Omeka - en to lv_LV translation catalogue (518 entries)

en: %1$s and %2$s
lv_LV: %1$s un %2$s

en: %1$s, %2$s, and %3$s
lv_LV: %1$s, %2$s, un %3$s

en: %s Administrator
lv_LV: %s Administrātors

en: %s has no API keys. Use the form above to create one.
lv_LV: %s nav API atslēgu. Lai izveidotu jaunu, izmantojiet doto formu.

en: %s is not a valid URL.
lv_LV: %s nav pareiza adrese.

en: %s of %s
lv_LV: %s no %s

en: &larr; Previous Item
lv_LV: &larr; Iepriekšējais

en: (%s total)
lv_LV: (%s pavisam)

en: (Lost your password?)
lv_LV: (Pazaudēji paroli?)

en: (Private)
lv_LV: (Privāts)

en: 403 Page Forbidden
lv_LV: 403 Pieeja lapai liegta

en: 403: Forbidden
lv_LV: 403: Aizliegts

en: 404 Page Not Found
lv_LV: 404 Lapa nav atrasta

en: 404: Page Not Found
lv_LV: 404: Lapa nav atrasta

en: 405 Method Not Allowed
lv_LV: 405 metode nav atļauta

en: 405: Method Not Allowed
lv_LV: 405: Metode nav atļauta

en: A language of the resource
lv_LV: Resursa valoda

en: A name given to the resource
lv_LV: Resursa nosaukums

en: A new API key was successfully created.
lv_LV: Jaunā API atslēga izveidota.

en: A new version of Omeka is available for download.
lv_LV: Jaunā Omekas versija pieejama lejupielādei

en: A point or period of time associated with an event in the lifecycle of the resource
lv_LV: Laika periods, kas raksturo resursa pastāvēšanu

en: A related resource
lv_LV: Līdzīgs resurss

en: API Keys
lv_LV: API atslēgas

en: Access denied.
lv_LV: Pieeja liegta

en: Activate
lv_LV: Aktivēt

en: Activate your account with the %s repository
lv_LV: Aktivē savu kontu ar %s repositoriju

en: Activation has been pending since %s.
lv_LV: Aktivācijas process notiek kopš %s.

en: Active?
lv_LV: Aktīvs?

en: Add Another File
lv_LV: Atrast citu failu

en: Add Collection
lv_LV: Pievienot kolekciju

en: Add Element
lv_LV: Pievienot elementu

en: Add Input
lv_LV: Pievienot ievadi

en: Add Item
lv_LV: Pievienot priekšmetu

en: Add Item Type
lv_LV: Pievienot priekšmeta tipu

en: Add Link
lv_LV: Pievienot saiti

en: Add New Files
lv_LV: Pievienot jaunu failu

en: Add New User
lv_LV: Izveidot jaunu lietotāju

en: Add Tags
lv_LV: Pievienot birku

en: Add User
lv_LV: Pievienot lietotāju

en: Add a Collection
lv_LV: Pievienot kolekciju

en: Add a Field
lv_LV: Pievienot lauku

en: Add a File
lv_LV: Pievienot failu

en: Add a Link to the Navigation
lv_LV: Pievienot saiti navigācijai

en: Add a User
lv_LV: Pievienot lietotāju

en: Add a new collection
lv_LV: Pievienot jaunu kolekciju

en: Add a new item
lv_LV: Pievienot jaunu priekšmetu

en: Add an Item
lv_LV: Pievienot priekšmetu

en: Add an Item Type
lv_LV: Pievienot priekšmeta tipu

en: Additional Creator
lv_LV: Papildus radītājs

en: Admin
lv_LV: Admins

en: Admin Dashboard
lv_LV: Admina rīkjosla

en: Administrator Email
lv_LV: Administratora ēpasts

en: All Tags
lv_LV: Visas birkas

en: All customizations will be lost. Order and labels will revert to Omeka defaults. Custom links will be lost.
lv_LV: Visas izmaiņas tiks pazaudētas. Kārtība un paraksti tiks atgriezti sākotnējā režīmā.

en: Allowed File Extensions
lv_LV: Atļautie failu paplašinājumi

en: Allowed File Types
lv_LV: Atļautie failu veidi

en: Allowed HTML Attributes
lv_LV: Atļautie HTML atribūti

en: Allowed HTML Elements
lv_LV: Atļautie HTML elementi

en: An account of the resource
lv_LV: Resursa konts

en: An entity primarily responsible for making the resource
lv_LV: Uzņēmums, kas atbild par resursu

en: An entity responsible for making contributions to the resource
lv_LV: Atbildīgais par ieguldījumu resursā

en: An entity responsible for making the resource available
lv_LV: Uzņēmums, kas atbildīgs par resursa publikācijām

en: An existing API key was successfully rescinded.
lv_LV: Esošā API atslēga atcelta.

en: Appearance
lv_LV: Izskats

en: Are you sure you want to uninstall %s?
lv_LV: Vai jūs tiešām vēlaties atinstalēt %s?

en: Are you sure?
lv_LV: Vai jūs esat pārliecināti?

