Omeka - en to he translation catalogue (636 entries)

en: "%s" is not a valid file derivative.
he: "%s" הוא לא שם קובץ נגזר חוקי.

en: %1$s requires the following plugins to be installed, activated, and loaded: %2$s
he: התוסף %1$s דורש שהתוספים הבאים יותקנו, יאוקטבו ויופעלו: %2$s

en: %s Administrator
he: %s מנהל

en: %s bytes
he: %s בייטים

en: %s is not a valid URL.
he: %s היא כתובת URL לא חוקית.

en: %s of %s
he: %s מתוך %s

en: %s will be deleted from the system. Items, collections, and tags created by this user will remain in the system, but will no longer be associated with this user.
he: %s ימחק מהפריטים של המערכת. פריטים, אוספים ותגיות שנוצרו על ידי משתמש זה ישארו במערכת, אך לא יהיו מקושרים יותר אל משתמש זה.

en: &larr; Previous Item
he: &larr; פריט קודם

en: '%s' is already in use. Please choose another username.
he: '%s' כבר בשימוש. נא לבחור בשם משתמש אחר.

en: '%s' is an invalid special value.
he: '%s' הוא ערך מיוחד לא חוקי.

en: (%s total)
he: (%s סה"כ)

en: (Lost your password?)
he: (איבדתם את סיסמתכם?)

en: (Private)
he: (פרטי)

en: 403 Page Forbidden
he: 403 הגישה אסורה לעמוד זה

en: 403: Forbidden
he: 403: אסור

en: 404 Page Not Found
he: 404 העמוד לא נמצא

en: 404: Page Not Found
he: 404: העמוד לא נמצא

en: 405 Method Not Allowed
he: 405 המתודה אסורה

en: 405: Method Not Allowed
he: 405: השיטה אסורה

en: A current %s variable has not been set to this view.
he: המשתנה הנוכחי %s לא הוגדר עבור המראה הזה.

en: A language of the resource
he: שפת מקור המידע

en: A loop %s variable has not been set to this view.
he: משתנה הלולאה %s לא הוגדר עבור המראה הזה.

en: A name given to the resource
he: שם הניתן למקור מידע

en: A point or period of time associated with an event in the lifecycle of the resource
he: תקופת זמן או תאריך הקשורים לאירוע במחזור החיים של המשאב

en: A related resource
he: מקור מידע קשור

en: A related resource from which the described resource is derived
he: מקור מידע קשור שממנו מקור המידע המתואר התפתח

en: Access denied.
he: הגישה נמנעה

en: Activate
he: הפעלה

en: Activate your account with the %s repository
he: הפעילו את החשבון שלכם עם המאגר %s

en: Active?
he: פעיל?

en: Add Another File
he: הוספת קובץ נוסף

en: Add Collection
he: הוספת אוסף

en: Add Element
he: הוספת אלמנט

en: Add Input
he: הוסף קלט

en: Add Item
he: הוספת פריט

en: Add Item Type
he: הוספת סוג פריט

en: Add Link
he: הוספת קישור

en: Add New Files
he: הוספת קבצים חדשים

en: Add New User
he: הוספת משתמש חדש

en: Add Tags
he: הוספת תגיות

en: Add User
he: הוספת משתמש

en: Add a Collection
he: הוספת אוסף

en: Add a Field
he: הוספת שדה

en: Add a File
he: הוספת קובץ

en: Add a Link to the Navigation
he: הוספת קישור לניווט

en: Add a User
he: הוספת משתמשים

en: Add a new collection
he: הוספת אוסף חדש

en: Add a new item
he: הוספת פריט חדש

en: Add an Item
he: הוספת פריט מסויים

en: Add an Item Type
he: הוספת סוג פריט

en: Add new themes by downloading them from the <a href="http://omeka.org/add-ons/themes/" target="_blank">Omeka Theme Directory</a>, or <a href="http://omeka.org/codex/Theme_Writing_Best_Practices" target="_blank">design your own</a>!
he: הוסיפו ערכות נושא על ידי הורדה שלהן <a href="http://omeka.org/add-ons/themes/" target="_blank">מתיקיית ערכות הנושא של אומקה</a>, או <a href="http://omeka.org/codex/Theme_Writing_Best_Practices" target="_blank">עצבו אחת משלכם</a>!

en: Additional Creator
he: יוצרים נוספים

en: Admin
he: מנהל

en: Admin Dashboard
he: לוח הניהול

en: Administrator Email
he: דוא"ל מנהל

en: Advanced Search (Items only)
he: חיפוש מתקדם (פריטים בלבד)

en: All Tags
he: כל התגיות

en: All element texts must have a record type.
he: כל הטקסטים של האלמנטים חייבים להיות בעלי סוגי רשומות.

en: All navigation links must have URIs.
he: כל קישורי הניווט חייבים להכיל כתובות URI

en: All navigation links must have different URIs.
he: כל קישורי הניווט חייבים להכיל כתובות URI שונות.

en: Allowed File Extensions
he: סיומות קובץ מותרות

en: Allowed File Types
he: סוגי קבצים מותרים

en: Allowed HTML Attributes
he: תכונות HTML מאופשרות

en: Allowed HTML Elements
he: אלמנטי HTML מאופשרים

en: An account of the resource
he: החשבון של המשאב

en: An array of records is not available for the loop.
he: מערך של רשומות אינו זמין עבור הלולאה.

en: An element named "%s" already exists for the "%s" element set.
he: אלמנט בשם "%s" קיים כבר עבור מערך האלמנטים "%s".

en: An entity primarily responsible for making the resource
he: ישות האחראית בעיקר ליצירת המשאב

en: An entity responsible for making contributions to the resource
he: ישות האחראית ליצירת תרומות למשאב

en: An entity responsible for making the resource available
he: ישות האחראית להפיכת המשאב לזמין

en: An invalid value was detected during record iteration.
he: ערך לא חוקי זוהה במהלך איטרציה על רשומה.

en: An unambiguous reference to the resource within a given context
he: התייחסות חד משמעית למקור המידע בקונטקסט הנתון

en: Appearance
he: מראה

en: Are you sure you want to delete the selected item type elements from the database? You will lose all text related to the selected elements. This cannot be undone.
he: האם אתם בטוחים שברצונכם למחוק את אלמנטי סוג הפריט הנבחרים ממסד הנתונים? אתם תאבדו את כל הטקסט הקשור לאלמנטים שנבחרו. לא ניתן לבטל את פעולה זו.

en: Are you sure you want to uninstall %s?
he: האם אתם בטוחים שברצונכם להסיר את %s

en: Are you sure?
he: האם אתם בטוחים?

