: Navigation
et: Lingiriba

en: Navigation links that have undeleteable sublinks cannot be deleted.
et: Ei saa kustutada lingiriba linke, millel on kustutamatud alalingid,

en: New
et: Uus

en: New Password
et: Uus salasõna

en: New key label
et: Uus võtme nimi

en: New password must be at least %min% characters long.
et: Uus salasõna peab olema vähemalt  %min% characters tähemärgi pikkune.

en: New password must be entered.
et: Tuleb sisestada uus salasõna.

en: New password must be typed correctly twice.
et: Uus salasõna tuleb sisestada veatult kaks korda.

en: Next Item
et: Järgmine ühik

en: Next Item &rarr;
et: Järgmine ühik &rarr;

en: Next Page
et: Järgmine lehekülg

en: No
et: Ei

en: No Collection
et: Kogu pole

en: No Tags
et: Silte pole

en: No contributors
et: Kaastöölisi pole

en: No contributors.
et: Kaastöölisi pole.

en: No featured collections are available.
et: Esiletõstetud kogusid ei ole.

en: No featured items are available.
et: Esiletõstetud ühikuid ei ole.

en: No item to batch edit.
et: Pole ühtegi ühikut, mida hulgitöödelda.

en: No plugin name given.
et: Pole antud plugina nime.

en: No recent items available.
et: Pole hiljuti lisatud ühikuid.

en: No tags are available.
et: Silte ei ole.

en: Not Featured
et: Esiletõsteta

en: Not Public
et: Mitteavalik

en: OR
et: VÕI

en: Ok
et: Olgu

en: Omeka Admin
et: Omeka haldaja

en: Omeka Atom Feed
et: Omeka Atom voog

en: Omeka Image File
et: Omeka pildifail

en: Omeka Legacy File
et: Omeka pärandfail

en: Omeka RSS Feed
et: Omeka RSS kanal

en: Omeka Video File
et: Omeka videofail

en: Omeka encountered an error when upgrading your installation.
et: Omekas tekkis viga paigalduse uuendamisel.

en: Omeka has encountered an error
et: Omekas on tekkinud viga

en: Omeka has upgraded successfully.
et: Omeka on edukalt uuendatud.

en: Omeka is installed.
et: Omeka on paigaldatud.

en: Omeka requires PHP version %1$s or higher, but this server is running PHP version %2$s. Please update the installed version of PHP and try again.
et: Omeka nõuab PHP versiooni %1$s või uuemat, aga selles serveris on  PHP versioon %2$s. Palun uuenda PHP versiooni ja proovi siis uuesti.

en: Only Featured Items
et: Ainult esiletõstetud ühikud

en: Only Non-Featured Items
et: Ainult esiletõsteta ühikud

en: Only Non-Public Items
et: Ainult mitteavalikud ühikud

en: Only Public Items
et: Ainult avalikud ühikud.

en: Original
et: Originaal

en: Original Filename
et: Algne failinimi

en: Output Formats
et: Väljundvormingud

en: Page
et: Leht

en: Page 1
et: 1. leht

en: Page 2
et: 2. leht

en: Page 3
et: 3. leht

en: Page 4
et: 4. leht

en: Page 5
et: 5. leht

en: Page 6
et: 6. leht

en: Page not found.
et: Lehte ei leitud.

en: Pagination
et: Leheküljed

en: Password
et: Salasõna

en: Password cannot be empty.
et: Salasõna lahter ei või tühjaks jääda.

en: Password changed!
et: Salasõna on muudetud!

en: Password is required.
et: Salasõna on kohustuslik.

en: Password must be at least 6 characters long.
et: Salasõna peab olema vähemalt 6 tähemärki pikk.

en: Password: The passwords do not match.
et: Salasõna: Salasõnad ei kattu.

en: Path to plugin.ini for "%s" is not correct.
et: plugin.ini asukohaviide "%s" jaoks ei ole korrektne.

en: Pick this type
et: Vali see liik

en: Please back up your existing database and then click the button to upgrade.
et: Palun tee turvakoopia oma andmebaasist ning kliki seejärel uuenduse käivitamiseks nupule.

en: Please check your email for a link to reset your password.
et: Link salasõna muutmiseks on saadetud e-posti aadressile.

en: Please follow this link to reset your password:
et: Salasõna muutmiseks klõpsa sellele lingile.

en: Please restore from your database backup and try again.
et: Palun taasta oma andmebaas turvakoopialt ning proovi uuesti.