en: Authentication
lv_LV: Autentifikācija

en: Back to Log In
lv_LV: Atpakaļ uz ielogošanos

en: Batch Delete Items
lv_LV: Dzēst priekšmetu kopu

en: Batch Edit Items
lv_LV: Rediģēt failu kopu

en: Bibliographic Citation
lv_LV: Bibliogrāfiskā atsauce

en: Browse All
lv_LV: Skatīt visus

en: Browse Collections
lv_LV: Skatīt kolekcijas

en: Browse Item Types
lv_LV: Skatīt priekšmeta tipus

en: Browse Items
lv_LV: Skatīt priekšmetus

en: Browse Items by Tag
lv_LV: Meklēt priekšmetus pēc birkas

en: Browse Tags
lv_LV: Skatīt birkas

en: Browse Users
lv_LV: Skatīt lietotājus

en: Browse by Tag
lv_LV: Skatīt pēc birkas

en: Cancel
lv_LV: Atcelt

en: Cannot find parent navigation page.
lv_LV: Nevar atrast piederīgo navigācijas lapu

en: Capture Date
lv_LV: Užņemšanas datums

en: Capture Details
lv_LV: Uzņemšanas detaļas

en: Capture Device
lv_LV: Uzņemšanas ierīce

en: Change History
lv_LV: Izmaiņu vēsture

en: Change Password
lv_LV: Mainīt paroli

en: Changes will be applied to checked items.
lv_LV: Izmaiņas tiks veiktas atzīmētajiem priekšmetiem

en: Channels
lv_LV: Kanāli

en: Check if you wish to delete selected items.
lv_LV: Atzīmējiet priekšmetus kurus vēlaties dzēst.

en: Checked items will be deleted.
lv_LV: Atzīmētie priekšmeti tiks izdzēsti

en: Codec
lv_LV: Kodeki

en: Collection
lv_LV: Kolekcija

en: Collections
lv_LV: Kolekcijas

en: Comment
lv_LV: Komentēt

en: Compression
lv_LV: Kompresija

en: Configurations apply to this theme only.
lv_LV: Izmaiņas skars tikai šo izskata veidni.

en: Configure
lv_LV: Konfigurēt

en: Configure Plugin: %s
lv_LV: Konfigurēt spraudni: %s

en: Configure Theme
lv_LV: Rediģēt dizainu

en: Configure Theme: %s
lv_LV: Konfigurēt dizainu: %s

en: Configure Your Site
lv_LV: Konfigurēt jūsu lapu

en: Confirm Delete
lv_LV: Apstiprināt dzēšanu

en: Confirm your password.
lv_LV: Apstiprini savu paroli

en: Contributor
lv_LV: Ziedotājs

en: Contributors
lv_LV: Ieguldītājs

en: Could not find file %s!
lv_LV: Fails %s nav atrodams!

en: Coverage
lv_LV: Pārklājums

en: Create a Password
lv_LV: Izveidojiet paroli

en: Creator
lv_LV: Izgatavotājs

en: Current Page
lv_LV: Tagadējā lapa

en: Current Password
lv_LV: Pašreizējā parole

en: Current Theme
lv_LV: Izmantotais dizains

en: Dashboard
lv_LV: Mērinstrumentu panelis

en: Date
lv_LV: Datums

en: Date Added
lv_LV: Pievienošanas datums

en: Date Modified
lv_LV: Pēdējo izmaiņu datums

en: Deactivate
lv_LV: Deaktivēt

en: Default Superuser Account
lv_LV: Super lietotāja konts

en: Delete
lv_LV: Dzēst

en: Delete
lv_LV: Dzēst

en: Delete %s
lv_LV: Dzēst %s

en: Delete Items
lv_LV: Dzēst priekšmetu

en: Description
lv_LV: Apraksts

en: Details
lv_LV: Detaļas

en: Direct Links
lv_LV: Tiešā saite

en: Disable File Upload Validation
lv_LV: Atslēgt failu augšupielādes pārbaudi

en: Display Name
lv_LV: Rādīt vārdu

en: Display Settings
lv_LV: Parādīt uzstatījumus

en: Documentation
lv_LV: Dokumentācija

en: Duration
lv_LV: Ilgums

en: Each option must have a unique name.
lv_LV: Katrai opcijai jābūt ar unikālu vārdu.

en: Edit
lv_LV: Rediģēt

en: Edit Collection #%s
lv_LV: Rediģēt kolekciju #%s

en: Edit Collections
lv_LV: Rediģēt kolekcijas

en: Edit Element Set
lv_LV: Rediģēt elementu kopumu

en: Edit File #%s
lv_LV: Rediģēt failu #%s

en: Edit Item #%s
lv_LV: Rediģēt priekšmetu #%s

en: Edit Item Type #%s
lv_LV: Rediģēt priekšmeta tipu #%s

en: Edit Items
lv_LV: Rediģēt priekšmetus

en: Edit User #%s
lv_LV: Rediģēt lietotāju #%s

en: Edit this User
lv_LV: Rediģēt šo lietotāju

en: Element Description
lv_LV: Elementa apraksts

en: Element Name
lv_LV: Elementa nosaukums

en: Element Sets
lv_LV: Elementu kopums

en: Elements
lv_LV: Elementi

en: Email
lv_LV: Epasts

en: Email address is required.
lv_LV: Nepieciešama jūsu ēpasta adrese.

