Omeka - en to uk translation catalogue (767 entries)

en: "%s" is not a valid file derivative.
uk: "%s" невірний файл.

en: %1$s and %2$s
uk: %1$s та %2$s

en: %1$s requires the following plugins to be installed, activated, and loaded: %2$s
uk: %1$s вимагає таких встановлених. активованих та завантажених: %2$s

en: %1$s, %2$s, and %3$s
uk: %1$s, %2$s, та %3$s

en: %s Administrator
uk: %s Адміністратор

en: %s bytes
uk: %s байтів

en: %s et al.
uk: %s і т.п.

en: %s has no API keys. Use the form above to create one.
uk: %sне має API ключів. Скористайтеся формою вище, щоб створити їх.

en: %s is not a valid URL.
uk: %s не є правильним посиланням.

en: %s of %s
uk: %s з %s

en: %s will be deleted from the system. Items, collections, and tags created by this user will remain in the system, but will no longer be associated with this user.
uk: %s буде видалено з системи. Елементи, колекції та теги, створені цим користувачем, залишатимуться в системі, але більше не будуть пов'язані з цим користувачем.

en: %s%d item%s has no collection. | %s%d items%s aren't in a collection.
uk[0]: %s %d елемент %s не в колекції.
uk[1]: %s %d елемент %s не належить жодній колекції.
uk[2]: %s %d елементи %s не належать жодній колекції.

en: %s%d item%s has no type. | %s%d items%s have no type.
uk[0]: %s %d елемент %s не має інформації про тип.
uk[1]: %s %d елемент %s не має інформації про тип.
uk[2]: %s %d елементи %sне мають інформації про тип.

en: &larr; Previous Item
uk: &larr; Наступний елемент

en: '%s' is already in use. Please choose another username.
uk: '%s' вже використовується. Прошу обрати інше ім'я.

en: '%s' is an invalid special value.
uk: '%s' неправильне спеціальне значення.

en: (%s total)
uk: (загалом %s)

en: (Lost your password?)
uk: (Забули пароль?)

en: (Private)
uk: (Приватне)

en: 403 Page Forbidden
uk: 403 Заборонена сторінка

en: 403: Forbidden
uk: 403: У доступі відмовлено

en: 404 Page Not Found
uk: 404 Сторінку не знайдено

en: 404: Page Not Found
uk: 404: Сторінку не знайдено

en: 405 Method Not Allowed
uk: 405 Заборонений метод

en: 405: Method Not Allowed
uk: 405: Заборонений метод

en: A current %s variable has not been set to this view.
uk: Поточна змінна %s не вказана для цього представлення даних.

en: A language of the resource
uk: Мова ресурсу

en: A loop %s variable has not been set to this view.
uk: Змінну циклу %s для цього представлення не встановлено.

en: A name given to the resource
uk: Назва, визначена для ресурсу

en: A new API key was successfully created.
uk: Новий ключ API було успішно створено.

en: A new version of Omeka is available for download.
uk: Нова версія Omeka доступна до викачування.

en: A point or period of time associated with an event in the lifecycle of the resource
uk: Точка або період часу, що пов'язана з подією в життєвому циклі ресурсу

en: A related resource
uk: Пов'язаний ресурс

en: A related resource from which the described resource is derived
uk: Пов'язаний ресурс, з якого походить описаний ресурс

en: AND
uk: ТА

en: API Keys
uk: API ключі

en: Access denied.
uk: У доступі відмовлено.

en: Activate
uk: Активувати

en: Activate your account with the %s repository
uk: Активуйте свій обліковий запис %s у сховищі

en: Activation has been pending since %s.
uk: Активація очікує на затвердження з %s.

en: Active?
uk: Активний?

en: Add Another File
uk: Додати інший документ

en: Add Collection
uk: Додати колекцію

en: Add Element
uk: Додати елемент

en: Add Input
uk: Додати ввід

en: Add Item
uk: Додати елемент

en: Add Item Type
uk: Додати тип елемента

en: Add Link
uk: Додати посилання

en: Add New Files
uk: Додати нові файли

en: Add New User
uk: Додати нового користувача

en: Add Tags
uk: Додати мітки

en: Add User
uk: Додати користувача

en: Add a Collection
uk: Додати колекцію

en: Add a Field
uk: Додати поле

en: Add a File
uk: Додати документ

en: Add a Link to the Navigation
uk: Додати посилання до Навігації

en: Add a User
uk: Додати користувача

en: Add a new collection
uk: Додати нову колекцію

en: Add a new item
uk: Додати новий елемент

en: Add an Item
uk: Додати елемент

en: Add an Item Type
uk: Додати тип елементу

en: Add new themes by downloading them from the <a href="http://omeka.org/add-ons/themes/" target="_blank">Omeka Theme Directory</a>, or <a href="http://omeka.org/codex/Theme_Writing_Best_Practices" target="_blank">design your own</a>!
uk: Додайте нові теми, завантаживши їх з <a href="http://omeka.org/add-ons/themes/" target="_blank"> тематичного каталогу Omeka </a> або <a href="http://omeka.org/codex/Theme_Writing_Best_Practices" target="_blank"> створіть свій власний </a>!

en: Additional Creator
uk: Додатковий автор

en: Admin
uk: Адмін

en: Admin Dashboard
uk: Панель адміністратора

en: Admin Theme
uk: Тема для Адмін

en: Admin Themes
uk: Теми для Адмін

en: Administrator Email
uk: Електронна пошта адміністратора

en: Advanced Search (Items only)
uk: Розширений пошук (тільки елементи)

en: After enabling the API, applications may be able to show, browse, add, edit, and delete your site resources. Viewing protected content, as well as adding, editing, and deleting content, is protected and requires key authentication. Each key corresponds to, and has all permissions of, an existing Omeka user. You can create keys on each user's %sedit page%s.
uk: Після ввімкнення API додатки можуть бути доступні для показу, перегляду, додавання, редагування та видалення ресурсів сайту. Перегляд захищеного вмісту, а також додавання, редагування та видалення вмісту захищено та вимагає ключа автентифікації. Кожен ключ відповідає існуючому користувачеві Omeka і має всі дозволи. Ви можете створити ключі на кожній сторінці %s редагування користувача %s.

en: All
uk: Всі

en: All %d items matching the search filters above will be deleted.
uk: Всі %d елементи за пошуковими фільтрами буде видалено.

en: All %d items will be deleted.
uk: Всі %d елементи буде видалено.

en: All Tags
uk: Всі мітки

en: All customizations will be lost. Order and labels will revert to Omeka defaults. Custom links will be lost.
uk: Всі налаштування будуть втрачені. Порядок та етикетки повертаються до стандартних налаштувань Omeka. Користувацькі посилання будуть втрачені.

en: All element texts must have a record type.
uk: Всі тексти елемента повиненні мати тип запису.

en: All items are in a collection.
uk: Всі елементи у колекції.

en: All items have a type.
uk: Всі елементи мають тип.

en: All navigation links must have URIs.
uk: Усі навігаційні посилання мають бути з URI.

en: All navigation links must have different URIs.
uk: В усі навігаційних посиланнях мають бути різні URI.

en: Allowed File Extensions
uk: Дозволені типи розширень

en: Allowed File Types
uk: Дозволені типи документів

en: Allowed HTML Attributes
uk: Дозволені HTML атрибути

en: Allowed HTML Elements
uk: Дозволені елементи HTML

en: An account of the resource
uk: Опис ресурсу

en: An array of records is not available for the loop.
uk: Масив записів недоступний для циклу.