en: Authentication
he: אימות

en: Back to Log In
he: חזרה להתחברות

en: Batch Delete Items
he: מחיקת קבוצת פריטים

en: Batch Edit Items
he: עריכת פריטים בקבוצה

en: Before installation can continue, the following errors must be resolved:
he: לפני שההתקנה תוכל להמשיך, השגיאות הבאות חייבות להיפתר:

en: Bibliographic Citation
he: ציטוט ביבליוגרפי

en: Bit Depth
he: עומק סיביות

en: Bitrate
he: קצב סיביות

en: Boolean
he: בוליאני

en: Browse All
he: צפיה בהכל

en: Browse Collections
he: חיפוש באוספים

en: Browse Item Types
he: סיור בסוגי פריטים

en: Browse Items
he: דפדוף בפריטים

en: Browse Items by Tag
he: סיור בין פריטים על פי תגיות

en: Browse Users
he: דפדוף במשתמשים

en: Browse by Tag
he: צפיה לפי תגית

en: By %s
he: על ידי %s

en: Cancel
he: ביטול

en: Cannot add an existing file to an item!
he: לא ניתן להוסיף קובץ קיים לפריט!

en: Cannot associate the collection with an unsaved user.
he: לא יכול לקשר בין האוסף לבין משתמש לא שמור

en: Cannot create a user activation for non-existent user.
he: לא יכול ליצור איתחול משתמש עבור משתמש לא קיים.

en: Cannot find an element with an ID of '%s'!
he: לא מצליח למצוא אלמנט עם המזהה '%s'!

en: Cannot find element with ID %s!
he: לא יכול למצוא אלמנט עם מזהה %s!

en: Cannot find parent navigation page.
he: לא ניתן למצוא עמוד ניווט הורה

en: Cannot get the local path for a stored file.
he: לא ניתן להשיג את הנתיב המקומי לקובץ המאוחסן.

en: Cannot remove elements from an item type that is not persistent in the database!
he: לא מסוגל להסיר אלמנטים מסוג פריט לא קבוע במסד הנתונים!

en: Cannot save element text for records that are not yet persistent!
he: לא יכול לשמור כיתוב אלמנט עבור רשומות שהן עדיין לא קבועות!

en: Cannot set element set ID: set named "%s" does not exist.
he: לא יכול להגדיר מזהה מערך אלמנטים: מערך בשם "%s" לא קיים.

en: Captcha
he: קפצ'ה

en: Capture Date
he: לכידת תאריך

en: Capture Details
he: לכידת פרטים

en: Capture Device
he: לכידת התקן

en: Change History
he: שינוי היסטוריה

en: Change Password
he: שינוי סיסמה

en: Changes will be applied to checked items.
he: השינויים יבוצעו בפריטים המסומנים.

en: Channels
he: ערוצים

en: Check box to show metadata elements with no text.
he: תיבת סימון כדי להראות אלמנטים של מטה נתונים ללא טקסט.

en: Check if you wish to delete selected items.
he: סמנו אם ברצונכם למחוק את הפריטים המסומנים.

en: Check the links to display them in the main navigation. Click and drag the links into the preferred display order.
he: בדיקת הקישורים כדי להציגם בניווט הראשי. לחצו וגררו את הקישורים לסדר ההצגה הרצוי.

en: Check this field if you would like to allow any file to be uploaded to Omeka.
he: סמן את שדה זה אם ברצונך לאפשר להעלות כל קובץ לאומקה.

en: Checked items will be deleted.
he: פריטים מסומנים ימחקו.

en: Citation
he: ציטוט

en: Click and drag the elements into the preferred display order. Click the right arrows to add customized comments to element descriptions.
he: לחצו וגררו את האלמנטים אל המקום הרצוי במסך. לחצו על החצים המתאימים כדי להוסיף הערות מותאמות אישית לתיאורי האלמנטים.

en: Click and drag the files into the preferred display order.
he: לחצו וגררו את הקבצים בסדר המוצג הרצוי.

en: Click on the "Index Records" button to re-index your records.
he: לחצו על הכפתור "מפתח רשומות" כדי למפתח מחדש את הרשומות שלכם

en: Codec
he: קודק

en: Collection
he: אוסף

en: Collections
he: אוספים

en: Comment
he: הערות

en: Compression
he: כיווץ

en: Configurations apply to this theme only.
he: ההגדרות משפיעות על ערכת הנושא הנוכחית בלבד.

en: Configure
he: הגדירו

en: Configure Plugin: %s
he: הגדרת התוסף: %s

en: Configure Theme
he: הגדרת ערכת נושא

en: Configure Theme: %s
he: הגדרת ערכת הנושא: %s

en: Configure Your Site
he: קביעת התצורה של אתרך

en: Confirm Delete
he: אישור מחיקה

en: Confirm your password.
he: אשרו את סיסמתכם.

en: Contributor
he: תורם

en: Contributors
he: תורמים

en: Could not find file %s!
he: לא מצליח למצוא את הקובץ %s!

en: Could not load database resource!
he: לא ניתן להעלות את המשאב של מסד הנתונים!

en: Coverage
he: כיסוי

en: Create a Password
he: צרו סיסמה

en: Creator
he: יוצר

en: Current Password
he: סיסמה נוכחית

en: Current Theme
he: ערכת הנושא הנוכחית

en: Customize the element descriptions below. To re-order the elements, %s.
he: התאימו את תיאור האלמנטים למטה. כדי לסדר מחדש את האלמנטים, %s.

en: Customize which types of records will be searchable in Omeka.
he: התאימו איזה סוגי רשומות יהיו ניתנות לחיפוש באומקה.

en: Dashboard
he: לוח בקרה

en: Date
he: תאריך

en: Date Added
he: תאריך הוספה

en: Date Modified
he: תאריך עודכן

en: Deactivate
he: כיבוי

en: Default Superuser Account
he: חשבון ברירת מחדל של מנהל

en: Delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Delete %s
he: מחיקת %s

en: Delete Items
he: מחיקת פריטים

en: Derivative Size Constraints
he: מגבלות גודל נגזרות

en: Description
he: תיאור

en: Details
he: פרטים

en: Disable File Upload Validation
he: ביטול קביעת החוקיות של קבצים מועלים

en: Display Name
he: הצגת שם

en: Display Settings
he: הצגת הגדרות

en: Documentation
he: תיעוד

en: Duration
he: משך התצוגה

en: Each option must have a unique name.
he: כל אפשרות חייבת לקבל שם יחודי.

en: Edit
he: עריכה

en: Edit Collection #%s
he: עריכת אוסף #%s

en: Edit Collections
he: עריכת אוספים

en: Edit Element Set
he: עריכת מערך אלמנטים

en: Edit File #%s
he: עריכת קובץ #%s

en: Edit Item #%s
he: עריכת פריט #%s

en: Edit Item Type #%s
he: עריכת סוג פריט #%s

en: Edit Items
he: עריכת פריטים

en: Edit User #%s
he: עריכת משתמש #%s

en: Edit this User
he: עריכת משתמש זה

en: Editing Tags
he: עריכת תגיות

en: Element Description
he: תיאור אלמנט

en: Element Name
he: שם האלמנט

en: Element Sets
he: מערכי אלמנטים

en: Element texts are not formatted correctly!
he: תבנית כיתוב האלמנטים לא נכונה!

