Omeka - en to lt translation catalogue (287 entries)

en: (%s total)
lt: (Iš viso: %s)

en: (Lost your password?)
lt: (Pamiršote slaptažodį?)

en: (Private)
lt: (Privatus)

en: 404 Page Not Found
lt: 404 Puslapis nerasts

en: 404: Page Not Found
lt: 404: Puslapis nerastas

en: A new version of Omeka is available for download.
lt: Jau yra nauja Omeka versija.

en: Access denied.
lt: Prieiga užblokuota

en: Activate
lt: Aktyvuoti

en: Active?
lt: Aktyvus?

en: Add Another File
lt: Pridėti kitą dokumentą

en: Add Element
lt: Pridėti elementą

en: Add Item
lt: Pridėti objektą

en: Add Link
lt: Pridėti nuorodą

en: Add New Files
lt: Pridėti naujus dokumentus

en: Add New User
lt: Sukurti naują vartotoją

en: Add Tags
lt: Pridėti žymas

en: Add User
lt: Pridėti vartotoją

en: Add a Collection
lt: Pridėti kolekciją

en: Add a File
lt: Pridėti dokumentą

en: Add a User
lt: Pridėti vartotoją

en: Add a new collection
lt: Sukurti naują kolekciją

en: Admin
lt: Administratorius

en: Admin Dashboard
lt: Skydelis

en: Administrator Email
lt: Administratoriaus el. paštas

en: Advanced Search (Items only)
lt: Išsami paieška (tik elementai)

en: All Tags
lt: Visos žymės

en: Allowed HTML Elements
lt: Leidžiamos HTML žymos ir atributai

en: Are you sure?
lt: Ar tikrai?

en: Authentication
lt: Prisijungimas

en: Back to Log In
lt: Grįžti į prisijungimą

en: Browse Collections
lt: Naršyti kolekcijose

en: Browse Items
lt: Naršyti elementuose

en: Browse Users
lt: Vartotojai

en: By %s
lt: %s

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Change History
lt: Pakeisti istoriją

en: Change Password
lt: Pakeisti slaptažodį

en: Channels
lt: Kanalai

en: Check if you wish to delete selected items.
lt: Pažymėkite, jeigu norite panaikinti pažymėtus elementus.

en: Citation
lt: Citata

en: Codec
lt: Kodekas

en: Collection
lt: Kolekcija

en: Collections
lt: Kolekcijos

en: Comment
lt: Komentuoti

en: Compression
lt: Kompresija

en: Configure
lt: Konfiguruoti

en: Configure Plugin: %s
lt: Konfiguruoti įskiepį: %s

en: Configure Theme
lt: Temos konfiguravimas

en: Configure Theme: %s
lt: Tvarkyti temą: %s

en: Configure Your Site
lt: Konfiguruoti savo tinklalapį

en: Confirm your password.
lt: Patvirtinti slaptažodį.

en: Contributor
lt: Bendradarbis

en: Coverage
lt: Apimtis

en: Create a Password
lt: Sukurti slaptažodį

en: Creator
lt: Kūrėjas, autorius

en: Current Password
lt: Dabartinis slaptažodis

en: Current Theme
lt: Esama tema

en: Dashboard
lt: Skydelis

en: Date
lt: Data

en: Date Added
lt: Įvesta

en: Date Modified
lt: Redagavimo data

en: Deactivate
lt: Išjungti

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete %s
lt: Ištrinti %s

en: Delete Items
lt: Ištrinti elementą

en: Description
lt: Aprašymas

en: Details
lt: Detalės

en: Direct Links
lt: Tiesioginės nuorodos

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Duration
lt: Trukmė

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Edit Collection #%s
lt: Redaguoti #%s kolekciją

en: Edit Collections
lt: Redaguoti kolekcijas

en: Edit File #%s
lt: Redaguoti dokumentą #%s

en: Edit Item #%s
lt: Redaguoti elementą #%s

en: Edit Items
lt: Redaguoti elementus

en: Edit User #%s
lt: Redaguoti vartotoją #%s

en: Edit this User
lt: Redaguoti vartotoją

en: Editing Tags
lt: Žymių redagavimas

en: Element Description
lt: Elemento aprašymas

en: Elements
lt: Elementai

en: Email
lt: El. paštas

en: Email address is required.
lt: Būtinas el. pašto adresas.

en: Email is required.
lt: El. pašto adresas yra privalomas.