en: Email is required.
lv_LV: Epasta adrese.

en: Embedded Metadata
lv_LV: Iekļautie metadati

en: Enable API
lv_LV: Ieslēgt API

en: Enable HTML Filtering
lv_LV: Ieslēgt HTML filtrēšanu

en: Enable or disable the API by checking or unchecking the box below.
lv_LV: Atzīmēt, lai ieslēgtu vai izslēgtu API.

en: Encryption
lv_LV: Šifrēšana

en: Enter your email address to retrieve your password.
lv_LV: Lai atjaunotu paroli ievadiet savu epasta adresi.

en: Existing
lv_LV: Eksistējošs

en: Fatal Error
lv_LV: Kļūda

en: Featured
lv_LV: Izcelts

en: Featured Collection
lv_LV: Kolekcijas

en: Featured Item
lv_LV: Priekšmeti

en: Featured/Non-Featured
lv_LV: Izceltie/Neizceltie

en: Featured?
lv_LV: Izcelt?

en: File
lv_LV: Fails

en: File #%s
lv_LV: Fails #%s

en: File History
lv_LV: Failu vēsture

en: File Metadata
lv_LV: Failu metadata

en: File Size
lv_LV: Faila izmērs

en: File Type / OS
lv_LV: Faila veids / OS

en: File Validation
lv_LV: Failu validācija

en: Filename
lv_LV: Faila nosaukums

en: Files
lv_LV: Faili

en: Find a File
lv_LV: Atrast failu

en: Forgot Password
lv_LV: Aizmirsu paroli

en: Format
lv_LV: Formāts

en: Format Metadata
lv_LV: Formatēt metadatus

en: Fullsize
lv_LV: Pilns izmērs

en: Fullsize Image Size
lv_LV: Attēla izmērs

en: General
lv_LV: Galvenais

en: Get started by adding your first collection.
lv_LV: Izveidojiet savu pirmo kolekciju.

en: Get started by adding your first item.
lv_LV: Sāciet pievienojot savu pirmo priekšmetu.

en: Get support
lv_LV: Saņemt palīdzību

en: Go to Home Page
lv_LV: Uz mājas lapu

en: HTML Filtering
lv_LV: HTML filtrēšana

en: Height
lv_LV: Augstums

en: Hello %s. Your username is %s
lv_LV: Labdien %s. Jūsu lietotājvārds ir %s

en: Hide Details
lv_LV: Slēpt detaļas

en: IPTC Array
lv_LV: IPTC masīvs

en: IPTC String
lv_LV: IPTC rinda

en: Identifier
lv_LV: Identifikators

en: If this does not help, try contacting the %s.
lv_LV: Ja nekas nelīdz, sazinieties ar %s

en: If you think you should have permission, try contacting the %s.
lv_LV: Ja jums nepieciešama piekļuve, sazinieties ar %s.

en: ImageMagick Directory Path
lv_LV: ImageMagick nav atrasts

en: Inactive users cannot log in to the site.
lv_LV: Neaktīvie lietotāji nevar ienākt šajā lapā.

en: Index Records
lv_LV: Indeksa ieraksti

en: Information about rights held in and over the resource
lv_LV: Informācija par resursa tiesībām

en: Install
lv_LV: Instalēt

en: Installation Error
lv_LV: Instalācijas kļūda

en: Installation Warning
lv_LV: Instalācijas brīdinājums

en: Invalid activation code given.
lv_LV: Ievadīts nepareizs aktivācijas kods

en: Invalid collection.
lv_LV: Nepareiza kolekcija.

en: Invalid current password
lv_LV: Nepareiza tagadējā parole

en: Invalid element ID.
lv_LV: Nepareizs elementa ID.

en: Invalid email address
lv_LV: Nepareiza ēpasta adrese

en: Invalid email address given.
lv_LV: Iesniegta nepareiza ēpasta adrese.

en: Invalid form submission.
lv_LV: Iesniegta nederīga forma.

en: Invalid format given for email address.
lv_LV: Ēpasts ievadīts nepareizi.

en: Invalid item type.
lv_LV: Nepareizs priekšmeta veids.

en: Invalid record ID.
lv_LV: Nepareizs ieraksta ID.