en: An element named "%s" already exists for the "%s" element set.
uk: Назва елементу "%s" вже існує для "%s" набору елементів.

en: An entity primarily responsible for making the resource
uk: Організація, відповідальна за створення ресурсу

en: An entity responsible for making contributions to the resource
uk: Організація, відповідальна за благодійний внесок на створення ресурсу

en: An entity responsible for making the resource available
uk: Організація, відповідальна за створення доступу до ресурсу

en: An error occured when the item was updated: %s
uk: Під час оновлення елемента сталася помилка: %s

en: An existing API key was successfully rescinded.
uk: Поточний ключ API було успішно скасовано.

en: An invalid value was detected during record iteration.
uk: Було виявлено недійсне значення під час ітерації запису.

en: An unambiguous reference to the resource within a given context
uk: Посилання на ресурс в межах певного контексту, унікальний ідентифікатор ресурсу

en: Appearance
uk: Зовнішній вигляд

en: Are you sure you want to delete the selected item type elements from the database? You will lose all text related to the selected elements. This cannot be undone.
uk: Ви впевнені, що хочете видалити вибрані елементи з бази даних? Ви втратите всі дані, пов'язані із вибраними елементами. Це не може бути скасовано.

en: Are you sure you want to uninstall %s?
uk: Ви впевнені, що бажаєте видалити %s?

en: Are you sure?
uk: Ви впевнені?

en: Authentication
uk: Автентифікація

en: Back to Log In
uk: Повернутись до входу

en: Batch Delete Items
uk: Пакетне видалення елементів

en: Batch Edit All Items: No item matches the specified filters.
uk: Пакетне редагування всі елементів: елементи не відповідають вказаним фільтрам.

en: Batch Edit All Searched Items
uk: Пакетне редагування всіх пошукових елементів

en: Batch Edit Item #%d [%d/%d]: %s
uk: Пакетне редагування елементу #%d [%d/%d]: %s

en: Batch Edit Items
uk: Пакетне редагування елементів

en: Batch Edit: A total of %d errors occurred during the batch process of %d items.
uk: Пакетне редагування: загальна кількість %d помилок під час пакетного процесу %dелементів.

en: Batch Edit: Starting processing 1 item. | Batch Edit: Starting processing %d items.
uk[0]: Пакетне редагування: Почалось опрацювання 1 елемента.
uk[1]: Пакетне редагування: Почалось опрацювання %d елемента.
uk[2]: Пакетне редагування: Почалось опрацювання %d елементів.

en: Batch Edit: The item has been processed successfully. | Batch Edit: All %d items have been processed successfully.
uk[0]: Пакетне редагування: Обробку елемента успішно завершено.
uk[1]: Пакетне редагування: Всі %d елементи оброблені успішно.
uk[2]: Пакетне редагування: Всі  %d елементи оброблено успішно.

en: Before installation can continue, the following errors must be resolved:
uk: Перед продовження інсталяції, необхідно вирішити наступні помилки:

en: Bibliographic Citation
uk: Бібліографічне посилання

en: Bit Depth
uk: Глибина кольору

en: Bitrate
uk: Бітрейт

en: Boolean
uk: Математичний вираз

en: Browse All
uk: Перегляд усіх

en: Browse Collections
uk: Переглянути колекції

en: Browse Item Types
uk: Переглянути типи елементу

en: Browse Items
uk: Перегляд елементів

en: Browse Items by Tag
uk: Перегляд елементи за мітками

en: Browse Tags
uk: Перегляд тегів

en: Browse Users
uk: Переглянути користувачів

en: Browse by Tag
uk: Перегляд за мітками

en: By %s
uk: За %s

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Cannot add an existing file to an item!
uk: Не вдається додати файл до елемента!

en: Cannot associate the collection with an unsaved user.
uk: Не можна асоціювати колекцію з незбереженим користувачем.

en: Cannot create a user activation for non-existent user.
uk: Активація неіснуючого користувача не можлива.

en: Cannot find an element with an ID of '%s'!
uk: Не можу знайти елемент за номером '%s'!

en: Cannot find element with ID %s!
uk: Не можливо знайти елемент з ID %s!

en: Cannot find parent navigation page.
uk: Не можу знайти вихідну сторінку навігації.

en: Cannot get the local path for a stored file.
uk: Неможливо отримати шлях для збереженого файлу.

en: Cannot remove elements from an item type that is not persistent in the database!
uk: Неможливо видалити елементи з типу елементів, які не є постійними в базі даних!

en: Cannot save element text for records that are not yet persistent!
uk: Не вдається зберегти текст елементу для записів, які ще не стійкі!

en: Cannot set element set ID: set named "%s" does not exist.
uk: Неможливо встановити ID набору елементів: назва набору "%s" не існує.

en: Captcha
uk: Каптча

en: Capture Date
uk: Дата запису

en: Capture Details
uk: Деталі запису

en: Capture Device
uk: Пристрій запису

en: Change History
uk: Історія змін

en: Change Password
uk: Змінити пароль

en: Changes will be applied to all %d items matching the search filters above.
uk: Зміни будуть застосовані до всіх %d елементів, що відповідають пошуковим фільтрам вище.

en: Changes will be applied to all %d items.
uk: Зміни будуть застосовані до всіх %d елементів.

en: Changes will be applied to checked items.
uk: Зміни будуть застосовані до вибраних елементів.

en: Changes will be processed in the background item by item.
uk: Зміни будуть опрацьовані у фоновому режимі елемент за елементом.

en: Channels
uk: Канали

en: Check box to show metadata elements with no text.
uk: Проставте позначку для того, щоб показати елементи метаданих без тексту.

en: Check if you wish to delete selected items.
uk: Відмітити, що ви бажаєте видалити усі виділені елементи.

en: Check logs for success and errors.
uk: Перевірте логи на успішність дій та помилки.

en: Check the links to display them in the main navigation. Click and drag the links into the preferred display order.
uk: Перевірте посилання, щоб відобразити їх у головній навігації. Натисніть і перетягніть посилання в потрібному для відображення порядку.

en: Check this field if you would like to allow any file to be uploaded to Omeka.
uk: Позначте це поле, якщо ви хочете дозволити завантаження будь-якого файлу в Omeka.

en: Check this field if you would like to filter HTML elements or attributes from form input.
uk: Перевірте це поле, якщо ви хочете відфільтрувати елементи HTML або атрибути з введення форми.

en: Checked items will be deleted.
uk: Вибрані елементи будуть видалені.

en: Citation
uk: Цитування

en: Click and drag the elements into the preferred display order. Click the right arrows to add customized comments to element descriptions.
uk: Натисніть та перетягніть елементи у бажаний для перегляду порядок. Натисніть праву стрілочку для того, щоб додати коментарі до елементів опису.

en: Click and drag the files into the preferred display order.
uk: Перетягніть файли в бажаному порядку сортування.

en: Click on the "Index Records" button to re-index your records.
uk: Натисніть кнопку "Індексувати записи", щоб переіндексувати свої записи.

en: Codec
uk: Кодування

en: Collection
uk: Колекція

en: Collection #%s
uk: Колекція #%s

en: Collection Items
uk: Елементи колекції

en: Collections
uk: Колекції

en: Comment
uk: Коментар

en: Compression
uk:  Стискання

en: Configurations apply to this theme only.
uk: Налаштування, що належать лише цій темі оформлення.