en: Enable API
lt: Įjungti API

en: Enable HTML Filtering
lt: Įjungti HTML filtrą

en: Enter your email address to retrieve your password.
lt: Įveskite el. pašto adresą, kuriuo Jums bus atsiųstas slaptažodis.

en: Featured
lt: Išskirta

en: Featured?
lt: Išskirti?

en: File #%s
lt: Dokumentas #%s

en: File History
lt: Redaguoti istorija

en: File Size
lt: Dokumento dydis

en: Filename
lt: Dokumento vardas

en: Files
lt: Dokumentai

en: Find a File
lt: Rasti dokumentą

en: Forgot Password
lt: Pamiršote slaptažodį

en: Format
lt: Formatas

en: Fullsize
lt: Originalus dydis

en: Get support
lt: Pagalba

en: Go to Home Page
lt: Grįžti į pradžią

en: HTML Filtering
lt: HTML filtras

en: Height
lt: Aukštis

en: Hide Details
lt: Slėpti detales

en: Identifier
lt: Identifikatorius

en: If you think you should have permission, try contacting the %s.
lt: Jeigu manote, kad Jūs turite turėti teises, bandykite kreiptis %s.

en: ImageMagick Directory Path
lt: ImageMagick kelias

en: Install
lt: Įdiegti

en: Installation Error
lt: Įdiegimo klaida

en: Installation Warning
lt: Nepavykęs diegimas.

en: Invalid activation code given.
lt: Netinkamas aktivacijos kodas.

en: Invalid collection.
lt: Netinkama kolekcija.

en: Invalid current password
lt: Neteisingas slaptažodis

en: Invalid element ID.
lt: Netinkamas elemento ID.

en: Invalid email address
lt: Neteisingas el. pašto adresas

en: Invalid email address given.
lt: Netinkamas el. pašto adresas.

en: Invalid format given for email address.
lt: Netinkamas formatas nurodyto el. pašto adreso.

en: Invalid hostname given for email address.
lt: Netinkamas hostname duoto el. pašto adreso.

en: Invalid record ID.
lt: Netinkamas įrašo ID.

en: Item Metadata
lt: Elemento metadata

en: Item Type
lt: Elemento rūšis

en: Item Types
lt: Elemento rūšys

en: Items
lt: Elementai

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: Language
lt: Kalba

en: Last IP
lt: Paskutinis IP

en: Log In
lt: Prisijungti

en: Log Out
lt: Atsijungti

en: Login information incorrect. Please try again.
lt: Netinkamas prisijungimo vardas. Bandykite dar kartą.

en: Lost your password?
lt: Pamiršote slaptažodį?

en: Name
lt: Vardas

en: Names of plugins must not be blank
lt: Įskiepių pavadinimai neturi būti tušti

en: Navigation
lt: Navigacija

en: New Password
lt: Naujas slaptažodis

en: New password must be at least %min% characters long.
lt: Naujas slaptažodis turi būti ne trumpesnis, nei %min% simboliai.

en: New password must be entered.
lt: Naujas slaptažodis turi būti įvestas.

en: New password must be typed correctly twice.
lt: Naujas slaptažodis turi būti įvestas du kartus teisingai.

en: No
lt: Ne

en: No Collection
lt: Nėra kolekcijos

en: No Tags
lt: Nėra žymų

en: No tags are available.
lt: Nėra žymų.

en: Not Featured
lt: Neišskirta

en: Not Public
lt: Nepublikuota

en: Ok
lt: Gerai

en: Omeka RSS Feed
lt: Omeka RSS srautas

en: Omeka Video File
lt: Omeka vaizdo įrašas

en: Omeka encountered an error when upgrading your installation.
lt: Omeka

en: Omeka has upgraded successfully.
lt: Omeka sėkmingai atnaujinta.

en: Omeka is installed.
lt: Įdiegta Omeka.

en: Original Filename
lt: Originalus failo pavadinimas

en: Page
lt: Puslapis

en: Page 1
lt: Puslapis 1

en: Page 2
lt: Puslapis 2

en: Page 3
lt: Puslapis 3

en: Page 4
lt: Puslapis 4

en: Page 5
lt: Puslapis 5

en: Page 6
lt: Puslapis 6

en: Page not found.
lt: Puslapis nerastas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Password cannot be empty.
lt: Slaptažodžio laukelis negali būti tuščias.