en: Item
lv_LV: Priekšmets

en: Item #%s
lv_LV: Priekšmeti #%s

en: Item Metadata
lv_LV: Priekšmeta metadati

en: Item Type
lv_LV: Priekšmeta tips

en: Item Type #%s
lv_LV: Priekšmeta Veids #%s

en: Item Type Elements
lv_LV: Priekšmetu tipu elementi

en: Item Type Information
lv_LV: Priekšmeta tipa informācija

en: Item Type Metadata
lv_LV: Priekšmeta veida metadati

en: Item Types
lv_LV: Priekšmetu veidi

en: Items
lv_LV: Priekšmeti

en: Items Per Page (admin)
lv_LV: Priekšmeti lapā (admins)

en: Items Per Page (public)
lv_LV: Priekšmeti lapā (publiskie)

en: Key
lv_LV: Atslēga

en: Keyword
lv_LV: Atslēgas vārds

en: Language
lv_LV: Valoda

en: Last IP
lv_LV: Pēdējais IP

en: Last accessed
lv_LV: Pēdējā pieeja

en: Log In
lv_LV: Ienākt

en: Log Out
lv_LV: Iziet

en: Login information incorrect. Please try again.
lv_LV: Iesniegtā informācija nepareiza. Lūdzu mēģiniet vēlreiz.

en: Lost your password?
lv_LV: Aizmirsāt paroli?

en: Main Menu
lv_LV: Galvenā izvēlne

en: Manage Site
lv_LV: Pārvaldīt vietni

en: Maximum fullsize image size constraint (in pixels).
lv_LV: Maksimālais pilnā izmēra attēla lielums (pikseļos).

en: Maximum thumbnail size constraint (in pixels).
lv_LV: Maksimālais sīktēla izmēra lielums (pikseļos).

en: Name
lv_LV: Nosaukums

en: Name as it should be displayed on the site
lv_LV: Nosaukums kāds būs redzams jūsu lapā

en: Names of plugins must not be blank
lv_LV: Spraudņu nosaukumiem jābūt aizpildītiem

en: Navigation
lv_LV: Navigācija

en: New
lv_LV: Jauns

en: New Password
lv_LV: Jauna parole

en: New password must be at least %min% characters long.
lv_LV: Jaunajai parolei jābūt vismaz %min% simbolu garai.

en: New password must be entered.
lv_LV: Ievadiet jauno paroli

en: New password must be typed correctly twice.
lv_LV: Jaunajai parolei jābūt divreiz ievadītai pareizi.

en: Next Item
lv_LV: Nākošais

en: Next Item &rarr;
lv_LV: Nākošais &rarr;

en: Next Page
lv_LV: Nākamā lapa

en: No
lv_LV: Nē

en: No Collection
lv_LV: Nav kolekcijas

en: No Tags
lv_LV: Nav birku

en: No contributors
lv_LV: Nav ieguldītāju

en: No contributors.
lv_LV: Nav ieguldītāju

en: No featured items are available.
lv_LV: Nav izcelto priekšmetu.

en: No plugin name given.
lv_LV: Nav spraudņa nosaukuma.

en: No recent items available.
lv_LV: Nav jaunāko priekšmetu.

en: No tags are available.
lv_LV: Birkas nav pieejamas

en: Not Featured
lv_LV: Neizceltie

en: Not Public
lv_LV: Nav publisks

en: Ok
lv_LV: Labi

en: Omeka Admin
lv_LV: Omeka Admins

en: Omeka Image File
lv_LV: Omeka attēla fails

en: Omeka Legacy File
lv_LV: Omeka mantojuma fails

en: Omeka Video File
lv_LV: Omeka Video fails

en: Omeka has encountered an error
lv_LV: Omeka saskārās ar kļūdu

en: Omeka has upgraded successfully.
lv_LV: Omeka veiksmīgi atjaunota.

en: Omeka is installed.
lv_LV: Omeka ir instalēta.

en: Only Featured Items
lv_LV: Tikai izceltie priekšmeti

en: Only Non-Featured Items
lv_LV: Tikai neizceltie priekšmeti

en: Only Non-Public Items
lv_LV: TIkai nepublicētie priekšmeti

en: Only Public Items
lv_LV: Tikai publicētie priekšmeti

en: Original
lv_LV: Origināls

en: Original Filename
lv_LV: Originālais faila nosaukums

en: Page
lv_LV: Lapa

en: Page 1
lv_LV: Lapa 1

en: Page 2
lv_LV: Lapa 2

en: Page 3
lv_LV: Lapa 3

en: Page 4
lv_LV: Lapa 4

en: Page 5
lv_LV: Lapa 5

en: Page 6
lv_LV: Lapa 6

en: Page not found.
lv_LV: Lapa nav atrasta

en: Password
lv_LV: Parolei

en: Password cannot be empty.
lv_LV: Parolei jābūt ievadītai

en: Password changed!
lv_LV: Parole mainīta!

en: Password is required.
lv_LV: Nepieciešama parole.

en: Password must be at least 6 characters long.
lv_LV: Parolei jābūt vismaz 6 simbolu garai.

en: Password: The passwords do not match.
lv_LV: Paroles nesakrīt

en: Path to plugin.ini for "%s" is not correct.
lv_LV: Norādītais ceļš uz plugin.ini priekš "%s" nav pareizs.

en: Pick this type
lv_LV: Izvēlēties šo tipu

en: Please check your email for a link to reset your password.
lv_LV: Saite par paroles nomaiņu nosūtīta uz jūsu ēpastu.