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Configure Plugin: %s
uk: Налаштувати додаток %s

en: Configure Theme
uk: Налаштувати тему оформлення

en: Configure Theme: %s
uk: Налаштувати тему оформлення: %s

en: Configure Your Site
uk: Налаштувати ваш веб-сайт

en: Confirm Delete
uk: Підтвердити видалення

en: Confirm your password.
uk: Підтвердити ваш пароль.

en: Contributor
uk: Благодійник

en: Contributors
uk: Благодійники

en: Could not find file %s!
uk: Не можу знайти документ %s!

en: Could not load database resource!
uk: Не можливо завантажити ресурси бази даних!

en: Count
uk: Облік

en: Coverage
uk: Покриття

en: Create a Password
uk: Створити пароль

en: Creator
uk: Автор

en: Current Page
uk: Поточна

en: Current Password
uk: Поточний пароль

en: Current Theme
uk: Поточна тема оформлення

en: Customize the element descriptions below. To re-order the elements, %s.
uk: Налаштуйте опис елементів, що подаються нижче. Впорядкуйте елементи, %s.

en: Customize which types of records will be searchable in Omeka.
uk: Налаштуйте, які типи записів будуть доступні для пошуку в Omeka.

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: Date
uk: Дата

en: Date Added
uk: Дата створення

en: Date Modified
uk: Дата зміни

en: Date created
uk: Дата створення

en: Deactivate
uk: Деактивувати

en: Default Superuser Account
uk: Пароль за замовчуванням для суперкористувача

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete %s
uk: Видалити %s

en: Delete Items
uk: Видалити елементи

en: Deletions will be processed in the background item by item.
uk: Видалення буде опрацьовано у фоновому режимі елемент за елементом.

en: Derivative Size Constraints
uk: Обмеження розміру зображень

en: Description
uk: Опис

en: Details
uk: Деталі

en: Direct Links
uk: Прямі посилання

en: Disable File Upload Validation
uk: Вимкнути перевірку типу документів при завантажені

en: Display Name
uk: Повне ім'я

en: Display Settings
uk: Параметри дисплею

en: Documentation
uk: Документація

en: Duration
uk: Тривалість

en: Each option must have a unique name.
uk: Кожен параметр повинен мати унікальне ім'я.

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit Collection #%s
uk: Редагувати колекцію #%s

en: Edit Collections
uk: Редагувати колекції

en: Edit Element Set
uk: Редагувати набір елементів

en: Edit File #%s
uk: Редагувати документ #%s

en: Edit Item #%s
uk: Редагувати елемент #%s

en: Edit Item Type #%s
uk:  Редагувати тип елемента #%s

en: Edit Items
uk: Редагувати елемент

en: Edit User #%s
uk: Редагувати користувача #%s

en: Edit this User
uk: Редагувати цього користувача

en: Editing Tags
uk: Редагувати мітки

en: Element Description
uk: Опис елемента

en: Element Name
uk: Назва елементу

en: Element Sets
uk: Набори елементів

en: Element texts are not formatted correctly!
uk: Елемент текст оформлений неправильно!

en: Elements
uk: Елемент

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Email address is required.
uk: Адреса електронна пошти є обов'язковою.

en: Email is required.
uk: Вимагається електронна пошта.

en: Embedded Metadata
uk: Вбудовані метадані

en: Enable API
uk: Увімкнути API

en: Enable HTML Filtering
uk: Увімкнути фільтрування HTML

en: Enable or disable the API by checking or unchecking the box below.
uk: Увімкнути чи вимкнути API, перевіривши чи не перевіривши наступне поле.

en: Encryption
uk: Шифрування

en: Enter secret key from %s. Both this and the public key must be filled in to secure public forms.
uk: Введіть секретний ключ з %s. Обидва позиції загальнодоступного ключа повинні бути заповнені, щоб убезпечити загальнодоступні форми.

en: Enter site key from %s. Both this and the private key must be filled in to secure public forms.
uk: Введіть ключ сайту з %s. Обидва позиції особистого ключа необхідно заповнити, щоб убезпечити загальнодоступні форми.

en: Enter your email address to retrieve your password.
uk: Введіть вашу електронну пошту для отримання вашого паролю.

en: Error in configuring plugin named "%s". Missing config and/or config_form hook(s).
uk: Помилка в налаштуванні додатку "%s". Відсутній гак для налаштувань або/та форми налаштувань.

en: Exact match
uk: Точне співпадіння

en: Exif Array
uk: Exif масив

en: Exif String
uk: Exif стрічка

en: Existing
uk: Існуючий

en: Fatal Error
uk: Невідворотня помилка

en: Featured
uk: Популярні

en: Featured Collection
uk: Популярні колекції

en: Featured Item
uk: Популярні елементи

en: Featured/Non-Featured
uk: Популярні/Не популярні

en: Featured?
uk: Популярний?

en: File
uk: Документ

en: File #%s
uk: Документ #%s

en: File History
uk: Історія документа

en: File Metadata
uk: Метадані документа

en: File Size
uk: Розмір документа

en: File Type / OS
uk: Тип документа / ОС

en: File Validation
uk: Перевірка документів

en: File must be valid before it can be associated with an item!
uk: Файл має бути перевірено, перш ніж він може бути пов'язаний з елементом!

en: Filename
uk: Назва документу

en: Files
uk: Документи

en: Files cannot be attached to an item that is not persistent in the database!
uk: Файли не можуть бути додані до елемента, який не є постійним у базі даних!

en: Filter Element Texts
uk: Фільтрувати елементи тексту

en: Filter element texts by checking the box below. When checked, the API will respect the display element and element text filters when outputting element text representations.
uk: Фільтрувати елементи тексту, встановивши прапорець нижче. Якщо позначено цей пункт, API буде зважати на елементи дисплею та елементи текстових фільтрів при виводі тексту.

en: Find a File
uk: Знайти документ

en: Forgot Password
uk: Забули пароль

en: Form Validation Errors
uk: Помилка перевірки форми

en: Format
uk: Формат

en: Format (Legacy) Metadata
uk: Формат (застарілий) метаданих

en: Format Metadata
uk: Формат матадати

en: Fullsize
uk: Повнорозмірне

en: Fullsize Image Size
uk: Повний розмір малюнку

en: General
uk: Загальні

en: Get started by adding your first collection.
uk: Розпочніть з додавання вашої першої колекції.

en: Get started by adding your first item.
uk: Розпочніть з додавання вашого першого елемента.

en: Get support
uk: Отримати допомогу

en: Go to Home Page
uk: Перейти на домашню сторінку

en: Go to search settings to select record types to use.
uk: Перейдіть до налаштувань пошуку, щоб вибрати типи записів для використання.

en: Go to the public site
uk: Переглянути загальнодоступний сайт

en: HTML Filtering
uk: Фільтрування HTML

en: Have item files link to the file metadata instead of the file directly.
uk: Має файли елементу, що посилаються на файл метаданих, а не безпосередньо з файлу.

en: Height
uk: Висота

en: Hello %s. Your username is %s
uk: Привіт %s. Логін %s

en: Hide Details
uk: Приховати деталі

en: IPTC Array
uk: IPTC масив

en: IPTC String
uk: IPTC стрічка

en: Identifier
uk: Ідентифікатор

en: If this does not help, try contacting the %s.
uk: Якщо це не допоможе, прошу звертатися %s.

en: If you have any questions please refer to <a href="http://omeka.org/codex">Omeka documentation</a> or post a message on the <a href="http://omeka.org/forums">Omeka forums</a>.
uk: Якщо у вас виникли питання, будь ласка, зверніться до <a href="http://omeka.org/codex"> документації Omeka </a> або надсилайте повідомлення на <a href="http://omeka.org/forums"> форумах Omeka </a>.