en: Plugin must have a valid directory name before it can be installed.
et: Pluginal peab olema kehtiv katalooginimi enne selle paigaldamist.

en: Plugins
et: Pluginad

en: Post Processing
et: Postituse töötlemine

en: Powered by Omeka
et: Loodud Omeka abil

en: Prev Item
et: Eelmine ühik

en: Previous Page
et: Eelmine lehekülg

en: Private
et: Privaatne

en: Producer
et: Tootja

en: Proudly powered by <a href="http://omeka.org">Omeka</a>.
et: Selle saidi loomiseks kasutasime suurima heameelega <a href="http://omeka.org">Omeka</a> tarkvara.

en: Public
et: Avalik

en: Public Site
et: Avalik veebisait

en: Public/Non-Public
et: Avalik/mitteavalik

en: Public?
et: Avalik?

en: Publisher
et: Kirjastaja

en: Query type:
et: Päringutüüp:

en: Query:
et: Päring:

en: Quick Filter
et: Kiirfilter

en: Re-type the Password
et: Sisesta salasõna veel kord

en: Real Name is required.
et: Tegelik nimi on kohustuslik.

en: Recent Collections
et: Uusimad kogud

en: Recent Items
et: Uusimad ühikud

en: Recently Added Items
et: Hiljuti lisatud ühikud

en: Record Type
et: Kirjetüüp

en: Record Types
et: Kirjetüübid

en: Record types:
et: Kirjetüübid:

en: Relation
et: Seos

en: Remember Me?
et: Jäta salasõna meelde?

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove field
et: Eemalda väli

en: Remove?
et: Eemalda?

en: Render Details
et: Visualiseerimise üksikasjad

en: Render Device
et: Visualiseerimisseade

en: Repeat New Password
et: Uus salasõna veelkord

en: Rescind
et: Tühista

en: Researcher
et: Uurija

en: Resend Activation Email
et: Saada aktiveerimiskiri uuesti

en: Reset Navigation
et: Nulli peamenüü

en: Reset results
et: Otsingutulemused

en: Restore Default Attributes
et: Taasta vaikeatribuudid

en: Restore Default Elements
et: Taasta vaiketunnused

en: Restore Default Extensions
et: Taasta vaikelaiendid

en: Restore Default Types
et: Taasta vaiketüübid

en: Results Per Page (admin)
et: Tulemusi lehel (haldaja)

en: Results Per Page (public)
et: Tulemusi lehel (tavakasutaja)

en: Results per Page
et: Tulemusi lehel

en: Return to Dashboard
et: Tagasi töölauale

en: Rights
et: Õigused

en: Role
et: Roll

en: Roles describe the permissions a user has. See <a href='http://omeka.org/codex/User_Roles' target='_blank'>documentation</a> for details.
et: Rollid kirjeldavad kasutaja õigusi. Täpsem info <a href='http://omeka.org/codex/User_Roles' target='_blank'>Omeka dokumentatsiooni lehel</a>

en: Rss2.0 Feed Not Found!
et: Rss2.0 kanalit ei leitud!

en: SQL error in migration:
et: SQL viga andmete ülekandmisel:

en: Sample Rate
et: Sämplimissagedus

en: Save Changes
et: Salvesta muutused

en: Save Password
et: Salvesta salasõna

en: Screenshot for %s Theme
et: Teema %s ekraanipilt.

en: Search
et: Otsi

en: Search By Collection
et: Otsi kogude järgi

en: Search By Tags
et: Otsi siltide järgi

en: Search By Type
et: Otsi liikide järgi

en: Search By User
et: Otsi kasutajate järgi

en: Search Field
et: Otsinguväli

en: Search Items
et: Otsi ühikuid

en: Search Joiner
et: Otsingu liitja

en: Search Record Types
et: Otsi kirjetüüpe

en: Search Terms
et: Otsisõnad

en: Search Type
et: Otsingu liik

en: Search by a range of ID#s (example: 1-4, 156, 79)
et: Otsi ID-de vahemiku järgi (näiteks 1–4, 156, 79)

en: Search for Keywords
et: Otsi võtmesõnu

en: Search for items
et: Otsi ühikuid

en: Search only these record types:
et: Otsi ainult neid kirjetüüpe:

en: Search tags
et: Otsi silte

en: Search users
et: Otsi kasutajaid

en: Search using this query type:
et: Otsi, kasutades seda päringutüüpi:

en: Security
et: Turvalisus

en: Select Below
et: Vali allpool

en: Select Below
et: Vali allpool

en: Select a Homepage
et: Vali koduleht

en: Select all %s results
et: Vali kõik %s tulemust

en: Select all rows
et: Vali kõik read

en: Select item "%s"
et: Vali ühik "%s"

en: Separate tags using this character or string.
et: Eralda sildid selle tähe või stringiga.