en: Please follow this link to reset your password:
lv_LV: Lūdzu sekojiet šājā saitē, lai pārstatītu paroli:

en: Plugins
lv_LV: Spraudņi

en: Post Processing
lv_LV: Pēcapstrāde

en: Powered by Omeka
lv_LV: Darbina Omeka

en: Prev Item
lv_LV: Iepriekšējais

en: Previous Page
lv_LV: Iepriekšējā lapa

en: Private
lv_LV: Privāts

en: Producer
lv_LV: Ražotājs

en: Proudly powered by <a href="http://omeka.org">Omeka</a>.
lv_LV: Darbojas uz <a href="http://omeka.org">Omeka</a>.

en: Public
lv_LV: Publisks

en: Public Site
lv_LV: Publiskā lapa

en: Public/Non-Public
lv_LV: Publisks/Nav publisks

en: Public?
lv_LV: Publisks?

en: Publisher
lv_LV: Izdevējs

en: Quick Filter
lv_LV: Ātriais filtrs

en: Re-type the Password
lv_LV: Ievadiet paroli atkārtoti

en: Real Name is required.
lv_LV: Ievadiet īsto vārdu.

en: Recent Collections
lv_LV: Jaunākās kolekcijas

en: Recent Items
lv_LV: Jaunākie priekšmeti

en: Recently Added Items
lv_LV: Visjaunākie priekšmeti

en: Record Type
lv_LV: Ieraksta veids

en: Record Types
lv_LV: Ierakstu tipi

en: Relation
lv_LV: Attiecība

en: Remember Me?
lv_LV: Atcerēties mani?

en: Remove
lv_LV: Izdzēst

en: Remove field
lv_LV: Dzēst lauku

en: Remove?
lv_LV: Izdzēst?

en: Repeat New Password
lv_LV: Jaunā parole atkārtoti

en: Rescind
lv_LV: Anulēt

en: Researcher
lv_LV: Pētnieks

en: Resend Activation Email
lv_LV: Pārsūtīt aktivācijas vēstuli

en: Reset Navigation
lv_LV: Pārstatīt navigāciju

en: Results Per Page (admin)
lv_LV: Rezultāti lapā (admins)

en: Results Per Page (public)
lv_LV: Rezultāti lapā (publiskie)

en: Results per Page
lv_LV: Rezultāti lapā

en: Return to Dashboard
lv_LV: Atgriezties uz instrumentu paneli

en: Rights
lv_LV: Tiesības

en: Role
lv_LV: Loma

en: SQL error in migration:
lv_LV: SQL migrācijas kļūda:

en: Save Changes
lv_LV: Saglabāt izmaiņas

en: Save Password
lv_LV: Saglabāt paroli

en: Screenshot for %s Theme
lv_LV:  %s dizaina ekrānšāviņš

en: Search
lv_LV: Meklēt

en: Search By Collection
lv_LV: Meklēt kolekciju

en: Search By Tags
lv_LV: Meklēt pēc birkas

en: Search By Type
lv_LV: Meklēt pēc tipa

en: Search By User
lv_LV: Meklēt pēc lietotāja

en: Search Field
lv_LV: Meklēt lauku

en: Search Items
lv_LV: Meklēt priekšmetus

en: Search Record Types
lv_LV: Meklēt ierakstu tipus

en: Search Terms
lv_LV: Meklēt priekšmetu

en: Search Type
lv_LV: Meklēšanas veids

en: Search for Keywords
lv_LV: Meklēt atslēgas vārdus

en: Search for items
lv_LV: Meklēt priekšmetus

en: Search users
lv_LV: Meklēt lietotājus

en: Security
lv_LV: Drošība

en: Select Below
lv_LV: Izvēlēties zemāk

en: Select Below
lv_LV: Izvēlieties zemāk

en: Select a Homepage
lv_LV: Izvēlēties mājaslapu

en: Separate tags with %s
lv_LV: Atsevišķas birkas ar %s

en: Settings
lv_LV: Uzstatījumi

en: Show Details
lv_LV: Rādīt detaļas

en: Show Empty Elements
lv_LV: Rādīt tukšos elementus

en: Site Author Information
lv_LV: Lapas autora informācija

en: Site Copyright Information
lv_LV: Lapas autortiesību informācija

en: Site Description
lv_LV: Lapas apraksts

en: Site Settings
lv_LV: Vietnes uzstatījumi

en: Site Title
lv_LV: Lapas nosaukums

en: Skip to main content
lv_LV: Pāriet pie satura

en: Some items were excluded because you do not have permission to delete them.
lv_LV: Daži priekšmeti netika pievienoti, jo jums nav tiesību tos dzēst.

en: Sorry, you do not have permission to access this page.
lv_LV: Atvainojiet, jums nav tiesību piekļūt šai lapai

en: Sort by:
lv_LV: Šķirot pēc:

en: Source
lv_LV: Avots

en: Square Thumbnail
lv_LV: Kvadrāta sīktēls

en: Square Thumbnail Size
lv_LV: Kvadrāta sīktēla izmērs

en: Subject
lv_LV: Tēma

en: Submit
lv_LV: Ienākt

en: Success!
lv_LV: Izdevās!