en: Password changed!
lt: Slaptažodis pakeistas!

en: Password is required.
lt: Reikalingas slaptažodis

en: Password must be at least 6 characters long.
lt: Slaptažodis turi būti ne trumpesnis, nei 6 simboliai.

en: Password: The passwords do not match.
lt: Slaptažodžiai nesutampa.

en: Pick this type
lt: Pasirinkti šią rūšį

en: Please back up your existing database and then click the button to upgrade.
lt: Prašome atlikti duomenų bazės kopiją ir tada spausti mygtuką atnaujinti.

en: Please check your email for a link to reset your password.
lt: Įveskite el. pašto adresą, Jums bus atsiųsta nuoroda, kuri leis sukurti naują slaptažodį.

en: Please restore from your database backup and try again.
lt: Prašome atnaujinti iš duomenų bazės ir bandyti vėl.

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Powered by Omeka
lt: Naudojama Omeka

en: Private
lt: Privatus

en: Proudly powered by <a href="http://omeka.org">Omeka</a>.
lt: Naudojama <a href="http://omeka.org">Omeka</a> sistema.

en: Public
lt: Publikuota

en: Public/Non-Public
lt: Publikuota/Nepublikuota

en: Public?
lt: Ar publikuoti?

en: Publisher
lt: Leidėjas

en: Quick Filter
lt: Filtruoti

en: Re-type the Password
lt: Pakartokite slaptažodį

en: Real Name is required.
lt: Vartotojo vardas būtinas.

en: Recently Added Items
lt: Neseniai pridėti elementai

en: Relation
lt: Ryšys

en: Remember Me?
lt: Prisiminti duomenis?

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Remove?
lt: Pašalinti?

en: Repeat New Password
lt: Pakartokite naują slaptažodį

en: Return to Dashboard
lt: Sugrįžti į valdymo skydelį

en: Rights
lt: Teisės

en: Role
lt: Pareigos

en: Rss2.0 Feed Not Found!
lt: Rss2.0 srautas nerastas!

en: SQL error in migration:
lt: SQL klaida:

en: Save Changes
lt: Išsaugoti pakeitimus

en: Save Password
lt: Išsaugoti slaptažodį

en: Search
lt: Paieška

en: Search By Collection
lt: Ieškoti pagal kolekciją

en: Search By Tags
lt: Ieškoti pagal žymas

en: Search By User
lt: Ieškoti pagal vartotoją

en: Search users
lt: Ieškoti vartotojų

en: Security
lt: Apsauga

en: Select Below
lt: Pažymėkite

en: Select Below
lt: Pažymėkite

en: Select a Homepage
lt: Pasirinkti titulinį puslapį

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Show Details
lt: Rodyti detales

en: Site Description
lt: Puslapio aprašymas

en: Site Settings
lt: Puslapio nustatymai

en: Site Title
lt: Puslapio antraštė

en: Sorry, you do not have permission to access this page.
lt: Deja, Jūs neturite teisių pasiekti šį puslapį

en: Sort by:
lt: Rūšiuoti pagal:

en: Source
lt: Šaltinis

en: Subject
lt: Dalykas

en: Support Forums
lt: Forumai

en: System Information
lt: Sistemos informacija

en: Tags
lt: Žymos

en: Test
lt: Testuoti

en: The ImageMagick directory path does not work.
lt: The ImageMagick kelias neveikia.

en: The ImageMagick directory path works.
lt: The ImageMagick kelias veikia.

en: The collection "%s" was successfully added!
lt: Kolekcija "%s" buvo sėkmingai pridėta!

en: The collection "%s" was successfully changed!
lt: Kolekcija "%s" buvo pakeista!

en: The collection "%s" was successfully deleted!
lt: Kolekcija "%s" buvo ištrinta!

en: The item "%s" was successfully deleted!
lt: Elementas "%s" sėkmingai panaikintas!

en: The item #%s was successfully changed!
lt: Elementas #%s sėkmingai pakeistas!

en: The item #%s was successfully deleted!
lt: Elementas #%s sėkmingai panaikintas!

en: The items were successfully deleted!
lt: Elementai sėkmingai panaikintas!

en: The maximum file size is %s.
lt: Maksimalus dokumento dydis yra %s.

en: The plugin could not be found in the '%s' directory!
lt: Įskiepis nerastas '%s' direktorijoje!