en: Separate tags using this character or string. Be careful when changing this setting. You run the risk of splitting tags that contain the old delimiter.
et: Eralda sildid selle tähe või stringiga. Ole selle sätte muutmisel ettevaatlik: on oht, et tükeldad sildid, mis sisaldavad vana eraldajat.

en: Separate tags with %s
et: Eralda sildid %s-ga

en: Settings
et: Sätted

en: Show Details
et: Näita üksikasju

en: Show Element Set Headings
et: Näita tunnuste loetelu pealkirju

en: Show Empty Elements
et: Näita tühje tunnuseid

en: Site Author Information
et: Teave veebisaidi autori kohta

en: Site Copyright Information
et: Teave veebisaidi autoriõiguste kohta

en: Site Description
et: Veebisaidi kirjeldus.

en: Site Settings
et: Veebisaidi sätted

en: Site Title
et: Lehekülje pealkiri

en: Skip to main content
et: Mine peamise sisu juurde

en: Some items were excluded because you do not have permission to delete them.
et: Mõned ühikud jäid kustutamata, kuna Sul pole nende kustutamiseks õigusi.

en: Sorry, you do not have permission to access this page.
et: Vabandame, Teil ei ole õigusi selle lehe vaatamiseks.

en: Sort by:
et: Sorteerimisalus:

en: Source
et: Allikas

en: Square Thumbnail
et: Ruudukujuline pisipilt

en: Square Thumbnail Size
et: Ruudukujulise pisipildi suurus.

en: Subject
et: Teema

en: Submit
et: Esita

en: Success!
et: Kõik läks edukalt!

en: Super
et: Ülemhaldaja

en: Support Forums
et: Tugifoorumid

en: System Information
et: Süsteemi info

en: Tag Delimiter
et: Siltide eraldaja

en: Tags
et: Sildid

en: Tags must be given a name.
et: Siltidele peab olema antud nimi.

en: That name is already taken for this tag.
et: Selle sildi nimi on selle sildi jaoks juba kasutusel.

en: The "%s" field has at least one invalid value!
et: Väljal '%s' on vähemalt üks sobimatu väärtus!

en: The "%s" plugin must be installed and have newer files to upgrade it.
et: Plugin "%s" peab olema installeeritud ning olemas peavad olema ka uuemad failid plugina värskendamiseks.

en: The %s plugin has already been installed.
et: %s plugin on juba paigaldatud.

en: The %s plugin was activated, but could not be loaded:
et: %s plugin on aktiveeritud, kuid seda ei saanud laadida:

en: The %s plugin was successfully activated!
et: %s plugin on edukalt aktiveeritud!

en: The %s plugin was successfully configured!
et: %s plugin on edukalt konfigureeritud!

en: The %s plugin was successfully deactivated!
et: Plugin %s on edukalt deaktiveeritud!

en: The %s plugin was successfully installed!
et: %s on edukalt paigaldatud!

en: The %s plugin was successfully uninstalled!
et: Plugin %s on edukalt eemaldatud!

en: The %s plugin was successfully upgraded!
et: Plugin %s on edukalt uuendatud!

en: The API configuration was successfully changed!
et: API seadistus on edukalt muudetud!

en: The Dublin Core metadata element set is common to all Omeka records, including items, files, and collections. For more information see, http://dublincore.org/documents/dces/.
et: Dublin Core metaandmete loetelu on ühine kõigile Omeka kirjetele - ühikutele, failidele ja kogudele. Rohkem infot lehel http://dublincore.org/documents/dces/.

en: The ImageMagick directory path does not work.
et: ImageMagick kataloogirada ei tööta.

en: The ImageMagick directory path has not been set. No derivative images will be created. If you would like Omeka to create derivative images, please set the path in Settings.
et: ImageMagick kataloogirada pole seadistatud. Tuletispilte ei looda. Tuletispiltide loomiseks on vajalik, et seadistaksid sätete all kataloogiraja.

en: The ImageMagick directory path works.
et: ImageMagick kataloogirada töötab.