en: Support Forums
lv_LV: Atbalsta forums

en: System Information
lv_LV: Sistēmas informācija

en: Tags
lv_LV: Birkas

en: Tags must be given a name.
lv_LV: Birkai jāpiešķir nosaukums.

en: Test
lv_LV: Tests

en: The %s plugin has already been installed.
lv_LV: Spraudnis %s  jau ir instalēts.

en: The %s plugin was activated, but could not be loaded:
lv_LV: Spraudnis  %s tika aktivizēts, taču nevar būt ielādēts:

en: The %s plugin was successfully activated!
lv_LV: Spraudnis %s veiksmīgi aktivizēts!

en: The %s plugin was successfully configured!
lv_LV: Spraudnis %s tika uzkonfigurēts!

en: The %s plugin was successfully deactivated!
lv_LV: Spraudnis %s tika deaktivēts!

en: The %s plugin was successfully installed!
lv_LV: Spraudnis %s  veiksmīgi instalēts!

en: The %s plugin was successfully uninstalled!
lv_LV: %s spraudnis atinstalēts!

en: The %s plugin was successfully upgraded!
lv_LV: %s spraudnis veiksmīgi atjaunots!

en: The API configuration was successfully changed!
lv_LV: API konfigurācijas tika veiksmīgi mainīta!

en: The Dublin Core metadata element set is common to all Omeka records, including items, files, and collections. For more information see, http://dublincore.org/documents/dces/.
lv_LV: Metadatu elementu uzstādījums ir kopīgs visiem Omeka ierakstiem, tajā skaitā priekšmetiem, failiem un kolekcijām. Vairāk informācijas vietnē  http://dublincore.org/documents/dces/.

en: The ImageMagick directory path does not work.
lv_LV: ImageMagick adrese nav atrasta.

en: The ImageMagick directory path has not been set. No derivative images will be created. If you would like Omeka to create derivative images, please set the path in Settings.
lv_LV: ImageMagick direktorija nav uzstādīta. Atvasinātie sīktēli netiks izveidoti.  Lūdzu uzstādiet ImageMagic direktorijas ceļu Uzstādījumos.

en: The ImageMagick directory path works.
lv_LV: ImageMagick adrese ir atrasta.

en: The appearance settings have been updated.
lv_LV: Izskata uzstādījumi tika izmainīti.

en: The collection "%s" was successfully added!
lv_LV: Kolekcija "%s" tika pievienota!

en: The collection "%s" was successfully changed!
lv_LV: Kolekcija "%s" bija veiksmīgi izmainīta!

en: The collection "%s" was successfully deleted!
lv_LV: "%s" kolekcijas dzēsta!

en: The collection #%s was successfully added!
lv_LV: Kolekcija #%s tika pievienota!

en: The collection #%s was successfully changed!
lv_LV:  #%s kolekcija papildināta.

en: The collection #%s was successfully deleted!
lv_LV: #%s kolekcija dzēsta!

en: The element set was successfully changed!
lv_LV: Elementu kopa izmainīta!

en: The file format, physical medium, or dimensions of the resource
lv_LV:  Fiziskais formāts, izmērs

en: The file was successfully deleted.
lv_LV: Fails dzēsts.

en: The following error occurred while activating the %s plugin:
lv_LV: Spraudņa %s aktivizācijas laikā notika šāda kļūda:

en: The following error occurred while deactivating the %s plugin:
lv_LV: Deaktivējot %s spraudni notika šāda kļūda:

en: The following error occurred while installing the %s plugin:
lv_LV: Spraudņa %s instalācijas gaitā notika šāda kļūda:

en: The following error occurred while uninstalling the %s plugin:
lv_LV: Atinstalējot spraudni %s notika šāda kļūda:

en: The following error occurred while upgrading the %s plugin:
lv_LV: Spraudņa %s atjaunošanas laikā notika šāda kļūda:

en: The general settings have been updated.
lv_LV: Galvenie uzstādījumi tika atjaunoti.

en: The item "%s" was successfully added!
lv_LV: Priekšmets "%s" pievienots!

en: The item "%s" was successfully changed!
lv_LV: Priekšmets "%s" izmainīts!

en: The item "%s" was successfully deleted!
lv_LV: Priekšmets "%s" dzēsts!

en: The item #%s was successfully added!
lv_LV: Priekšmets #%s  pievienots!

en: The item #%s was successfully changed!
lv_LV: Priekšmets #%s izmainīts!

en: The item #%s was successfully deleted!
lv_LV: Priekšmets #%s dzēsts!

en: The item type "%s" was successfully added!  You may now add elements to your new item type.
lv_LV:  "%s" Priekšmets veiksmīgi pievienots! Tagad jūs varat pievienot jaunus šī priekšmeta tipa elementus.

en: The item type "%s" was successfully added.
lv_LV: Priekšmeta tips pievienots: "%s"

en: The item type "%s" was successfully updated.
lv_LV: Priekšmeta tips "%s" papildināts.

en: The items were successfully changed!
lv_LV: Priekšmeti tika mainīti!

en: The items were successfully deleted!
lv_LV: Priekšmeti dzēsti!