en: If you think you should have permission, try contacting the %s.
uk: Якщо Ви впевнені, що Вам необхідний доступ до цієї сторінки, прошу звертатись до %s.

en: ImageMagick Directory Path
uk: Шлях до ImageMagick

en: Inactive users cannot log in to the site.
uk: Неактивні користувачі не можуть увійти на сайт.

en: Index Records
uk: Індексування записів

en: Indexing means to collect, parse, and store data to facilitate fast and accurate searches. Omeka will automatically index individual records as they are saved, but there are circumstances when your records are not indexed; for instance, when updating from an earlier version of Omeka or after you customize which records will be searchable.
uk: Індексація означає збирання, аналіз та зберігання даних для швидкого та точного пошуку. Omeka автоматично індексує індивідуальні записи, коли вони зберігаються, але є випадки, коли записи не проіндексовані; наприклад, при оновленні з попередньої версії Omeka або після того, як ви налаштуєте, які записи будуть доступні для пошуку.

en: Indexing records. This may take a while. You may continue administering your site.
uk: Індексація записів. Це може зайняти деякий час. Ви можете продовжити працювати з сайтом.

en: Information about rights held in and over the resource
uk: Інформація про права, що зберігаються в ресурсі та за його межами

en: Install
uk: Встановити

en: Installation Error
uk: Помилка встановлення

en: Installation Warning
uk: Попередження при встановленні

en: Invalid URI for "%s" navigation link:  "%s"
uk: Недійсний URI для посилання "%s" навігації: "%s"

en: Invalid URI for Omeka_Navigation_Page_Uri object: %s
uk: Недійсний URI для Omeka_Navigation_Page_Uri об'єкта: %s

en: Invalid action passed while getting record URL.
uk: Не вдалося виконати дію під час отримання URL-адреси запису.

en: Invalid activation code given.
uk: Не вказано код активації.

en: Invalid collection.
uk: Невірна колекція.

en: Invalid current password
uk: Невірний поточний пароль

en: Invalid element ID.
uk: Невірний номер елемента.

en: Invalid element data. To add elements, you must either pass an element objects or an array of element metadata.
uk: Невірні дані елемента. Щоб додати елементи, потрібно передати або об'єкти елементів, або масив елементів метаданих.

en: Invalid element set.
uk: Невірний набір елементів.

en: Invalid email address
uk: Неправильна електронна пошта

en: Invalid email address given.
uk: Введено неправильну назву електронної поштової скриньки.

en: Invalid form submission.
uk: Неправильна форма.

en: Invalid format given for email address.
uk: Неправильно формат для електронної пошти.

en: Invalid hostname given for email address.
uk: Введено неправильну адресу для електронної пошти.

en: Invalid item type.
uk: Невірний тип елемента.

en: Invalid parameter. The hasElement function requires either an element object or an element id to determine if an item type has an element.
uk: Недійсні параметри. Функція hasElement вимагає чи об'єкт елемента, чи ідентифікатора елемента, щоб визначити, чи має елемент тип.

en: Invalid record ID.
uk: Невірний номер запису.

en: Invalid record passed while getting record URL.
uk: Неправильний запис пройшов під час отримання URL-адреси запису.

en: Invalid return value while getting record URL.
uk: Недійсне значення при отриманні URL-адреси запису.

en: Invalid search type given!
uk: Неправильний тип пошуку!

en: Invalid tagType given.
uk: Неправильний тип тегу.

en: Item
uk: Елемент

en: Item #%s
uk: Елемент #%s

en: Item Metadata
uk: Метадата елементу

en: Item Type
uk: Тип елементу

en: Item Type #%s
uk: Тип елементу #%s

en: Item Type Elements
uk: Типи елементів

en: Item Type Information
uk: Інформація про тип елементу

en: Item Type Metadata
uk: Метадані типу елементу

en: Item Types
uk: Типи елементів

en: Item does not exist: it may have been deleted before processing.
uk: Елемент не існує: він може бути видалений перед обробкою.

en: Item type does not contain an element with the ID %s!
uk: Тип елемента не містить елемента з ідентифікатором %s!

en: Items
uk: Елементи

en: Items Per Page (admin)
uk: Елементів на сторінці (для адміністратора)

en: Items Per Page (public)
uk: Елементів на сторінці (для загального доступу)

en: Key
uk: Ключ

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: Label
uk: Етикетка

en: Language
uk: Мова

en: Last IP
uk: Останній IP

en: Last accessed
uk: Останній доступ

en: Limit the number of items displayed per page in the administrative interface.
uk: Число елементів, що відображаються на сторінці в адміністративному інтерфейсі.

en: Limit the number of items displayed per page in the public interface.
uk: Число елементів, що відображаються на сторінці в загальнодоступному інтерфейсі.

en: Limit the number of results displayed per page in the administrative interface.
uk: Обмеження кількості результатів, що відображаються на сторінці в адміністративному інтерфейсі.

en: Limit the number of results displayed per page in the public interface.
uk: Обмеження кількості результатів, що відображаються на сторінці в загальнодоступному інтерфейсі.

en: Link to File Metadata
uk: Посилання на файл метаданих

en: List of allowed HTML attributes in form input
uk: Список дозволених HTML атрибутів у формах внесення інформації

en: List of allowed HTML elements in form input
uk: Список дозволених елементів HTML у формах внесення інформації

en: List of allowed MIME types for file uploads
uk: Список дозволених MIME типів документів для завантаження

en: List of allowed extensions for file uploads
uk: Список дозволених розширень для завантаження файлів

en: List of tags to add to all checked items, separated by %s.
uk: Список міток, що будуть додані до усіх виділених елементів, розділених %s.

en: Log In
uk: Увійти

en: Log Out
uk: Вийти

en: Login information incorrect. Please try again.
uk: Неправильний пароль або ім'я користувача. Прошу повторити.

en: Lost your password?
uk: Забули пароль?

en: Main Menu
uk: Головне Меню

en: Manage Site
uk: Управління сайтом

en: Maximum fullsize image size constraint (in pixels)
uk: Максимальне обмеження розміру зображення у повному розмірі (у пікселях)

en: Maximum fullsize image size constraint (in pixels).
uk: Максимальний розмір повнорозмірного зображення (в пікселях).

en: Maximum number of API results displayed per page.
uk: Максимальна кількість результатів API для відображення на сторінці.

en: Maximum square thumbnail size constraint (in pixels)
uk: Максимальне обмеження розміру квадратних зображень (у пікселях)

en: Maximum square thumbnail size constraint (in pixels).
uk: Обмеження максимальної площи розміру мініатюр (у пікселях).

en: Maximum thumbnail size constraint (in pixels)
uk: Максимальне обмеження розміру ескізів (у пікселях)

en: Maximum thumbnail size constraint (in pixels).
uk: Максимальне обмеження розміру мініатюр (у пікселях).

en: Mime Type
uk: Mime типи

en: Must specify a file transfer type when attaching files to an item!
uk: Необхідно вказати тип передачі файлів при додаванні до елемента!

en: Name
uk: Назва

en: Name as it should be displayed on the site
uk: Ім'я, яке буде відображатися на сайті

en: Name of element set must be unique.
uk: Ім'я набору елемента повинно бути унікальним.

en: Name of element set must not be empty.
uk: Ім'я набору елемента не повинно бути порожнім.

en: Names of plugins must not be blank
uk: Назви плагінів не повинні бути порожніми

en: Narrow by Specific Fields
uk: Обмежено за спеціальними полями

en: Navigation
uk: Навігація

en: Navigation links that have undeleteable sublinks cannot be deleted.
uk: Навігаційні посилання, які мають непідтримувані посилання на сайт, не можна видалити.