en: The appearance settings have been updated.
et: Välisilme sätted on uuendatud.

en: The collection "%s" was successfully added!
et: Kogu "%s" on edukalt lisatud!

en: The collection "%s" was successfully changed!
et: Kogu "%s" on edukalt muudetud!

en: The collection "%s" was successfully deleted!
et: Kogu "%s" on edukalt kustutatud!

en: The collection #%s was successfully added!
et: Kogu #%s on edukalt lisatud!

en: The collection #%s was successfully changed!
et: Kogu #%s on edukalt muudetud!

en: The collection #%s was successfully deleted!
et: Kogu #%s on edukalt kustutatud!

en: The configured PHP path (%s) does not point to a PHP-CLI binary.
et: Seadistatud PHP asukohaviide (%s) ei viita PHP-CLI koodile.

en: The configured PHP path (%s) is invalid.
et: Seadistatud PHP asukohaviide (%s) pole korrektne.

en: The configured PHP path (%s) points to a PHP-CLI binary with an invalid version (%s)
et: Konfigureeritud PHP asukohaviide (%s) viitab PHP-CLI koodi ebasobivale versioonile (%s)

en: The deletion of all items is forbidden.
et: Kõikide ühikute kustutamine on keelatud.

en: The description of the item type.
et: Ühikuliigi kirjeldus.

en: The element name must not be empty.
et: Tunnuse nimi ei või tühjaks jääda.

en: The element set was successfully changed!
et: Tunnuste loetelu on edukalt muudetud!

en: The file format, physical medium, or dimensions of the resource
et: Inforessursi failivorming, füüsiline kandja või mõõtmed

en: The file was successfully deleted.
et: Fail on kustutatud.

en: The following error occurred while activating the %s plugin:
et: %s plugina aktiveerimisel tekkis järgnev viga:

en: The following error occurred while deactivating the %s plugin:
et: Plugina %s deaktiveerimisel tekkis järgmine viga:

en: The following error occurred while installing the %s plugin:
et: %s plugina paigaldamisel tekkis järgnev viga:

en: The following error occurred while uninstalling the %s plugin:
et: Plugina %s eemaldamisel tekkis järgnev viga:

en: The following error occurred while upgrading the %s plugin:
et: Plugina %s uuendamisel tekkis järgnev viga:

en: The following issues will not affect installation, but they may negatively affect the behavior of Omeka:
et: Järgnevad küsimused ei mõjuta paigaldust, aga need võivad häirida Omeka toimimist:

en: The general settings have been updated.
et: Üldsätted on uuendatud.

en: The item "%s" was successfully added!
et: Ühik "%s" on edukalt lisatud!

en: The item "%s" was successfully changed!
et: Ühik "%s" on edukalt muudetud!

en: The item "%s" was successfully deleted!
et: Ühik "%s" on edukalt kustutatud!

en: The item #%s was successfully added!
et: Ühik "%s" on edukalt lisatud!

en: The item #%s was successfully changed!
et: Ühik "%s" on edukalt muudetud!

en: The item #%s was successfully deleted!
et: Ühik "%s" on edukalt kustutatud!

en: The item type "%s" was successfully added!  You may now add elements to your new item type.
et: Ühikuliik "%s" on edukalt lisatud! Sa saad nüüd lisada uuele ühikuliigile tunnuseid.

en: The item type "%s" was successfully added.
et: Ühikuliik "%s" on edukalt lisatud.

en: The item type "%s" was successfully updated.
et: Ühikuliik "%s" on edukalt uuendatud.

en: The item type cannot have more than one "%s" element.
et: Ühikuliigil ei saa olla rohkem kui üks "%s" tunnus.

en: The item type elements were successfully changed!
et: Ühikuliigi tunnused on edukalt muudetud!

en: The item type metadata element set, consisting of all item type elements bundled with Omeka and all item type elements created by an administrator.
et: Ühikuliigi metaandmete loetelu, mis koosneb kõigist Omeka ühikuliigi tunnustest ning kõikidest administraatori loodud ühikuliigi tunnustest.

en: The item type name must be unique.
et: Ühikuliigi nimi peab olema unikaalne.

en: The item type name must have between %1$s and %2$s characters.
et: Ühikuliigi nimi peab olema %1$s kuni %2$s tähemärki pikk.

en: The item was successfully batch-edited.
et: Ühikut muudeti hulgitöötlusega.

en: The item was successfully deleted.
et: Ühik on kustutatud.