en: Elements
he: אלמנטים

en: Email
he: דוא"ל

en: Email address is required.
he: כתובת דוא"ל היא חובה

en: Email is required.
he: דוא"ל הוא שדה חובה.

en: Embedded Metadata
he: מטה נתונים מוטמעים

en: Enable HTML Filtering
he: הכנסת מסנני HTML

en: Encryption
he: הצפנה

en: Enter your email address to retrieve your password.
he: הזינו את כתובת הדוא"ל שלכם כדי לשחזר את סיסמתכם.

en: Error in configuring plugin named "%s". Missing config and/or config_form hook(s).
he: שגיאה בהגדרת התוסף בשם "%s". חסר config ו/או קישור(י) config_form
    ?

en: Exact match
he: התאמה מדוייקת

en: Exif Array
he: רשימת Exif

en: Exif String
he: מחרוזת Exif

en: Existing
he: קיים

en: Fatal Error
he: שגיאה פטלית

en: Featured
he: מוצג

en: Featured Collection
he: אוסף מוצג

en: Featured Item
he: פריט מוצג

en: Featured/Non-Featured
he: מוצגים/לא מוצגים

en: Featured?
he: מוצג?

en: File
he: קובץ

en: File #%s
he: קובץ #%s

en: File History
he: הסטורית קובץ

en: File Metadata
he: מטה הנתונים לקובץ

en: File Size
he: גודל קובץ

en: File Type / OS
he: סוג קובץ/מערכת הפעלה

en: File Validation
he: בדיקת חוקיות קובץ

en: File must be valid before it can be associated with an item!
he: קובץ חייב להיות חוקי לפני שניתן לקשר אותו עם פריט!

en: Filename
he: שם קובץ

en: Files
he: קבצים

en: Files cannot be attached to an item that is not persistent in the database!
he: הקבצים לא יכולים להיות מקושרים לפריט לא קבוע במסד הנתונים!

en: Find a File
he: מציאת קובץ

en: Forgot Password
he: שכח סיסמה

en: Form Validation Errors
he: שגיאות אימות טופס

en: Format
he: תבנית

en: Format (Legacy) Metadata
he: תבנית מטה הנתונים (מיושנת)

en: Format Metadata
he: תבנית מטה הנתונים

en: Fullsize Image Size
he: גודל תמונה מלא

en: General
he: כללי

en: Get started by adding your first collection.
he: ניתן להתחיל על ידי הוספת האוסף הראשון שלך

en: Get started by adding your first item.
he: התחילו על ידי הוספת הפריט הראשון שלכם.

en: Go to Home Page
he: מעבר לעמוד הבית

en: Go to search settings to select record types to use.
he: מעבר להגדרות חיפוש כדי לבחור בסוגי הרשומות לשימוש.

en: HTML Filtering
he: סינון HTML

en: Height
he: גובה

en: Hide Details
he: הסתר פרטים

en: IPTC Array
he: רשימת IPTC

en: IPTC String
he: מחרוזת IPTC

en: Identifier
he: מזהה

en: If this does not help, try contacting the %s.
he: אם זה לא עוזר, נסו ליצור קשר עם %s.

en: If you have any questions please refer to <a href="http://omeka.org/codex">Omeka documentation</a> or post a message on the <a href="http://omeka.org/forums">Omeka forums</a>.
he: אם יש לך כל שאלה ניתן להיעזר <a href="http://omeka.org/codex">בתיעוד של אומקה</a> או לכתוב שאלה <a href="http://omeka.org/forums">בפורומים של אומקה</a>.

en: If you think you should have permission, try contacting the %s.
he: אם לדעתכם צריכה להיות לכם הרשאה, נסו ליצור קשר עם %s.

en: ImageMagick Directory Path
he: נתיב לתיקית ImageMagic

en: Inactive users cannot log in to the site.
he: משתמשים לא פעילים לא יכולים להתחבר לאתר.

en: Index Records
he: מפתח רשומות

en: Indexing means to collect, parse, and store data to facilitate fast and accurate searches. Omeka will automatically index individual records as they are saved, but there are circumstances when your records are not indexed; for instance, when updating from an earlier version of Omeka or after you customize which records will be searchable.
he: הכוונה ב-למפתח היא לאסוף, לנתח ולשמור מידע כדי להקל על חיפושים מהירים ומדוייקים. אומקה תמפתח באופן אוטומאטי רשומות בודדות כשהן נשמרות, אך יש מקרים בהם הרשומות לא יעברו מפתוח; לדוגמה, כאשר מעדכנים מגרסה מוקדמת של אומקה או לאחר התאמה אישית איזה רשומות יהיו ניתנות לחיפוש.

en: Indexing records. This may take a while. You may continue administering your site.
he: יוצר מפתח רשומות. פעולה זו עלולה לארוך זמן מה. אתם יכולים להמשיך לנהל את האתר.

en: Information about rights held in and over the resource
he: מידע על זכויות על אחזקת ופרסום המקור

en: Install
he: התקנה

en: Installation Error
he: שגיאה בהתקנה

en: Installation Warning
he: אזהרת התקנה

en: Invalid URI for "%s" navigation link:  "%s"
he: כתובת URI עבור קישור ניווט "%s" לא חוקית:   "%s"

en: Invalid URI for Omeka_Navigation_Page_Uri object: %s
he: URI לא חוקי עבור אוביקט Omeka_Navigation_page_Uri: %s

en: Invalid action passed while getting record URL.
he: פעולה לא חוקית עברה בזמן קבלת ה-URL של הרשומה.

en: Invalid current password
he: הסיסמה הנוכחית לא חוקית

en: Invalid element ID.
he: מזהה אלמנט לא חוקי.

en: Invalid element data. To add elements, you must either pass an element objects or an array of element metadata.
he: אלמנט מידע לא חוקי. כדי להוסיף אלמנטים, עליך להעביר אובייקטי אלמנטים או מערך מטה נתונים של אלמנטים.

en: Invalid email address
he: כתובת דוא"ל לא חוקית

en: Invalid email address given.
he: הוזנה כתובת דוא"ל לא חוקית.

en: Invalid form submission.
he: הגשת טופס לא חוקי

en: Invalid format given for email address.
he: כתובת דוא"ל ניתנה בתבנית לא חוקית

en: Invalid hostname given for email address.
he: ניתן שם מחשב לא חוקי עבור כתובת הדוא"ל.

en: Invalid parameter. The hasElement function requires either an element object or an element id to determine if an item type has an element.
he: מאפין לא חוקי. הפונקציה hasElement דורשת אוביקט של אלמנט או מזהה אלמנט כדי לקבוע אם לסוג פריט יש אלמנט.

en: Invalid record ID.
he: מזהה רשומה לא חוקי.

en: Invalid record passed while getting record URL.
he: רשומה לא חוקית עברה בזמן קבלת ה-URL של הרשומה.

en: Invalid return value while getting record URL.
he: ערך חזרה לא חוקי בזמן קבלת ה-URL של הרשומה.

en: Invalid search type given!
he: ניתן סוג חיפוש לא חוקי!