en: New
uk: Новий

en: New Password
uk: Новий пароль

en: New key label
uk: Новий ключ

en: New password must be at least %min% characters long.
uk: Новий пароль повинен містити мінімум %min% символів.

en: New password must be entered.
uk: Необхідно ввести новий пароль.

en: New password must be typed correctly twice.
uk: Необхідно двічі ввести коректний пароль.

en: Next Item
uk: Наст. елемент

en: Next Item &rarr;
uk: Наступний елемент &rarr;

en: Next Page
uk: Наступна

en: No
uk: Ні

en: No Collection
uk: Колекції відсутні

en: No Tags
uk: Мітки відсутні

en: No contributors
uk: Благодійники відсутні

en: No contributors.
uk: Благодійники відсутні.

en: No featured collections are available.
uk: Популярні колекції відсутні.

en: No featured items are available.
uk: Популярні елементи відсутні.

en: No item to batch edit.
uk: Немає елементів для пакетного редагування.

en: No plugin name given.
uk: Додатку не надано назву.

en: No recent items available.
uk: Останні елементи відсутні.

en: No tags are available.
uk: Мітки відсутні

en: Not Featured
uk: Не популярні

en: Not Public
uk: Не загальнодоступні

en: OR
uk: ЧИ

en: Ok
uk: Добре

en: Omeka Admin
uk: Адміністратор Omeka

en: Omeka Atom Feed
uk: Omeka Atom стрічка новин

en: Omeka Image File
uk: Графічний файл Omeka

en: Omeka Legacy File
uk: Файл Omeka у застарілому форматі

en: Omeka RSS Feed
uk: Omeka RSS стрічка новин

en: Omeka Video File
uk: Відео-файл Omeka

en: Omeka encountered an error when upgrading your installation.
uk: Під час оновлення Omeka сталася помилка.

en: Omeka has encountered an error
uk: В роботі Omeka трапилась помилка

en: Omeka has upgraded successfully.
uk: Omeka успішно поновлена.

en: Omeka is installed.
uk: Omeka встановлена!

en: Omeka requires PHP version %1$s or higher, but this server is running PHP version %2$s. Please update the installed version of PHP and try again.
uk: Omeka вимагає версії PHP %1$s або вище, але на цьому сервері працює версія PHP %2$s. Будь ласка, оновіть встановлену версію PHP і повторіть спробу.

en: Only Featured Items
uk: ТІльки популярні елементи

en: Only Non-Featured Items
uk: Тільки не популярні елементи

en: Only Non-Public Items
uk: Тільки не загальнодоступні елементи

en: Only Public Items
uk: Тільки загальнодоступні елементи

en: Original
uk: Оригінал

en: Original Filename
uk: Вихідна назва документа

en: Output Formats
uk: Вихідні формати

en: Page
uk: Сторінка

en: Page 1
uk: Сторінка 1

en: Page 2
uk: Сторінка 2

en: Page 3
uk: Сторінка 3

en: Page 4
uk: Сторінка 4

en: Page 5
uk: Сторінка 5

en: Page 6
uk: Сторінка 6

en: Page not found.
uk: Сторінку не знайдено.

en: Pagination
uk: Пагінація

en: Password
uk: Пароль

en: Password cannot be empty.
uk: Необхідно ввести пароль

en: Password changed!
uk: Пароль змінено!

en: Password is required.
uk: Вимагається пароль

en: Password must be at least 6 characters long.
uk: Пароль повинен містити мінімум 6 знаків.

en: Password: The passwords do not match.
uk: Пароль: паролі не співпадають.

en: Path to plugin.ini for "%s" is not correct.
uk: Некоректний шлях до plugin.ini "%s".

en: Pick this type
uk: Вибрати цей тип

en: Please back up your existing database and then click the button to upgrade.
uk: Будь ласка, створіть резервну копію існуючої бази даних та натисніть кнопку, щоб оновити її.

en: Please check your email for a link to reset your password.
uk: Прошу перевірити електронну пошту на посилання для відновлення паролю.

en: Please follow this link to reset your password:
uk: Прошу перейти за цим посиланням для відновлення паролю:

en: Please restore from your database backup and try again.
uk: Будь ласка, відновіть резервну копію з бази даних і спробуйте ще раз.

en: Plugin must have a valid directory name before it can be installed.
uk: Плагін повинен мати вірну назву директорії, перш ніж він може бути встановлений.

en: Plugins
uk: Додатки

en: Post Processing
uk: Пост-обробка

en: Powered by Omeka
uk: Працює на Omeka

en: Prev Item
uk: Поп. елемент

en: Previous Page
uk: Попередня

en: Private
uk: Приватне

en: Producer
uk: Продюсер

en: Proudly powered by <a href="http://omeka.org">Omeka</a>.
uk: Сайт працює на <a href="http://omeka.org">Omeka</a>.

en: Public
uk: Загальнодоступні

en: Public Site
uk: Загальнодоступний веб-сайт

en: Public/Non-Public
uk: Загальнодоступний/Не загальнодоступний

en: Public?
uk: Загальнодоступні?

en: Publisher
uk: Видавець

en: Query type:
uk: Тип черги:

en: Query:
uk: Черга:

en: Quick Filter
uk: Швидкий фільтр

en: Re-type the Password
uk: Повторити пароль

en: Real Name is required.
uk: Вимагається справжнє ім'я.

en: Recent Collections
uk: Останні колекції

en: Recent Items
uk: Останні елементи

en: Recently Added Items
uk: Останні додані елементи

en: Record Type
uk: Тип запису

en: Record Types
uk: Типи записів

en: Record types:
uk: Записи типу:

en: Relation
uk: Зв'язки

en: Remember Me?
uk: Запам'ятати на цьому комп'ютері?

en: Remove
uk: Видалити

en: Remove field
uk: Видалити поле

en: Remove?
uk: Видалити?

en: Render Details
uk: Деталі рендеру

en: Render Device
uk: Пристрій рендеру

en: Repeat New Password
uk: Повторити новий пароль

en: Rescind
uk: Скасувати

en: Researcher
uk: Дослідник

en: Resend Activation Email
uk: Ще раз відправити лист активації

en: Reset Navigation
uk: Початкові налаштування Навігації

en: Reset results
uk: Скинути результати

en: Restore Default Attributes
uk: Відновити атрибути по-замовчуванню

en: Restore Default Elements
uk: Відновити елементи по-замовчуванню

en: Restore Default Extensions
uk: Відновити додатки по-замовчуванню

en: Restore Default Types
uk: Відновити типи по-замовчуванню

en: Results Per Page (admin)
uk: Результатів на сторінці (для адміністратора)

en: Results Per Page (public)
uk: Результатів на сторінці (для загального доступу)

en: Results per Page
uk: Результатів на сторінці

en: Return to Dashboard
uk: Повернутись до панелі

en: Rights
uk: Права

en: Role
uk: Роль

en: Roles describe the permissions a user has. See <a href='http://omeka.org/codex/User_Roles' target='_blank'>documentation</a> for details.
uk: Ролі описують дозволи, які має користувач. Детальніше у <a href='http://omeka.org/codex/User_Roles' target='_blank'> документації </a> .

en: Rss2.0 Feed Not Found!
uk: RSS 2.0 стрічка новин не знайдена!

en: SQL error in migration:
uk: Помилка SQL при мігруванні.