en: The items are checked and changed one by one in the background.
et: Ühikuid kontrollitakse ja muudetakse taustal ükshaaval.

en: The items are checked and deleted one by one in the background.
et: Ühikuid kontrollitakse ja kustutatakse taustal ükshaaval.

en: The items were successfully changed!
et: Ühikud on edukalt muudetud!

en: The items were successfully deleted!
et: Ühikud on edukalt kustutatud!

en: The maximum file size is %s.
et: Faili suurim lubatud suurus on %s.

en: The metadata element set that was included in the `files_images` table in previous versions of Omeka. These elements are common to all image files.
et: Metaandmete loetelu Omeka varasemate versioonide tabelis "failid_pildid". Need tunnused on ühised kõigile pildifailidele.

en: The metadata element set that was included in the `files_videos` table in previous versions of Omeka. These elements are common to all video files.
et: Metaandmete loetelu Omeka varasemate versioonide tabelis "failid_videod". Need tunnused on ühised kõigile videofailidele.

en: The metadata element set that, in addition to the Dublin Core element set, was included in the `files` table in previous versions of Omeka. These elements are common to all Omeka files. This set may be deprecated in future versions.
et: Metaandmete loetelu, mis oli Omeka varasemate versioonide tabelis "failid" lisaks Dublin Core'i tunnustele. Need tunnused on ühised kõigile Omeka failidele. Tulevastes versioonides võidakse seda loetelu vähendada.

en: The method used to access this URL (%s) is not valid.
et: Sellele URL-ile (%s) ligipääsemiseks kasutati vale meetodit.

en: The name of the item type.
et: Ühikuliigi nimi.

en: The nature or genre of the resource
et: Inforessursi olemus või laad

en: The navigation settings have been reset.
et: Peamenüü seaded on nullitud.

en: The navigation settings have been updated.
et: Lingiriba sätted on uuendatud.

en: The navigation settings were not saved because of missing or invalid values.  All changed values have been restored.
et: Lingiriba sätteid ei salvestatud puuduvate või ebakorrektsete väärtuste tõttu. Kõik muudetud väärtused on taastatud.

en: The page must be normalized and have a valid uid.
et: Leht peab vastama normaalkujule ning sellel peab olema kehtiv UID.

en: The parent container must either be the navigation object or a descendant subpage of the navigation object.
et: Kõrgema taseme ümbris peab olema kas lingiriba objekt või sellest põlvnev alaleht.

en: The plugin %s must be installed.
et: Tuleb paigaldada plugin %s.

en: The plugin could not be found in the '%s' directory!
et: '%s' kataloogis seda pluginat ei leidunud!

en: The query searched 1 item and returned no results. | The query searched %s items and returned no results.
et[0]: Päring otsis läbi 1 ühikut ja ei leidnud ühtegi vastet.
et[1]: Päring otsis läbi %s ühikut ja ei leidnud ühtegi vastet.

en: The security settings have been updated.
et: Turvasätted on uuendatud.

en: The spatial or temporal topic of the resource, the spatial applicability of the resource, or the jurisdiction under which the resource is relevant
et: Inforessursi sisu ajaline või ruumiline teema, ruumiline kohaldatavus või võimkond, kus inforessurss on relevantne

en: The theme has been successfully changed.
et: Teema on edukalt muudetud.

en: The theme settings were successfully saved!
et: Teemasätted on edukalt salvestatud!

en: The topic of the resource
et: Inforessursi teema

en: The user "%s" was added, but the activation email could not be sent.
et: Kasutaja "%s" lisati, kuid aktiveerimiskirja saatmine ei õnnestunud.

en: The user "%s" was successfully added!
et: Kasutaja "%s" on edukalt lisatud!

en: The user "%s" was successfully deleted!
et: Kasutaja "%s" on edukalt kustutatud!

en: The user %s was successfully changed!
et: Kasutaja %s on edukalt muudetud!

en: The user must be assigned a role.
et: Kasutajale peab olema omistatud roll.

en: The username "%1$s" must be between %2$s and %3$s characters.
et: Kasutajanimi "%1$s" peab olema %2$s kuni %3$s tähemärki pikk.

en: Themes
et: Teemad

en: There are currently no items within this collection.
et: Selles kogus pole praegu ühikuid.

en: There are no collections on this page.
et: Sellel lehel pole kogusid.

en: There are no elements.
et: Tunnuseid pole.

en: There are no files for this item yet.
et: Selle ühiku juures pole veel faile.