en: Invalid tagType given.
he: ניתן שם tagType לא חוקי

en: Item
he: פריט

en: Item #%s
he: פריט #%s

en: Item Metadata
he: מטה הנתונים של הפריטים

en: Item Type
he: סוג פריט

en: Item Type #%s
he: סוג פריט #%s

en: Item Type Elements
he: אלמנטי סוג פריט

en: Item Type Information
he: מידע על סוגי פריטים

en: Item Type Metadata
he: מטה הנתונים לסוג פריט

en: Item Types
he: סוגי פריטים

en: Item type does not contain an element with the ID %s!
he: סוג פריט לא יכול להכיל אלמנט עם המזהה %s!

en: Items
he: פריטים

en: Items Per Page (admin)
he: פריטים בכל עמוד (מנהל)

en: Items Per Page (public)
he: פריטים בכל עמוד (ציבורי)

en: Keyword
he: מילת מפתח

en: Label
he: תג

en: Language
he: שפה

en: Limit the number of items displayed per page in the administrative interface.
he: הגבלת מספר הפריטים המוצגים בכל עמוד בממשק הניהול

en: Limit the number of items displayed per page in the public interface.
he: הגבלת מספר הפריטים המוצגים בכל עמוד בממשק הציבורי

en: Limit the number of results displayed per page in the administrative interface.
he: הגבלת מספר התוצאות המוצגות בכל עמוד בממשק הניהול.

en: Limit the number of results displayed per page in the public interface.
he: הגבלת מספר התוצאות המוצגות בכל עמוד בממשק הציבורי.

en: List of allowed HTML attributes in form input
he: רשימת תכונות ה-HTML המאופשרות בקלט טופס

en: List of allowed HTML elements in form input
he: רשימת אלמנטי ה-HTML המאופשרים בקלט הטופס

en: List of allowed MIME types for file uploads
he: רשימת סוגי ה-Mime המותרים להעלאת קבצים

en: List of allowed extensions for file uploads
he: רשימה של סיומות מותרות עבור העלאת קבצים

en: List of tags to add to all checked items, separated by %s.
he: רשימת תגיות להוספה לכל הפריטים המסומנים, מופרדים על ידי %s.

en: Log In
he: התחברות

en: Log Out
he: יציאה מהמערכת

en: Login information incorrect. Please try again.
he: נתוני התחברות לא נכונים. אנא נסו שנית.

en: Lost your password?
he: איבדת את סיסמתך?

en: Maximum fullsize image size constraint (in pixels)
he: הגבלת גודל מקסימלי של תמונה בגודל מלא (בפיקסלים)

en: Maximum fullsize image size constraint (in pixels).
he: הגבלת גודל מקסימלי לגודל תמונה מלא (בפיקסלים)

en: Maximum square thumbnail size constraint (in pixels)
he: הגבלת גודל מקסימלי לגודל תמונה מוקטנת מרובעת (בפיקסלים)

en: Maximum square thumbnail size constraint (in pixels).
he: הגבלת גודל מקסימלי לגודל תמונה מוקטנת מרובעת (בפיקסלים)

en: Maximum thumbnail size constraint (in pixels)
he: הגבלת גודל מקסימלי של תמונה מוקטנת (בפיקסלים)

en: Maximum thumbnail size constraint (in pixels).
he: הגבלת גודל מקסימלי לגודל תמונה מוקטנת (בפיקסלים)

en: Mime Type
he: סוג MIME

en: Must specify a file transfer type when attaching files to an item!
he: חובה להגדיר סוג העברת קובץ כשמקשרים קבצים לפריט!

en: Name
he: שם

en: Name as it should be displayed on the site
he: השם כפי שהוא צריך להיות מוצג באתר

en: Name of element set must be unique.
he: שם של אלמנט חייב להיות יחודי.

en: Name of element set must not be empty.
he: שם האלמנט לא יכול להיות ריק.

en: Names of plugins must not be blank
he: שמות של תוספים לא יכולים להיות ריקים

en: Narrow by Specific Fields
he: צמצום על פי שדות מסויימים

en: Navigation
he: ניווט

en: Navigation links that have undeleteable sublinks cannot be deleted.
he: לא ניתן למחוק קישורי ניווט אשר כוללים תת קישורים שלא ניתן למחוק.

en: New
he: חדש

en: New Password
he: סיסמה חדשה

en: New password must be at least %min% characters long.
he: new password must be at least %min% characters long.

en: New password must be entered.
he: חובה להזין סיסמה חדשה.

en: New password must be typed correctly twice.
he: סיסמה חדשה חייבת להיות מוזנת פעמיים באופן נכון.

en: Next Item
he: פריט הבא

en: Next Item &rarr;
he: הפריט הבא &rarr;

en: No
he: לא

en: No Collection
he: אין אוסף

en: No Tags
he: אין תגיות

en: No contributors
he: ללא תורמים

en: No contributors.
he: אין תורמים.

en: No featured collections are available.
he: אין אוספים מוצגים זמינים.

en: No featured items are available.
he: אין פריטים מוצגים זמינים.

en: No plugin name given.
he: לא ניתן שם התוסף.

en: No recent items available.
he: אין פריטים אחרונים זמינים

en: No tags are available.
he: אין תגיות זמינות.

en: Not Featured
he: לא מוצג

en: Not Public
he: לא ציבורי

en: Ok
he: אישור

en: Omeka
he: אומקה

en: Omeka Admin
he: מנהל אומקה

en: Omeka Atom Feed
he: עדכוני Atom של אומקה

en: Omeka Image File
he: קובץ תמונה של אומקה

en: Omeka Legacy File
he: קובץ המורשת של אומקה

en: Omeka RSS Feed
he: עדכוני RSS של אומקה

en: Omeka Video File
he: קובץ וידאו של אומקה

en: Omeka encountered an error when upgrading your installation.
he: אירעה שגיאה באומקה בעת שידרוג ההתקנה.

en: Omeka has encountered an error
he: אירעה שגיאה באומקה

en: Omeka has upgraded successfully.
he: אומקה שודרגה בהצלחה.

en: Omeka is installed.
he: אומקה הותקנה.

en: Only Featured Items
he: רק פריטים מוצגים

en: Only Non-Featured Items
he: רק פריטים לא מוצגים

en: Only Non-Public Items
he: רק פריטים לא ציבוריים

en: Only Public Items
he: רק פריטים ציבוריים

en: Original Filename
he: שם הקובץ המקורי

en: Output Formats
he: תבנית התוצר

en: Page
he: עמוד

en: Page 1
he: עמוד 1

en: Page 2
he: עמוד 2

en: Page 3
he: עמוד 3

en: Page 4
he: עמוד 4

en: Page 5
he: עמוד 5

en: Page 6
he: עמוד 6

en: Page not found.
he: העמוד לא נמצא.

en: Password
he: סיסמה

en: Password cannot be empty.
he: סיסמה לא יכולה להיות ריקה

en: Password changed!
he: הסיסמה שונתה!