en: Sample Rate
uk: Частота дискретизації

en: Save Changes
uk: Записати зміни

en: Save Password
uk: Запам'ятати пароль

en: Screenshot for %s Theme
uk: Копія екрану для %s теми оформлення

en: Search
uk: Пошук

en: Search By Collection
uk: Пошук за колекцією

en: Search By Tags
uk: Пошук за міткою

en: Search By Type
uk: Пошук за типом

en: Search By User
uk: Пошук за користувачем

en: Search Field
uk: Знайти поле

en: Search Items
uk: Пошук елементів

en: Search Joiner
uk: Поєднання в пошуку

en: Search Record Types
uk: Пошук типів записів

en: Search Terms
uk: Пошукові терміни

en: Search Type
uk: Знайти тип

en: Search by a range of ID#s (example: 1-4, 156, 79)
uk: Пошук за діапазоном ID (приклад: 1-4, 156, 79)

en: Search for Keywords
uk: Пошук за ключовими словами

en: Search for items
uk: Пошук елементів

en: Search only these record types:
uk: Пошук тільки цих типів записів:

en: Search tags
uk: Пошук тегів

en: Search users
uk: Пошук користувачів

en: Search using this query type:
uk: Пошук з використанням цього типу запиту:

en: Security
uk: Безпека

en: Select Below
uk: Вибрати нижче

en: Select Below
uk: Вибрати нижче

en: Select a Homepage
uk: Вибрати домашню сторінку

en: Select all %s results
uk: Вибрати всі %sрезультати

en: Select all rows
uk: Вибрати всі рядки

en: Select item "%s"
uk: Вибрати елемент "%s"

en: Separate tags using this character or string.
uk: Розділяти мітки використовуючи цю літеру або стрічку.

en: Separate tags using this character or string. Be careful when changing this setting. You run the risk of splitting tags that contain the old delimiter.
uk: Окремі теги використовують цей символ або рядок. Будьте обережні, коли змінюєте цей параметр. Ви ризикуєте розділити теги, які містять старий розділювач.

en: Separate tags with %s
uk: Розділити мітки за %s

en: Settings
uk: Налаштування

en: Show Details
uk: Переглянути деталі

en: Show Element Set Headings
uk: Показати заголовки набору елементів

en: Show Empty Elements
uk: Показати порожні елементи

en: Site Author Information
uk: Інформація про автора веб-сайту

en: Site Copyright Information
uk: Інформація про права на веб-сайт

en: Site Description
uk: Опис веб-сайту

en: Site Settings
uk: Налаштування веб-сайту

en: Site Title
uk: Змінити назву

en: Skip to main content
uk: Перейти до головного змісту

en: Some items were excluded because you do not have permission to delete them.
uk: Деякі елементи були виключені, тому що ви не маєте прав доступу для їх видалення.

en: Sorry, you do not have permission to access this page.
uk: Перепрошую, але Ви немає права доступу до цієї сторінки.

en: Sort by:
uk: Сортувати за:

en: Source
uk: Джерело

en: Square Thumbnail
uk: Квадратна мініатюра

en: Square Thumbnail Size
uk: Площа розміру мініатюр

en: Subject
uk: Тематика

en: Submit
uk: Виконати

en: Success!
uk: Успішно!

en: Super
uk: Супер

en: Support Forums
uk: Форум підтримки

en: System Information
uk: Системна інформація

en: Tag Delimiter
uk: Розділювач для міток

en: Tags
uk: Мітки

en: Tags must be given a name.
uk: Теги повинні мати назву.

en: Test
uk: Тест

en: That name is already taken for this tag.
uk: Ця назва вже використовується для цього тегу.

en: The "%s" field has at least one invalid value!
uk:  "%s" поле містить не менше одного неправильного значення!

en: The "%s" plugin must be installed and have newer files to upgrade it.
uk: "%s" плагін повинен бути встановлений та мати новіші файли для його оновлення.

en: The %s plugin has already been installed.
uk: Цей %s додаток уже встановлений.

en: The %s plugin was activated, but could not be loaded:
uk: Цей %s додаток був активований, але не може бути завантажений.

en: The %s plugin was successfully activated!
uk: Цей %s додаток успішно активований!

en: The %s plugin was successfully configured!
uk: Цей %s додаток успішно налаштований!

en: The %s plugin was successfully deactivated!
uk: Додаток %s успішно деактивований!

en: The %s plugin was successfully installed!
uk: Цей %s додаток успішно встановлений!

en: The %s plugin was successfully uninstalled!
uk: Цей %s додаток успішно видалений!

en: The %s plugin was successfully upgraded!
uk: Додаток %s успішно поновлений!

en: The API configuration was successfully changed!
uk: Конфігурацію API успішно змінено!

en: The Dublin Core metadata element set is common to all Omeka records, including items, files, and collections. For more information see, http://dublincore.org/documents/dces/.
uk: Набір елементів метаданих Дублінського ядра загальний для всіх Omeka записів, включаючи елементи, файли та колекції. Детальніше дивитись http://dublincore.org/documents/dces/.

en: The ImageMagick directory path does not work.
uk: Шлях до ImageMagick невірний.

en: The ImageMagick directory path has not been set. No derivative images will be created. If you would like Omeka to create derivative images, please set the path in Settings.
uk: Шлях до каталогу ImageMagick не задано. Жодних зображень не буде створено. Якщо ви хочете, щоб Omeka створювала похідні зображення, встановіть шлях у Налаштуваннях.

en: The ImageMagick directory path works.
uk: Шлях до ImageMagick вірний.

en: The appearance settings have been updated.
uk: Налаштування зовнішнього вигляду поновлені.

en: The collection "%s" was successfully added!
uk: Колекція "%s" була успішно додана!

en: The collection "%s" was successfully changed!
uk: Колекція "%s" успішно змінена!

en: The collection "%s" was successfully deleted!
uk: Колекція "%s" успішно видалена!

en: The collection #%s was successfully added!
uk: Колекція #%s була успішно додана!

en: The collection #%s was successfully changed!
uk: Колекція #%s була успішно змінена!

en: The collection #%s was successfully deleted!
uk: Колекція #%s" успішно видалена!

en: The configured PHP path (%s) does not point to a PHP-CLI binary.
uk: Шлях налаштування PHP (%s) не вказує на бінарний PHP-CLI.

en: The configured PHP path (%s) is invalid.
uk: Шлях до PHP (%s) у конфігурації невірний.

en: The configured PHP path (%s) points to a PHP-CLI binary with an invalid version (%s)
uk: Шлях налаштування PHP (%s) вказує на бінарний PHP-CLI з недійсною версією (%s)

en: The deletion of all items is forbidden.
uk: Видалення всіх елементів заборонено.

en: The description of the item type.
uk: Опис типу елемента.

en: The element name must not be empty.
uk: Ім'я елемента не повинно бути порожнім.

en: The element set was successfully changed!
uk: Набір елементів було успішно змінено!

en: The file format, physical medium, or dimensions of the resource
uk: Формат файлу, фізичний носій чи розміри ресурсу

en: The file was successfully deleted.
uk: Файл було успішно видалено.

en: The following error occurred while activating the %s plugin:
uk: Ця помилка виникла в процесі активації %s додатку:

en: The following error occurred while deactivating the %s plugin:
uk: Ця помилка виникла в процесі деактивації %s додатку:

en: The following error occurred while installing the %s plugin:
uk: Ця помилка виникла при встановленні %s додатку.

en: The following error occurred while uninstalling the %s plugin:
uk: Ця помилка виникла в процесі видалення %s додатку:

en: The following error occurred while upgrading the %s plugin:
uk: Ця помилка виникла в процесі поновлення %s додатку:

en: The following issues will not affect installation, but they may negatively affect the behavior of Omeka:
uk: Наведені нижче проблеми не вплинуть на встановлення, але вони можуть негативно вплинути на роботу Omeka:

en: The general settings have been updated.
uk: Основні налаштування поновлені.