en: The maximum file size is %s.
lv_LV: Maksimālais faila izmērs %s.

en: The metadata element set that was included in the `files_videos` table in previous versions of Omeka. These elements are common to all video files.
lv_LV: Metadatu elementu kopums, kas iepriekšējās Omeka versijās bija iekļauts `files_videos` tabulā. Šie elementi ir kopīgi visiem video failiem.

en: The name of the item type.
lv_LV: Priekšmetu veida nosaukums.

en: The nature or genre of the resource
lv_LV: Resursa žanrs

en: The navigation settings have been reset.
lv_LV: Navigācijas uzstādījumi tika pārstatīti.

en: The navigation settings have been updated.
lv_LV: Navigācijas uzstādījumi tika izmainīti.

en: The plugin %s must be installed.
lv_LV: Spraudnim %s jābūt uzstādītam.

en: The plugin could not be found in the '%s' directory!
lv_LV: Spraudnis netika atrasts '%s' direktorijā!

en: The security settings have been updated.
lv_LV: Drošības uzstatījumi atjaunoti.

en: The spatial or temporal topic of the resource, the spatial applicability of the resource, or the jurisdiction under which the resource is relevant
lv_LV: Resursa piederība

en: The theme has been successfully changed.
lv_LV: Dizaina uzstādījumi veiksmīgi mainīti.

en: The theme settings were successfully saved!
lv_LV: Dizaina uzstādījumi veiksmīgi saglabāti!

en: The topic of the resource
lv_LV: Resursa temats

en: The user "%s" was added, but the activation email could not be sent.
lv_LV: Lietotājs "%s" pievienots, taču aktivācijas vēstule nevar būt nosūtīta.

en: The user "%s" was successfully added!
lv_LV: Lietotājs "%s" pievienots!

en: The user "%s" was successfully deleted!
lv_LV: Lietotājs "%s" tika izdzēsts!

en: The user %s was successfully changed!
lv_LV: Lietotājs %s izmainīts!

en: Themes
lv_LV: Dizaini

en: There are currently no items within this collection.
lv_LV: Šobrīd nav priekšmetu šajā kolekcijā.

en: There are no collections on this page.
lv_LV: Šajā lapā nav kolekciju

en: There are no elements.
lv_LV: Nav elementu

en: There are no recently added items.
lv_LV: Nav jaunu priekšmetu

en: There was an error on the form. Please try again.
lv_LV: Kļūda. Lūdzu mēģiniet vēlreiz.

en: There was an invalid entry on the form. Please try again.
lv_LV: Forma ievadīta nepareizi. Lūdzu mēģiniet vēlreiz.

en: There were errors found in your form. Please edit and resubmit.
lv_LV: Aizpildītajā formā bija kļūda, lūdzu papildiniet.

en: This email address is already in use.
lv_LV: Šāda ēpasta adrese jau tiek izmantota.

en: This email address is invalid.
lv_LV: Epasta adrese nepareiza.

en: This is not a valid plugin.
lv_LV: Šis spraudnis netiks pieņemts.

en: This theme requires a newer version of Omeka (%s).
lv_LV: Šis dizains pieprasa jaunāko Omekas (%s) versiju.

en: This username is already in use.
lv_LV: Šāds lietotājvāŗds jau eksistē.

en: This will delete the file and its associated metadata.
lv_LV: Tiks dzēsts fails un tā metadati.

en: This will delete the item "%s" and its associated metadata. It will also delete all files and file metadata associated with this item.
lv_LV: Priekšmets "%s" un visi tā metadati tiks dzēsti. Tiks dzēsti arī visi faili un to metadati, kas saistīti ar šo priekšmetu.

en: This will delete the item #%s and its associated metadata. It will also delete all files and file metadata associated with this item.
lv_LV: Priekšmets #%s un visi tā metadati tiks dzēsti. Tiks dzēsti arī visi faili un to metadati, kas saistīti ar šo priekšmetu.

en: Thumbnail
lv_LV: Sīktēls

en: Thumbnail Size
lv_LV: Sīktēla izmērs

en: Title
lv_LV: Nosaukums

en: Total Items
lv_LV: Visi priekšmeti

en: Total Number of Items
lv_LV: Pavisam priekšmetu

en: Transcriber
lv_LV: Transkripcijas autors

en: Type
lv_LV: Veids

en: Type Name
lv_LV: Tipa nosaukums

en: Typed passwords do not match.
lv_LV: Paroles nesakrīt.

en: Unable to reset password. Please verify that the information is correct and contact an administrator if necessary.
lv_LV: Paroles pārstatījums netika veikts. Lūgums pārliecinieties par informācijas pareizību un nepieciešamības gadījumā sazinities ar administratoru.