en: The security settings have been updated.
lt: Atnaujinti saugumo nustatymai.

en: The theme has been successfully changed.
lt: Tema buvo sėkmingai pakeista.

en: The theme settings were successfully saved!
lt: Temos nustatymai buvo sėkmingai išsaugoti!

en: The user "%s" was successfully added!
lt: Vartotojas "%s" sėkmingai sukurtas!

en: The user "%s" was successfully deleted!
lt: Vartotojas "%s" sėkmingai panaikintas!

en: The user %s was successfully changed!
lt: Vartojas %s sėkmingai pakeistas!

en: Themes
lt: Temos

en: There are no collections on this page.
lt: Šiame puslapyje nėra kolekcijų

en: There are no recently added items.
lt: Nėra pastaruoju metu pridėtų naujų objektų

en: This email address is already in use.
lt: Šiss El. paštas jau naudojamas.

en: This email address is invalid.
lt: Blogas el.pašto adresas.

en: This username is already in use.
lt: Toks vartotojo vardas jau naudojamas.

en: This version of %1$s requires at least Omeka %2$s.
lt: Ši %1$s versija reikalauja mažiausiai Omeka %2$s.

en: Thumbnail
lt: Miniatiūra

en: Thumbnail Size
lt: Miniatiūros dydis

en: Title
lt: Antraštė

en: Total Items
lt: Iš viso elementų

en: Total Number of Items
lt: Iš viso elementų

en: Type
lt: Rūšis

en: Typed passwords do not match.
lt: Nesutampa slaptažodžiai.

en: Undo
lt: Atšaukti

en: Uninstall
lt: Išmesti

en: Upgrade
lt: Atnaujinti

en: Upgrade Database
lt: Atnaujinti duomenų bazę

en: Upgrade Your Omeka Database
lt: Atnaujinti Omeka duomenų bazę

en: Upgrade to %s
lt: Atnaujinti į %s

en: Use HTML
lt: Naudoti HTML

en: Use this theme
lt: Naudoti šią temą

en: User #%s
lt: Vartotojas #%s

en: User Activation
lt: Vartotojo aktyvavimas

en: Username
lt: Vartotojo vadas

en: Username cannot be empty.
lt: Vartotojo vardo laukelis negali būti tuščias.

en: Username is required.
lt: Vartotojo vardas yra privalomas.

en: Username must be at least %min% characters long.
lt: Vartotojo vardas turi būti ne trumpesnis, nei %min% simbolių.

en: Username must be at most %max% characters long.
lt: Vartotojo vardas turi būti ne ilgesnis, nei %max% simbolių.

en: Users
lt: Vartotojai

en: Version %s
lt: Versija %s

en: View All
lt: Žiūrėti visus

en: View All Collections
lt: Peržiūrėti visas kolekcijas

en: View All Items
lt: Žiūrėti visus elementus

en: View Public Page
lt: Žiūrėti išpublikuotą puslapį

en: Watermark
lt: Vandens ženklas

en: Welcome!
lt: Sveiki!

en: Welcome, %s
lt: Sveiki, %s

en: Width
lt: Plotis

en: Yes
lt: Taip

en: Yes, I want to uninstall this plugin.
lt: Taip, aš noriu išmesti šį įskiepį.

en: You do not have any plugins installed. Add them to the plugins directory to see them listed here.
lt: Jūs dar neturite įdiegę įskiepių. Įdėkite juos į įskiepių katalogą, kad pamatytumėte juos čia.

en: You have chosen an illegal theme name. Please select another theme.
lt: Jūs pasirinkote netinkamą temos pavadinimą. Pasirinkite kitą.

en: You have no collections.
lt: Nėra kolekcijų

en: You may now log in to Omeka.
lt: Dabar galite prisijungti prie Omekos.

en: Your Omeka database is not compatible with your current version of Omeka.
lt: Omekos duomenų bazė nėra suderinama su dabartinės Omekos versija.

en: [Default]
lt: [Numatytas]

en: [Untitled]
lt: [be antraštės]

en: [no text]
lt: [nėra teksto]

en: inactive
lt: Neaktyvi

en: must be at least 6 characters
lt: ne trumpesnis, nei 6 simboliai

en: or
lt: arba

en: refine your search
lt: Patikslinkite savo paieška

en: required field
lt: būtinas laukas

en: site administrator
lt: puslapio administratorius

en: theme
lt: Tema