en: The item "%s" was successfully added!
uk: Елемент "%s" успішно додано!

en: The item "%s" was successfully changed!
uk: Елемент "%s" успішно змінено!

en: The item "%s" was successfully deleted!
uk: Елемент "%s" успішно видалений!

en: The item #%s was successfully added!
uk: Елемент #%s успішно додано!

en: The item #%s was successfully changed!
uk: Елемент #%s успішно змінено!

en: The item #%s was successfully deleted!
uk: Елемент #%s успішно видалений!

en: The item type "%s" was successfully added!  You may now add elements to your new item type.
uk: Тип елемента "%s" було успішно додано! Тепер ви можете додати елементи до нового типу елемента.

en: The item type "%s" was successfully added.
uk: Тип елементу "%s" успішно додано!

en: The item type "%s" was successfully updated.
uk: Тип елементу "%s" успішно оновлено!

en: The item type cannot have more than one "%s" element.
uk: Тип елемента не може містити більше одного "%s" елемента.

en: The item type elements were successfully changed!
uk: Тип елемента було успішно змінено!

en: The item type metadata element set, consisting of all item type elements bundled with Omeka and all item type elements created by an administrator.
uk: Метадані типу елемента набору елементів, що складаються з усіх типів елементів в Omeka і всіх типів елементів створених адміністратором.

en: The item type name must be unique.
uk: Ім'я типу елемента повинно бути унікальним.

en: The item type name must have between %1$s and %2$s characters.
uk: Назва типу елемента має містити значення між %1$s та %2$s.

en: The item was successfully batch-edited.
uk: Елемент пакетно редаговано успішно.

en: The item was successfully deleted.
uk: Елемент успішно видалено.

en: The items are checked and changed one by one in the background.
uk: Елементи перевіряються і змінюються один за одним у фоновому режимі.

en: The items are checked and deleted one by one in the background.
uk: Елементи перевіряються і видаляються один за одним у фоновому режимі.

en: The items were successfully changed!
uk: Елементи були успішно змінені!

en: The items were successfully deleted!
uk: Елементи успішно видалено!

en: The maximum file size is %s.
uk: Максимальний розмір документу %s.

en: The metadata element set that was included in the `files_images` table in previous versions of Omeka. These elements are common to all image files.
uk: Набір метаданих елементів, які були додані в таблицю `files_images` в попередніх версіях Omeka. Ці елементи є загальними для всіх графічних файлів.

en: The metadata element set that was included in the `files_videos` table in previous versions of Omeka. These elements are common to all video files.
uk: Набір метаданих елементів, які були додані в таблицю `files_videos` в попередніх версіях Omeka. Ці елементи є загальними для всіх відео-файлів.

en: The metadata element set that, in addition to the Dublin Core element set, was included in the `files` table in previous versions of Omeka. These elements are common to all Omeka files. This set may be deprecated in future versions.
uk: Метаданні елементів встановлених як додаток до елементів Dublin Core, були додані в таблицю `files` в попередніх версіях Omeka. Ці елементи є загальними для всіх файлів Omeka. Цей набір може бути виключено в майбутніх версіях.

en: The method used to access this URL (%s) is not valid.
uk: Метод, що використовується для доступу до цього URL (%s) є неприпустим.

en: The name of the item type.
uk: Назва типу елемента.

en: The nature or genre of the resource
uk: Природа або жанр ресурсу

en: The navigation settings have been reset.
uk: Налаштування навігації було скинуто.

en: The navigation settings have been updated.
uk: Налаштування навігації поновлені.

en: The navigation settings were not saved because of missing or invalid values.  All changed values have been restored.
uk: Параметри навігації не було збережено через відсутні або невірні значення. Всі змінені значення були відновлені.

en: The page must be normalized and have a valid uid.
uk: Сторінка повинна бути нормалізована та мати поточну версію.

en: The parent container must either be the navigation object or a descendant subpage of the navigation object.
uk: Батьківський контейнер повинен бути або об'єктом навігації, або підпунктом нащадків об'єкта навігації.

en: The plugin %s must be installed.
uk: Необхідно встановити цей %s додаток.

en: The plugin could not be found in the '%s' directory!
uk: Плагін не знайдено у "%s" каталозі!

en: The query searched 1 item and returned no results. | The query searched %s items and returned no results.
uk[0]: Пошуковий запит 1 елемента не дав результатів.
uk[1]: Пошуковий запит  %s елемента не дав результатів.
uk[2]: Пошуковий запит %s елементів не дав результатів.

en: The security settings have been updated.
uk: Налаштування безпеки поновлено.

en: The spatial or temporal topic of the resource, the spatial applicability of the resource, or the jurisdiction under which the resource is relevant
uk: Просторова або тимчасова тема ресурсу, просторова придатність ресурсу або юрисдикція, якій відповідає ресурс.

en: The theme has been successfully changed.
uk: Тема оформлення була успішно змінена.

en: The theme settings were successfully saved!
uk: Налаштування теми оформлення були успішно збережені.

en: The topic of the resource
uk: Тема ресурсу

en: The user "%s" was added, but the activation email could not be sent.
uk: Користувача "%s" додано, але електронне підтвердження активації не вдалося надіслати.

en: The user "%s" was successfully added!
uk: Користувач "%s" успішно створений!

en: The user "%s" was successfully deleted!
uk: Користувач "%s" успішно видаленний!

en: The user %s was successfully changed!
uk: Користувач %s був успішно змінений!

en: The user must be assigned a role.
uk: Користувачу повинні бути визначені права.

en: The username "%1$s" must be between %2$s and %3$s characters.
uk: Ім'я користувача "%1$s" має бути між %2$s та %3$s символами.

en: Themes
uk: Теми оформлення

en: There are currently no items within this collection.
uk: В цій колекції немає елементів.

en: There are no collections on this page.
uk: Колекції відсутні на цій сторінці.

en: There are no elements.
uk: Елементи відсутні.

en: There are no files for this item yet.
uk: Наразі відсутні документи для цього елемента.

en: There are no recently added items.
uk: Останні додані елементи відсутні.

en: There are no tags to display. You must first tag some items.
uk: Відсутні мітки до відображення. Ви повинні для початку встановити мітки для елементів.

en: There are too few values in the element ordering array.
uk: У елементі масиву дуже мало значень для впорядкування.

en: There are too many values in the element ordering array.
uk: У елементі масиву дуже багато значень для впорядкування.

en: There is no element "%1$s", "%2$s"!
uk: Немає елементів "%1$s", "%2$s"!

en: There was an error on the form. Please try again.
uk: У формі з'явилася помилка. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: There was an invalid entry on the form. Please try again.
uk: У формі вказано недійсний запис. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: There were errors found in your form. Please edit and resubmit.
uk: У формі знайдено помилку. Прошу відредагувати і підтвердити.

en: This email address is already in use.
uk: Ця електронна пошта вже використовується.

en: This email address is invalid.
uk: Ця електронна пошта є неправильною.

en: This is not a valid plugin.
uk: Це некоректний додаток.

en: This migration should have been run previously (should not run again).
uk: Ця міграція повинна була виконана раніше (не слід запускати заново).

en: This migration should not be run.
uk: Цю міграцію не слід запускати.

en: This theme requires a newer version of Omeka (%s).
uk: Для цієї теми потрібна нова версія Omeka (%s).