en: Undo
lv_LV: Atsaukt

en: Uninstall
lv_LV: Atinstalēt

en: Uninstall Plugin: %s
lv_LV: Atinstalēt spraudni: %s

en: Update API Keys
lv_LV: Atjaunot API atslēgas

en: Upgrade
lv_LV: Atjaunināt

en: Upgrade Database
lv_LV: Atjaunināt datubāzi

en: Upgrade Your Omeka Database
lv_LV: Lūdzu atjaunojiet savu Omekas datubāzi

en: Upgrade to %s
lv_LV: Atjaunināt uz %s

en: Use HTML
lv_LV: Izmantot HTML

en: Use this theme
lv_LV: Izmantot šo dizainu

en: User #%s
lv_LV: Lietotājs #%s

en: User Activation
lv_LV: Lietotāja aktivācija

en: User activation email could not be sent.
lv_LV: Lietotāja aktivācijas epasts netika nosūtīts.

en: User activation email has been sent.
lv_LV: Lietotātja aktivācijas vēstule nosūtīta.

en: User is not allowed to delete selected items.
lv_LV: Šim lietotājam nav atļauts dzēst atzīmētos priekšmetus.

en: User is not allowed to edit selected items.
lv_LV: Šim lietotājam nav atļauts rediģēt atzīmētos priekšmetus.

en: User is not allowed to modify featured status of items.
lv_LV: Šim lietotājam nav tiesību rediģēt izcelto priekšmetu statusu.

en: User is not allowed to modify visibility of items.
lv_LV: Šim lietotājam nav tiesību rediģēt priekšmetu redzamības uzstādījumus.

en: User is not allowed to tag selected items.
lv_LV: Šim lietotājam nav atļauts atzīmēt priekšmetus.

en: User may not change roles.
lv_LV: Šis lietotājs nedrīkstēs mainīt lomas.

en: Username
lv_LV: Lietotājvārds

en: Username cannot be empty.
lv_LV: Lietotājvārdam jābūt ievadītam

en: Username is required.
lv_LV: Lietotāja vārds

en: Users
lv_LV: Lietotāji

en: Version %s
lv_LV: Versija %s

en: View
lv_LV: Skats

en: View All
lv_LV: Skatīt visus

en: View All Collections
lv_LV: Skatīt visas kolekcijas

en: View All Items
lv_LV: Skatīt visus priekšmetus

en: View File Metadata
lv_LV: Faila metadati

en: View Public Page
lv_LV: Apskatīt publicēto lapu

en: Watermark
lv_LV: Ūdenszīme

en: Welcome!
lv_LV: Laipni lūgti!

en: Welcome, %s
lv_LV: Laipni lūgti, %s

en: Would you like to %s?
lv_LV: Vai jūs velētos %s?

en: Yes
lv_LV: Jā

en: Yes, I want to uninstall this plugin.
lv_LV: Jā, es vēlos atinstalēt spraudni.

en: You do not have permission to access this page.
lv_LV: Jums nav tiesību piekļūt šai lapai.

en: You have a new version of %s. Please upgrade!
lv_LV: Jaunā versija %s ir pieejama. Lūdzu veiciet atjauninājumu!

en: You have no API keys. Use the form above to create one.
lv_LV: Jums nav API atslēgu. Lai izveidotu jaunu, izmantojiet doto formu.

en: You have no collections.
lv_LV: Jums nav kolekciju.

en: You have no items.
lv_LV: Jums nav priekšmetu

en: You may now log in to Omeka.
lv_LV: Varat ienākt

en: You must choose some items to batch edit.
lv_LV: Jums jāpievieno daži priekšmeti, lai varētu rediģēt priekšmetu kopu.

en: You must confirm the uninstall before proceeding.
lv_LV: Apstipriniet pirms turpināt.

en: You must use a different method to access this URL. If you reached this page by following a link or clicking a button in Omeka, please contact the %s.
lv_LV: Lai piekļūtu šai lapai izmantojiet citu metodi. Neskaidrību gadījumā sazinieties ar %s

en: You&#8217;ve tried to access a page that does not seem to exist. Sometimes this happens. Below is a quick break-down of the items, collections, and exhibits on this site.
lv_LV: Jūs &#8217; mēģinājāt piekļūt lapai kura neeksistē.

en: Your Omeka database is not compatible with your current version of Omeka.
lv_LV: Jūsu Omekas datubāze nav savietojama ar esošo Omekas versiju.

en: Your query returned no results.
lv_LV: Nav atrasts

en: [%s] Reset Your Password
lv_LV: [%s] atjaunot jūsu paroli

en: [Untitled]
lv_LV: [Nenosaukts]

en: [Untitled] #%s
lv_LV: [nav nosaukuma] #%s

en: [no text]
lv_LV: [nav tekstat]

en: accessed %1$s, %2$s.
lv_LV: izmantoti %1$s, %2$s.

en: contains
lv_LV: satur

en: does not contain
lv_LV: nesatur

en: inactive
lv_LV: Neaktīvs

en: is empty
lv_LV: ir tukšs

en: is exactly
lv_LV: konkrēts

en: is not empty
lv_LV: nav tukšs

en: must be at least 6 characters
lv_LV: jābūt vismaz ar 6 simboliem

en: or
lv_LV: vai

en: refine your search
lv_LV: Šķirot

en: required field
lv_LV: obligātais lauks

en: site administrator
lv_LV: vietnes administratoru

en: theme
lv_LV: dizains