en: Password is required.
he: סיסמה היא חובה

en: Password must be at least 6 characters long.
he: הסיסמה חייבת להיות עם לפחות 6 תווים.

en: Password: The passwords do not match.
he: סיסמה: הסיסמאות לא תואמות.

en: Path to plugin.ini for "%s" is not correct.
he: הנתיב אל plugin.ini עבור "%s" לא נכון.

en: Pick this type
he: בחר את סוג זה

en: Please back up your existing database and then click the button to upgrade.
he: אנא גבו את מסד הנתונים הקיים ואז לחצו על הכפתור כדי לשדרג.

en: Please check your email for a link to reset your password.
he: נא לבדוק את הדוא"ל שלך עבור קישור לאיפוס הסיסמה שלך.

en: Please follow this link to reset your password:
he: נא להיכנס לקישור זה כדי לאפס את סיסמתך

en: Please restore from your database backup and try again.
he: נא שחזרו מגיבוי מסד הנתונים שלכם ונסו שוב.

en: Plugin must have a valid directory name before it can be installed.
he: תוסף חייב להיות עם שם תיקיה חוקי לפני שניתן יהיה להתקינו.

en: Plugins
he: תוספים

en: Post Processing
he: לאחר העיבוד

en: Powered by Omeka
he: מופעל באמצעות אומקה

en: Prev Item
he: פריט קודם

en: Private
he: פרטי

en: Producer
he: מפיק

en: Proudly powered by <a href="http://omeka.org">Omeka</a>.
he: הוקם ומופעל על ידי <a href="http://omeka.org">אומקה</a>.

en: Public
he: ציבורי

en: Public Site
he: אתר ציבורי

en: Public/Non-Public
he: ציבורי/לא ציבורי

en: Public?
he: ציבורי?

en: Publisher
he: מפרסם

en: Query type:
he: סוג שאילתה:

en: Query:
he: שאילתה:

en: Quick Filter
he: סינון מהיר

en: Re-type the Password
he: כתבו מחדש את הסיסמה

en: Real Name is required.
he: שם אמיתי הוא חובה.

en: Recent Collections
he: אוספים אחרונים

en: Recent Items
he: פריטים אחרונים

en: Recently Added Items
he: פריטים שהוספו לאחרונה

en: Record Type
he: סוג רשומה

en: Record types:
he: סוגי רשומות:

en: Relation
he: קשר

en: Remember Me?
he: לזכור אותי?

en: Remove
he: הסרה

en: Remove?
he: להסיר?

en: Render Details
he: הנגשת פרטים

en: Render Device
he: הנגשת התקן

en: Repeat New Password
he: חזרה על סיסמה חדשה

en: Researcher
he: חוקר

en: Restore Default Attributes
he: שחזור תכונות ברירת המחדל

en: Restore Default Elements
he: שחזור אלמנטי ברירת המחדל

en: Restore Default Extensions
he: שחזור ההרחבות של ברירת המחדל

en: Restore Default Types
he: שחזור הסוגים ברירת המחדל

en: Results Per Page (admin)
he: תוצאות בכל עמוד (מנהל)

en: Results Per Page (public)
he: תוצאות בכל עמוד (ציבורי)

en: Return to Dashboard
he: חזרה ללוח הבקרה

en: Rights
he: זכויות יוצרים

en: Role
he: תפקיד

en: Roles describe the permissions a user has. See <a href='http://omeka.org/codex/User_Roles' target='_blank'>documentation</a> for details.
he: תפקידים מתארים את ההרשאות שיש למשתמש. ראו את <a href='http://omeka.org/codex/User_Roles' target='_blank'>התיעוד</a> עבור פרטים.

en: Rss2.0 Feed Not Found!
he: קורא Rss2.0 לא נמצא!

en: SQL error in migration:
he: שגיאת SQL בהעברה:

en: Sample Rate
he: קצב דגימה

en: Save Changes
he: שמירת שינויים

en: Save Password
he: שמירת סיסמה

en: Screenshot for %s Theme
he: תמונת מסך של ערכת הנושא %s

en: Search
he: חיפוש

en: Search By Collection
he: חיפוש לפי אוסף

en: Search By Tags
he: חיפוש לפי תגיות

en: Search By Type
he: חיפוש לפי סוג

en: Search By User
he: חיפוש לפי משתמש

en: Search Items
he: חיפוש פריטים

en: Search Record Types
he: חיפוש סוגי רשומות

en: Search by a range of ID#s (example: 1-4, 156, 79)
he: חיפוש בטווח של מזהים (לדוגמה: 1-4,156,79)

en: Search for Keywords
he: חיפוש לפי מילות מפתח

en: Search for items
he: חיפוש אחר הפריטים

en: Search only these record types:
he: חיפוש רק בסוגי הרשומות האלה:

en: Search using this query type:
he: חיפוש באמצעות סוג הבדיקה הזה:

en: Security
he: אבטחה

en: Select Below
he: לבחור למטה

en: Select Below
he: בחרו למטה

en: Select a Homepage
he: בחרו בדף הבית

en: Separate tags using this character or string.
he: הפרדת תגיות באמצעות תו זה או מחרוזת זו

en: Separate tags using this character or string. Be careful when changing this setting. You run the risk of splitting tags that contain the old delimiter.
he: הפרדת תגיות באמצעות התו או המחרוזת. נא להיזהר בשינוי הגדרה זו. זה עלול לגרום להפרדת תגיות המכילות את התוחם הישן.

en: Separate tags with %s
he: הפרד בין תגיות עם %s

en: Settings
he: הגדרות

en: Show Details
he: הראה פרטים

en: Show Empty Elements
he: הראה אלמנטים ריקים

en: Site Author Information
he: מידע על כותב האתר

en: Site Copyright Information
he: מידע זכויות יוצרים של האתר

en: Site Description
he: תיאור האתר

en: Site Settings
he: הגדרות אתר

en: Site Title
he: כותרת האתר

en: Some items were excluded because you do not have permission to delete them.
he: כמה פריטים לא נכללו בגלל שאין לך הרשאות למחוק אותם.

en: Sorry, you do not have permission to access this page.
he: מצטערים, אין לך הרשאות לצפות בעמוד זה.

en: Sort by:
he: מיין לפי:

en: Source
he: מקור

en: Square Thumbnail Size
he: גודל תמונה מוקטנת מרובעת

en: Subject
he: נושא

en: Submit
he: הגשה

en: Success!
he: הצלחה!

en: Super
he: על

en: Support Forums
he: פורומי עזרה

en: System Information
he: מידע מערכת

en: Tag Delimiter
he: תוחם תגיות

en: Tags
he: תגיות

en: Tags must be given a name.
he: תגיות חייבות לקבל שם.

en: Test
he: בדיקה

en: That name is already taken for this tag.
he: שם זה כבר קיים עבור תגית זו.

en: The "%s" field has at least one invalid value!
he: השדה "%s" מכיל לפחות ערך אחד לא חוקי!