en: There are no recently added items.
et: Hiljuti lisatud ühikuid ei ole.

en: There are no tags to display. You must first tag some items.
et: Kuvamiseks pole silte. Sa pead kõigepealt ühikutele silte lisama.

en: There are too few values in the element ordering array.
et: Tunnuste järjestamise massivis on liiga vähe väärtusi.

en: There are too many values in the element ordering array.
et: Tunnuste järjestamise massiivis on liiga palju väärtusi.

en: There is no element "%1$s", "%2$s"!
et: Pole tunnust "%1$s", "%2$s"!

en: There was an error on the form. Please try again.
et: Vormil oli viga, Palun proovi uuesti.

en: There was an invalid entry on the form. Please try again.
et: Vormil oli ebakorrektne sissekanne. Palun proovi uuesti.

en: There were errors found in your form. Please edit and resubmit.
et: Sinu vormil on mõned vead. Palun redigeeri seda ning esita see uuesti.

en: This email address is already in use.
et: See e-posti aadress on juba kasutusel.

en: This email address is invalid.
et: See e-posti aadress on ebakorrektne.

en: This is not a valid plugin.
et: See ei ole õige plugin.

en: This migration should have been run previously (should not run again).
et: See andmete ülekanne peaks olema juba varem sooritatud (seda ei peaks uuesti käivitama).

en: This migration should not be run.
et: Seda andmete ülekandmist ei peaks käivitama.

en: This theme requires a newer version of Omeka (%s).
et: Selle teema jaoks on vaja Omeka uuemat versiooni (%s).

en: This username is already in use.
et: Kasutajanimi on juba kasutusel.

en: This version of %1$s requires at least Omeka %2$s.
et: See %1$s versioon nõuab vähemalt Omeka versiooni %2$s.

en: This will delete the "%s" item type but will not delete the elements assigned to the item type. Items that are assigned to this item type will lose all metadata that is specific to the item type.
et: See kustutab ühikuliigi "%s", kuid ei kustuta selle ühikuliigiga seonduvaid tunnuseid. Selle ühikuliigi alla määratud ühikud, kaotavad kogu ühikuliigile spetsiifilise metaandmestiku.

en: This will delete the collection "%s" and its associated metadata. This will not delete any items in this collection, but will delete the reference to this collection in each item.
et: See kustutab kogu "%s" ja sellega seotud metaandmestiku. See ei kustuta sellesse kogusse kuulunud ühikuid, küll aga eemaldab viite sellele kogule kõigi ühikute juures.

en: This will delete the collection #%s and its associated metadata. This will not delete any items in this collection, but will delete the reference to this collection in each item.
et: See kustutab kogu #%s ja sellega seotud metaandmestiku. See ei kustuta sellesse kogusse kuulunud ühikuid, küll aga eemaldab viite sellele kogule kõigi ühikute juures.

en: This will delete the element set and all elements assigned to the element set. Items will lose all metadata that is specific to this element set.
et: See kustutab tunnuste loetelu ja kõik sellesse loetelusse kuuluvad tunnused. Ühikud kaotavad sellesse tunnuste loetellu kuuluva metaandmestiku.

en: This will delete the file and its associated metadata.
et: See kustutab faili ning sellega seotud metaandmestiku.

en: This will delete the item "%s" and its associated metadata. It will also delete all files and file metadata associated with this item.
et: See kustutab ühiku "%s" ja sellega seostuva metaandmestiku. See kustutab ka kõik ühikuga seotud failid ja failide metaandmestiku.

en: This will delete the item #%s and its associated metadata. It will also delete all files and file metadata associated with this item.
et: See kustutab ühiku #%s ja sellega seostuva metaandmestiku. See kustutab ka kõik ühikuga seotud failid ja failide metaandmestiku.