en: The "%s" plugin must be installed and have newer files to upgrade it.
he: התוסף "%s" חייב להיות מותקן ובעל קבצים חדשים יותר כדי לעדכן אותו.

en: The %s plugin has already been installed.
he: התוסף %s כבר מותקן.

en: The %s plugin was activated, but could not be loaded:
he: התוסף %s הופעל אך לא הצליח לעלות:

en: The %s plugin was successfully activated!
he: התוסף %s הופעל בהצלחה!

en: The %s plugin was successfully configured!
he: התוסף %s הוגדר בהצלחה!

en: The %s plugin was successfully deactivated!
he: התוסף %s כובה בהצלחה!

en: The %s plugin was successfully installed!
he: התוסף %s הותקן בהצלחה!

en: The %s plugin was successfully uninstalled!
he: התוסף %s הוסר בהצלחה!

en: The %s plugin was successfully upgraded!
he: התוסף %s שודרג בהצלחה!

en: The Dublin Core metadata element set is common to all Omeka records, including items, files, and collections. For more information see, http://dublincore.org/documents/dces/.
he: מערך האלמנטים של מטה הנתונים של ליבת דאבלין קיים בכל הרשומות של אומקה, כולל פריטים, קבצים ואוספים. עבור עוד מידע צפה בעמוד,
    http://dublincore.org/documents/dces/.

en: The ImageMagick directory path does not work.
he: נתיב התיקיה של ImageMagic לא עובד.

en: The ImageMagick directory path works.
he: נתיב התיקיה של ImageMagic עובד.

en: The appearance settings have been updated.
he: הגדרות המראה עודכנו.

en: The collection "%s" was successfully added!
he: האוסף "%s" הוסף בהצלחה!

en: The collection "%s" was successfully changed!
he: האוסף "%s" שונה בהצלחה!

en: The collection "%s" was successfully deleted!
he: האוסף "%s" נמחק בהצלחה!

en: The collection #%s was successfully added!
he: האוסף #%s התווסף בהצלחה!

en: The collection #%s was successfully changed!
he: האוסף #%s שונה בהצלחה!

en: The collection #%s was successfully deleted!
he: האוסף #%s נמחק בהצלחה!

en: The configured PHP path (%s) does not point to a PHP-CLI binary.
he: הנתיב המוגדר ב-PHP (%s) מצביע לקובץ בינארי של PHP-CLI.

en: The configured PHP path (%s) is invalid.
he: הנתיב המוגדר ב-PHP (%s) אינו חוקי.

en: The configured PHP path (%s) points to a PHP-CLI binary with an invalid version (%s)
he: הנתיב המוגדר ב-PHP (%s) מצביע לקובץ בינארי של PHP-CLI עם גרסה לא חוקית (%s)

en: The description of the item type.
he: התיאור של הסוג של הפריט.

en: The element name must not be empty.
he: אלמנט השם לא יכול להיות ריק.

en: The element set was successfully changed!
he: מערך הנתונים שונה בהצלחה!

en: The file format, physical medium, or dimensions of the resource
he: פורמט הקובץ, המדיה הפיזית, או מימדי המשאב

en: The following error occurred while activating the %s plugin:
he: השגיאה הבאה התרחשה בעת הפעלת התוסף %s:

en: The following error occurred while deactivating the %s plugin:
he: השגיאה הבאה התרחשה בעת כיבוי התוסף %s:

en: The following error occurred while installing the %s plugin:
he: השגיאה הבאה התרחשה בעת התקנת התוסף %s:

en: The following error occurred while uninstalling the %s plugin:
he: השגיאה הבאה התרחשה בעת הסרת התוסף %s:

en: The following error occurred while upgrading the %s plugin:
he: השגיאה הבאה התרחשה בעת השידרוג של התוסף %s:

en: The following issues will not affect installation, but they may negatively affect the behavior of Omeka:
he: הבעיות הבאות לא ישפיעו על ההתקנה, אך הן עלולות להשפיע באופן שלילי על פעילות אומקה.

en: The general settings have been updated.
he: ההגדרות הכלליות עודכנו.

en: The item "%s" was successfully added!
he: הפריט "%s" הוסף בהצלחה!

en: The item "%s" was successfully changed!
he: הפריט "%s" שונה בהצלחה!

en: The item "%s" was successfully deleted!
he: הפריט "%s" נמחק בהצלחה!

en: The item #%s was successfully added!
he: הפריט #%s הוסף בהצלחה!

en: The item #%s was successfully changed!
he: הפריט #%s שונה בהצלחה!

en: The item #%s was successfully deleted!
he: הפריט #%s נמחק בהצלחה!

en: The item type "%s" was successfully added!  You may now add elements to your new item type.
he: סוג הפריט "%s" הוסף בהצלחה!    ביכולתכם כעת להוסיף אלמנטים לסוג הפריט החדש שיצרתם.

en: The item type "%s" was successfully added.
he: סוג הפריט "%s" הוסף בהצלחה.

en: The item type "%s" was successfully updated.
he: סוג הפריט "%s" עודכן בהצלחה.

en: The item type cannot have more than one "%s" element.
he: סוג הפריט לא יכול לקבל יותר מאשר אלמנט "%s" אחד.

en: The item type elements were successfully changed!
he: האלמנטים של סוג הפריט שונו בהצלחה!

en: The item type metadata element set, consisting of all item type elements bundled with Omeka and all item type elements created by an administrator.
he: מערך אלמנטי מטה הנתונים לסוג פריט, כוללים את כל סוגי האלמנטים של פריטים המובנים באומקה וכל אלמנטי סוגי הפריטים שנוצרו על ידי מנהל המערכת.

en: The item type name must be unique.
he: שם סוג הפריט חייב להיות יחודי.

en: The item type name must have between %1$s and %2$s characters.
he: שם סוג הפריט חייב להיות בין %1$s לבין %2$s תוים.

en: The items were successfully changed!
he: הפריטים השתנו בהצלחה!

en: The items were successfully deleted!
he: הפריטים נמחקו בהצלחה!

en: The maximum file size is %s.
he: גודל הקובץ המירבי הוא %s

en: The metadata element set that was included in the `files_images` table in previous versions of Omeka. These elements are common to all image files.
he: מערך האלמנטים של מטה הנתונים שהיו מצורפים בטבלה "קבצי_תמונות" בגרסאות קודמות של אומקה. אלמנטים אלו קיימים בכל קבצי התמונות.

en: The metadata element set that was included in the `files_videos` table in previous versions of Omeka. These elements are common to all video files.
he: מערך האלמנטים של מטה הנתונים שהיה כלול בטבלה "קבצי_וידאו" בגרסאות קודמות של אומקה. אלמנטים אלו כלולים בכל קבצי הוידאו.

en: The metadata element set that, in addition to the Dublin Core element set, was included in the `files` table in previous versions of Omeka. These elements are common to all Omeka files. This set may be deprecated in future versions.
he: מערך האלמנטים של מטה הנתונים אשר בנוסף למערך האלמנטים של ליבת דאבלין היה כלול בטבלת ה"קבצים" בגרסאות קודמות של אומקה. אלמנטים אלו קיימים בכל קבצי אומקה. מערך זה עשוי לצאת משימוש בגרסאות עתידיות.