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Thumbnail Size
et: Pisipildi suurus

en: Title
et: Pealkiri

en: To create a new API key, enter a label for the key below. For example, describe for what purpose it will be used. This key will have all your permissions; treat it as you would your password.
et: Ue API võtme loomiseks sisesta võtme nimi. Näiteks kirjelda, milleks seda kasutatakse. Sellel võtmel on kõik sinu õigused; käi sellega ringi nagu salasõnaga.

en: To delete a tag, click the X. Deleting a tag will not delete the tagged items.
et: Et silt kustutada, klõpsa x-le. Sildi kustutamine ei kustutad sildistatud ühikuid.

en: To edit the tag name, click the name and begin editing, and hit "enter" to save. To cancel an edit, click the ESC key or click away from the tag.
et: Sildi nime redigeerimiseks kliki sildi nimele ja muuda seda; salvestamiseks vajuta enter-klahvi. Redigeerimise katkestamiseks vajuta esc-klahvi või kliki sildist väljaspool.

en: To view all items with a tag, click the number.
et: Et vaadata kõiki sildistatud ühikuid, klõpsa numbrile.

en: Total Items
et: Ühikuid kokku

en: Total Number of Items
et: Ühikute koguarv

en: Transcriber
et: Tekstistaja

en: Type
et: Liik

en: Type Metadata
et: Liigi metaandmed

en: Type Name
et: Liigi nimi

en: Typed passwords do not match.
et: Salasõnad ei kattu.

en: Unable to reset password. Please verify that the information is correct and contact an administrator if necessary.
et: Salasõna ei saanud muuta. Palun kontrolli, kas info on õige, ning vajadusel võta ühendust haldajaga.

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Uninstall
et: Eemalda

en: Uninstall Plugin: %s
et: Eemalda plugin: %s

en: Update API Keys
et: Uuenda API võtmeid

en: Upgrade
et: Uuenda

en: Upgrade Database
et: Uuenda andmebaasi

en: Upgrade Your Omeka Database
et: Uuenda oma Omeka andmebaasi

en: Upgrade to %s
et: Uuenda %sks.

en: Use HTML
et: Kasuta HTML-i

en: Use Square Thumbnails
et: Kasuta ruudukujulisi pisipilte

en: Use this theme
et: Kasuta seda teemat

en: User #%s
et: Kasutaja #%s

en: User Activation
et: Kasutaja aktiveerimine

en: User activation email could not be sent.
et: Kirja kasutaja aktiveerimiseks ei õnnestunud saata.

en: User activation email has been sent.
et: Kiri kasutaja aktiveerimiseks on saadetud.

en: User is not allowed to delete selected items.
et: Kasutaja ei saa valitud ühikuid kustutada.

en: User is not allowed to delete this item.
et: Kasutajal pole luba seda ühikut kustutada.

en: User is not allowed to edit selected items.
et: Kasutaja ei saa valitud ühikuid toimetada.

en: User is not allowed to edit this item.
et: Kasutajal pole luba seda ühikut muuta.

en: User is not allowed to modify featured status of items.
et: Kasutaja ei saa muuta ühikute esiletõstu.

en: User is not allowed to modify visibility of items.
et: Kasutaja ei saa ühikute nähtavust muuta.

en: User is not allowed to tag selected items.
et: Kasutaja ei saa valitud ühikuid sildistada.

en: User is not allowed to tag this item.
et: Kasutajal pole luba seda ühikut sildistada.

en: User may not change permissions to super-user
et: Kasutaja ei saa anda ülemhaldaja õigusi.

en: User may not change roles.
et: Kasutaja ei saa rolle muuta.

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Username cannot be empty.
et: Kasutajanime lahter ei või tühjaks jääda.

en: Username is required.
et: Kasutajanimi on kohustuslik.

en: Username must be 30 characters or fewer. Whitespace is not allowed.
et: Kasutajanime pikkus kuni 30 tähemärki. Tühikud pole lubatud.

en: Username must be at least %min% characters long.
et: Kasutajanimi peab olema vähemalt %min% characters tähemärgi pikkune.

en: Username must be at most %max% characters long.
et: Kasutajanimi ei saa olla pikem kui %max% characters tähemärki.

en: Users
et: Kasutajad

en: Version %s
et: Versioon %s

en: View
et: Vaata

en: View All
et: Vaata kõiki

en: View All Collections
et: Vaata kõiki kogusid

en: View All Items
et: Vaata kõiki ühikuid

en: View File Metadata
et: Vaata faili metaandmeid

en: View Public Page
et: Vaata tavakasutaja lehte

en: View item | View all %s items
et[0]: Vaata ühikut
et[1]: Vaata kõiki %s ühikut

en: View the items in %s
et: Vaata ühikuid %s-s.

en: Watermark
et: Vesimärk

en: Welcome!
et: Tere tulemast!

en: Welcome, %s
et: Tere tulemast, %s

en: Whitespace is not allowed. Only these special characters may be used: %s
et: Tühikud pole lubatud. Kasutada võib üksnes järgmisi erimärke: %s

en: Width
et: Laius

en: Would you like to %s?
et: Kas sa sooviksid %s?