en: The method used to access this URL (%s) is not valid.
he: המתודה שנעשה בה שימוש לגישה ל-URL זה (%s) לא חוקית.

en: The name of the item type.
he: השם של סוג הפריט.

en: The nature or genre of the resource
he: הסוג או הטבע של המשאב

en: The navigation settings have been updated.
he: הגדרות הניווט עודכנו.

en: The navigation settings were not saved because of missing or invalid values.  All changed values have been restored.
he: הגדרות הניווט לא נשמרו בשל ערכים חסרים או לא תקינים.  כל הערכים ששונו חזרו לקדמותם.

en: The page must be normalized and have a valid uid.
he: העמוד חייב לעבור נירמול ולהיות בעל כתובת חוקית

en: The parent container must either be the navigation object or a descendant subpage of the navigation object.
he: המכיל ההורה חייב להיות או אוביקט ניווט או יורש תת עמוד של אוביקט הניווט.

en: The plugin %s must be installed.
he: התוסף %s חייב להיות מותקן.

en: The plugin could not be found in the '%s' directory!
he: התוסף לא נמצא בתיקיה '%s'!

en: The security settings have been updated.
he: הגדרות האבטחה עודכנו.

en: The spatial or temporal topic of the resource, the spatial applicability of the resource, or the jurisdiction under which the resource is relevant
he: הנושא המרחבי או הזמני של המקור, החשיבות המרחבית של המקור, או תחום השיפוט בו יש חשיבות למקור

en: The theme has been successfully changed.
he: ערכת הנושא שונתה בהצלחה.

en: The theme settings were successfully saved!
he: הגדרות ערכות הנושא נשמרו בהצלחה!

en: The topic of the resource
he: נושא המשאב

en: The user "%s" was added, but the activation email could not be sent.
he: המשתמש "%s" הוסף, אבל הדואר האלקטרוני להפעלה לא יכול היה להישלח.

en: The user "%s" was successfully added!
he: המשתמש "%s" הוסף בהצלחה!

en: The user "%s" was successfully deleted!
he: המשתמש %s נמחק בהצלחה!

en: The user %s was successfully changed!
he: המשתמש %s שונה בהצלחה!

en: The user must be assigned a role.
he: המשתמש חייב לקבל תפקיד.

en: The username "%1$s" must be between %2$s and %3$s characters.
he: שם המשתמש "%1$s" חייב להיות בין %2$s לבין %3$s תווים.

en: Themes
he: ערכות נושא

en: There are currently no items within this collection.
he: כעת אין פריטים בתוך האוסף הזה.

en: There are no collections on this page.
he: בעמוד זה אין אוספים

en: There are no elements.
he: אין אלמנטים.

en: There are no files for this item yet.
he: אין קבצים עבור פריט זה עדיין

en: There are no recently added items.
he: אין פריטים שנוספו לאחרונה

en: There are no tags to display. You must first tag some items.
he: אין תגיות להצגה. קודם עליך לתייג פריטים מסויימים.

en: There are too few values in the element ordering array.
he: יש מעט מידי ערכים באלמנט סידור המערך.

en: There are too many values in the element ordering array.
he: יש יותר מדי ערכים באלמנט סידור המערך.

en: There is no element "%1$s", "%2$s"!
he: אין אלמנט "%1$s", "%2$s"!

en: There was an error on the form. Please try again.
he: הייתה שגיאה בטופס. אנא נסו שנית.

en: There was an invalid entry on the form. Please try again.
he: היה כיתוב לא חוקי בטופס. אנא נסו שנית.

en: There were errors found in your form. Please edit and resubmit.
he: נמצאו שגיאות בטופס שלך. נא לערוך ולהגיש מחדש.

en: This email address is already in use.
he: כתובת דוא"ל זו כבר בשימוש.

en: This email address is invalid.
he: כתובת דוא"ל זו אינה חוקית.

en: This is not a valid plugin.
he: זהו לא תוסף חוקי

en: This migration should have been run previously (should not run again).
he: ההעברה הזו הייתה אמורה לרוץ קודם (לא צריכה לרוץ שוב).

en: This migration should not be run.
he: ההעברה הזו לא אמורה לרוץ.

en: This theme requires a newer version of Omeka (%s).
he: ערכת נושא זו יכולה לעבוד רק על גרסה חדשה יותר של אומקה (%s).

en: This username is already in use.
he: שם המשתמש הזה כבר בשימוש.

en: This version of %1$s requires at least Omeka %2$s.
he: גרסה זו של %1$s דורשת את גרסת אומקה %2$s לפחות.

en: This will delete the "%s" item type but will not delete the elements assigned to the item type. Items that are assigned to this item type will lose all metadata that is specific to the item type.
he: פעולה זו תמחק את סוג הפריט "%s" אך לא תמחק את האלמנטים המקושרים לסוג פריט זה. פריטים המשוייכים לסוג פריט זה יאבדו את כל מטה הנתונים היחודיים לסוג פריט זה.

en: This will delete the collection "%s" and its associated metadata. This will not delete any items in this collection, but will delete the reference to this collection in each item.
he: פעולה זו תמחק את האוסף "%s" ואת מטה הנתונים השייכים לו. זה לא ימחק פריטים הקיימים באוסף זה, אבל כן ימחק את הקישור לאוסף בכל פריט.

en: This will delete the collection #%s and its associated metadata. This will not delete any items in this collection, but will delete the reference to this collection in each item.
he: פעולה זו תמחק את האוסף #%s ואת מטה הנתונים השייכים לו. זה לא ימחק פריטים הקיימים באוסף זה, אבל כן ימחק את הקישור לאוסף בכל פריט.

en: This will delete the element set and all elements assigned to the element set. Items will lose all metadata that is specific to this element set.
he: פעולה זו תמחק את מערך האלמנטים ואת כל האלמנטים שהוגדרו למערך זה. פריטים יאבדו את כל מטה הנתונים הקשור באופן יחודי למערך האלמנטים הזה.

en: This will delete the file and its associated metadata.
he: פעולה זו תמחק את הקובץ ואת מטה הנתונים השייכים לו.

en: This will delete the item "%s" and its associated metadata. It will also delete all files and file metadata associated with this item.
he: פעולה זו תמחק את הפריט "%s" ואת מטה הנתונים שלו. פעולה זו תמחק גם את כל הקבצים והמטה נתונים השייכים לפריט זה.

en: This will delete the item #%s and its associated metadata. It will also delete all files and file metadata associated with this item.
he: פעולה זו תמחק את הפריט #%s ואת מטה הנתונים שלו. פעולה זו תמחק גם את כל הקבצים והמטה נתונים השייכים לפריט זה.

en: Thumbnail Size
he: גודל תמונה מוקטנת

en: Title
he: כותרת

en: To delete a tag, click the X. Deleting a tag will not delete the tagged items.
he: כדי למחוק תגית, לחצו על ה-X. מחיקת תגית לא תמחק את הפריטים המתוייגים.

en: To edit the tag name, click the name and begin editing, and hit "enter" to save. To cancel an edit, click the ESC key or click away from the tag.
he: כדי לערוך את שם התגית, לחצו על השם והתחילו לערוך, לחצו אנטר כדי לשמור. כדי לבטל עריכה, לחצו על מקש ESC או לחצו עם העכבר מחוץ לתגית.

en: To view all items with a tag, click the number.
he: כדי לראות את כל הפריטים עם תגיות, לחצו על המספר.

en: Total Items
he: סה"כ פריטים

en: Total Number of Items
he: מספר כולל של פריטים

en: Transcriber
he: מתעתק

en: Type
he: סוג

en: Type Metadata
he: סוג מטה-נתונים

en: Type Name
he: שם פריט

en: Typed passwords do not match.
he: הסיסמאות המוזנות לא תואמות.

en: URL
he: קישור

en: Unable to reset password. Please verify that the information is correct and contact an administrator if necessary.
he: לא מצליח לאפס סיסמה. נא לוודא שהמידע נכון וצרו קשר עם מנהל אם יש צורך.

en: Undo
he: ביטול

en: Uninstall
he: הסרה

en: Uninstall Plugin: %s
he: הספרת התוסף: %s

en: Upgrade
he: שדרגו

en: Upgrade Database
he: שידרוג מסד הנתונים

en: Upgrade Your Omeka Database
he: שידרוג מסד הנתונים של אומקה

en: Use HTML
he: השתמש ב-HTML

en: Use this theme
he: שימוש בערכת נושא זו

en: User #%s
he: משתמש #%s

en: User Activation
he: הפעלת משתמש

en: User is not allowed to delete selected items.
he: למשתמש אין הרשאה למחוק את הפריטים הנבחרים.

en: User is not allowed to edit selected items.
he: למשתמש אין הרשאה לערוך את הפריטים הנבחרים.

en: User is not allowed to modify featured status of items.
he: למשתמש אין הרשאה לשנות את סטטוס ההצגה של פריטים.

en: User is not allowed to modify visibility of items.
he: למשתמש אין הרשאה לשנות את הנראות של פריטים.

en: User is not allowed to tag selected items.
he: למשתמש אין הרשאה לתייג את הפריטים הנבחרים.

en: User may not change permissions to super-user
he: משתמש לא יכול לשנות הרשאות למשתמש-על

en: User may not change roles.
he: משתמש לא יכול לשנות תפקידים.

en: Username
he: שם משתמש

en: Username cannot be empty.
he: שם משתמש לא יכול להיות ריק.

en: Username is required.
he: נחוץ שם משתמש

en: Username must be at least %min% characters long.
he: שם משתמש חייב להכיל %min% תווים לפחות.

en: Username must be at most %max% characters long.
he: שם משתמש יכול להכיל %max% תווים לכל היותר.

en: Users
he: משתמשים

en: Version %s
he: גרסה %s

en: View
he: תצוגה

en: View All
he: צפיה בהכל

en: View All Collections
he: צפיה בכל האוספים

en: View All Items
he: צפיה בכל הפריטים

en: View File Metadata
he: צפיה במטה נתונים של קובץ

en: View Public Page
he: צפיה בעמוד ציבורי

en: View the items in %s
he: צפיה בפריטים ב-%s

en: Watermark
he: סימן מים

en: Welcome!
he: ברוכים הבאים!

en: Welcome, %s
he: ברוך הבא %s

en: Width
he: רוחב

en: Would you like to %s?
he: האם תרצו %s?

en: Yes
he: כן

en: Yes, I want to uninstall this plugin.
he: כן, ברצוני להסיר את תוסף זה.

en: You do not have any plugins installed. Add them to the plugins directory to see them listed here.
he: אין לך תוספים מותקנים. יש להוסיף אותם לתיקית התוספים כדי לראותם ברשימה כאן.

en: You do not have permission to access this page.
he: אין לך הרשאה לגשת לעמוד זה.

en: You have a new version of %s. Please upgrade!
he: יש גרסה חדשה של %s, נא לשדרג!

en: You have changed which records are searchable in Omeka. Please re-index the records using the form below.
he: שיניתם איזה רשומות יהיו ניתנות לחיפוש באומקה. נא למפתח מחדש את הרשומות בשימוש בטופס למטה.

en: You have chosen an illegal theme name. Please select another theme.
he: נבחר שם ערכת נושא לא חוקי. נא לבחור ערכת נושא אחרת.

en: You have no collections.
he: אין לך אוספים

en: You have no items.
he: אין לך פריטים.

en: You may now log in to Omeka.
he: כעת ביכולתך להתחבר לאומקה.

en: You must choose some items to batch edit.
he: עליך לבחור מספר פריטים לעריכה קבוצתית.

en: You must confirm the uninstall before proceeding.
he: עליך לאשר את ההסרה לפני שממשיכים.

en: You must use a different method to access this URL. If you reached this page by following a link or clicking a button in Omeka, please contact the %s.
he: עליך להשתמש בשיטה אחרת לגשת לכתובת URL זו. אם הגעתם לעמוד זה בעקבות קישור או לחיצה על כפתור באומקה. אנא צרו קשר עם %s.

en: You&#8217;ve tried to access a page that does not seem to exist. Sometimes this happens. Below is a quick break-down of the items, collections, and exhibits on this site.
he: ניסיתם לגשת לעמוד שכנראה לא קיים.
    לעתים זה קורה. למטה יש תקציר של הפריטים, האוספים והמוצגים באתר זה.

en: Your Omeka database is not compatible with your current version of Omeka.
he: גרסת מסד הנתונים של אומקה שלך לא תואם עם הגרסה הנוכחית של אומקה

en: Your account for the %s repository has been created. Please click the following link to activate your account:
he: החשבון שלך עבור המאגר %s נוצר. נא ללחוץ על הקישור הבא כדי להפעיל את חשבונך:

en: Your query returned no results.
he: השאילתה שלך לא החזירה תוצאות.

en: [%s] Reset Your Password
he: [%s] אפס את סיסמתך

en: [Default]
he: [ברירת מחדל]

en: [Untitled]
he: [ללא כותרת]

en: [Untitled] #%s
he: [ללא כותרת] #%s

en: [no text]
he: [ללא טקסט]

en: by %s
he: על ידי %s

en: contains
he: מכיל

en: does not contain
he: לא מכיל

en: edit a specific item type
he: עריכת סוג פריט מסויים

en: inactive
he: לא פעיל

en: is empty
he: ריק

en: is exactly
he: הוא בדיוק

en: is not empty
he: לא ריק

en: must be at least 6 characters
he: חובה שיהיו לפחות 6 תווים

en: or
he: או

en: refine your search
he: חפש באופן מדוייק יותר

en: required field
he: שדה חובה

en: site administrator
he: מנהל האתר

en: theme
he: ערכת נושא