en: Yes
et: Jah

en: Yes, I want to uninstall this plugin.
et: Jah, ma soovin selle plugina eemaldada.

en: You do not have any plugins installed. Add them to the plugins directory to see them listed here.
et: Sul ei ole installitud pluginaid. Lisa need pluginate kataloogi, et need oleks siin nähtaval.

en: You do not have permission to access this page.
et: Sul pole õigusi selle lehe vaatamiseks.

en: You have a new version of %s. Please upgrade!
et: %s-st on olemas uus versioon. Palun uuenda!

en: You have changed which records are searchable in Omeka. Please re-index the records using the form below.
et: Sa muutsid seda, millised kirjed on Omekas otsitavad. Palun indekseeri kirjed üle, kasutades allolevat vormi.

en: You have chosen an illegal theme name. Please select another theme.
et: Sa oled valinud sobimatu teema nime. Palun vali mingi muu teema.

en: You have no API keys. Use the form above to create one.
et: Sul ei ole API võtmeid. Kasuta nende loomiseks allolevat vormi.

en: You have no collections.
et: Sul pole kogusid

en: You have no items.
et: Sul pole ühikuid.

en: You may now log in to Omeka.
et: Sa saad nüüd Omekasse sisse logida.

en: You must choose some items to batch edit.
et: Mitme ühiku korraga redigeerimiseks tuleb need märkida linnukesega.

en: You must confirm the uninstall before proceeding.
et: Enne jätkamist pead kinnitama eemaldamise.

en: You must use a different method to access this URL. If you reached this page by following a link or clicking a button in Omeka, please contact the %s.
et: Sellele URL-le pääsemiseks peab kasutama teist viisi. Kui sa jõudsid sellele lehele Omeka lingile või nupule klõpsates, siis võta palun ühendust %s-ga.

en: You&#8217;ve tried to access a page that does not seem to exist. Sometimes this happens. Below is a quick break-down of the items, collections, and exhibits on this site.
et: Proovisid jõuda lehele, mida ilmselt pole olemas. Mõnikord juhtub nii. Allpool on loetletud sellel veebisaidil olevad ühikud, kogud ja näitused.

en: Your Omeka database is not compatible with your current version of Omeka.
et: Su Omeka andmebaas ei ühildu su Omeka praeguse versiooniga

en: Your account for the %s repository has been created. Please click the following link to activate your account:
et: Su konto repositooriumi %s jaoks on loodud, Konto aktiveerimiseks palun kliki järgneval lingil:

en: Your query returned no results.
et: Su päring ei andnud tulemusi.

en: [%s] Reset Your Password
et: [%s] Lähtesta salasõna

en: [Default]
et: [Vaikimisi]

en: [Untitled]
et: [Pealkirjata]

en: [Untitled] #%s
et: [Pealkirjata]  #%s

en: [no text]
et: [teksti pole]

en: accessed %1$s, %2$s.
et: vaadatud %1$s, %2$s.

en: by %s
et: %s-ide kaupa

en: collection | collections
et[0]: kogu
et[1]: kogu

en: contains
et: sisaldab

en: does not contain
et: ei sisalda

en: does not match
et: ei kattu

en: edit a specific item type
et: redigeeri kindlat ühikuliiki

en: ends with
et: lõpeb

en: inactive
et: mitteaktiivne

en: is empty
et: on tühi

en: is exactly
et: on täpselt

en: is not empty
et: ei ole tühi

en: is not exactly
et: pole täpselt

en: item | items
et[0]: ühik
et[1]: ühikut

en: items selected
et: ühikut valitud

en: matches
et: kattub

en: must be 30 characters or fewer with no whitespace
et: kuni 30 tähemärki ilma tühikuteta

en: must be at least 6 characters
et: peab olema vähemalt 6 tähemärki pikk

en: or
et: või

en: plugin | plugins
et[0]: plugin
et[1]: pluginat

en: reCAPTCHA Secret Key
et: reCAPTCHA sala võti

en: reCAPTCHA Site Key
et: reCAPTCHA saidi võti

en: refine your search
et: täpsusta otsingut

en: required field
et: kohustuslik väli

en: site administrator
et: veebisaidi haldaja

en: starts with
et: algab

en: tag | tags
et[0]: silt
et[1]: silti

en: theme
et: teema

en: user | users
et[0]: kasutaja
et[1]: kasutajat