en: This username is already in use.
uk: Це ім'я користувача вже використовується.

en: This version of %1$s requires at least Omeka %2$s.
uk: Ця версія %1$s вимагає Omeka не нижче %2$s.

en: This will delete the "%s" item type but will not delete the elements assigned to the item type. Items that are assigned to this item type will lose all metadata that is specific to the item type.
uk: Це видалить "%s" тип елемента, але не видалить елементи, призначені для типу елемента. Елементи, присвоєні цьому типу елемента, втратять усі метадані, характерні для типу елемента.

en: This will delete the collection "%s" and its associated metadata. This will not delete any items in this collection, but will delete the reference to this collection in each item.
uk: Це дозволить видалити колекцію "%s" та пов'язані з нею метадані. Це не призведе до видалення будь-яких елементів у цій колекції, але видаляє посилання на цю колекцію в кожному елементі.

en: This will delete the collection #%s and its associated metadata. This will not delete any items in this collection, but will delete the reference to this collection in each item.
uk: Це дозволить видалити колекцію # %s та пов'язані з нею метадані. Це не призведе до видалення будь-яких елементів у цій колекції, але видалить посилання на цю колекцію в кожному елементі.

en: This will delete the element set and all elements assigned to the element set. Items will lose all metadata that is specific to this element set.
uk: Це призведе до видалення набору елементів і всіх елементів, визначених для цього набору. Елементи втратять усі метадані, специфічні для цього елемента.

en: This will delete the file and its associated metadata.
uk: Це призведе до видалення файлу та пов'язаних з ним метаданих.

en: This will delete the item "%s" and its associated metadata. It will also delete all files and file metadata associated with this item.
uk: Ця дія призведе до видалення елемента "%s" та пов'язаних з ним метаданих. Також буде видалено всі файли та метадані, пов'язані з цим елементом.

en: This will delete the item #%s and its associated metadata. It will also delete all files and file metadata associated with this item.
uk: Це призведе до видалення елемента # %s та пов'язаних з ним метаданих. Також буде видалено всі файли та метадані, пов'язані з цим елементом.

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Thumbnail Size
uk: Розмір мініатюри

en: Title
uk: Назва

en: To create a new API key, enter a label for the key below. For example, describe for what purpose it will be used. This key will have all your permissions; treat it as you would your password.
uk: Щоб створити новий ключ API, введіть мітку для наведеного нижче ключа. Наприклад, опишіть, з якою метою ключ буде використовуватися. Цей ключ буде мати всі ваші дозволи; це як ваш пароль.

en: To delete a tag, click the X. Deleting a tag will not delete the tagged items.
uk: Щоб видалити тег, натисніть X. Видалення тегу не призведе до видалення позначених елементів.

en: To edit the tag name, click the name and begin editing, and hit "enter" to save. To cancel an edit, click the ESC key or click away from the tag.
uk: Для того, щоб відредагувати назву тегу, натисніть назву та почніть редагувати, а потім натисніть "Ввести", щоб зберегти. Щоб скасувати редагування, натисніть клавішу ESC або клацніть далі від тегу.

en: To view all items with a tag, click the number.
uk: Щоб переглянути всі елементи з тегом, натисніть номер.

en: Total Items
uk: Загальна кількість елементів

en: Total Number of Items
uk: Загальна кількість елементів

en: Transcriber
uk: Переписувач

en: Type
uk: Тип

en: Type Metadata
uk: Тип метаданих

en: Type Name
uk: Назви типу

en: Typed passwords do not match.
uk: Введені паролі не співпадають.

en: URL
uk: Посилання

en: Unable to reset password. Please verify that the information is correct and contact an administrator if necessary.
uk: Не можу відновити пароль. Прошу перевірити коректність інформації. При потребі зверніться до адміністратора.

en: Undo
uk: Відмінити

en: Uninstall
uk: Видалити

en: Uninstall Plugin: %s
uk: Видалити додаток: %s

en: Update API Keys
uk: Оновити API ключі

en: Upgrade
uk: Поновити

en: Upgrade Database
uk: Поновити базу даних

en: Upgrade Your Omeka Database
uk: Поновлення бази даних Omeka

en: Upgrade to %s
uk: Оновлення до %s

en: Use HTML
uk: Використовувати HTML

en: Use Square Thumbnails
uk: Використати квадратне зображення

en: Use square-cropped images by default wherever thumbnails appear in the public interface.
uk: За замовчування використовуйте квадратні зображення, якщо мініатюри не відображаються у загальнодоступному інтерфейсі.

en: Use this theme
uk: Використовувати цю тему оформлення

en: User #%s
uk: Користувач #%s

en: User Activation
uk: Активація користувача

en: User activation email could not be sent.
uk: Не вдається надіслати підтвердження активації користувача.

en: User activation email has been sent.
uk: Підтвердження активації було відправлено на е-пошту.

en: User is not allowed to delete selected items.
uk: Користувач не має права видаляти вибрані елементи.

en: User is not allowed to delete this item.
uk: Користувач не має права видаляти цей елемент.

en: User is not allowed to edit selected items.
uk: Користувач не має права редагувати вибрані елементи.

en: User is not allowed to edit this item.
uk: Користувач не має права редагувати цей елемент.

en: User is not allowed to modify featured status of items.
uk: Користувач не має права змінювати статус популярності елементів.

en: User is not allowed to modify visibility of items.
uk: Користувач не має права змінювати видимість елементів.

en: User is not allowed to tag selected items.
uk: Користувач не має права ставити мітки для вибраних елементів.

en: User is not allowed to tag this item.
uk: Користувач не має права позначати цей елемент.

en: User may not change permissions to super-user
uk: Користувач не може змінювати дозволи для суперкористувача

en: User may not change roles.
uk: Користувач не може змінювати ролі.

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Username cannot be empty.
uk: Необхідно ввести ім'я користувача

en: Username is required.
uk: Вимагається ім'я користувача.

en: Username must be 30 characters or fewer. Whitespace is not allowed.
uk: Ім'я користувача має містити не більше 30 символів. Пробіл не допускається.

en: Username must be at least %min% characters long.
uk: Ім'я користувача має містити не менше як %min% cимволів.

en: Username must be at most %max% characters long.
uk: Ім'я користувача повинно бути не більше %max% символів.

en: Users
uk: Користувачі

en: Version %s
uk: Версія %s

en: View
uk: Перегляд

en: View All
uk: Переглянути усі

en: View All Collections
uk: Перегляд усіх колекцій

en: View All Items
uk: Переглянути усі елементи

en: View File Metadata
uk: Перегляд метаданих документу

en: View Public Page
uk: Переглянути загальнодоступну сторінку

en: View item | View all %s items
uk[0]: Перегляд елемента
uk[1]: Перегляд всіх %s елементів
uk[2]: Перегляд всіх %s елементів

en: View the items in %s
uk: Перегляд елементів в %s

en: Warning: data associated with this plugin may be permanently deleted from the database.
uk: Застереження: дані, пов'язані з цим плагіном, можуть бути назавжди видалені з бази даних.

en: Watermark
uk: Водяні знаки

en: Welcome!
uk: Ласкаво просимо!

en: Welcome, %s
uk: Ласкаво просимо, %s

en: Whitespace is not allowed. Only these special characters may be used: %s
uk: Пробіл не допускається. Можна використовувати лише спеціальні символи: %s

en: Width
uk: Ширина

en: Would you like to %s?
uk: Хочете %s?

en: Yes
uk: Так

en: Yes, I want to uninstall this plugin.
uk: Так, я хочу видалити цей додаток.

en: You do not have any plugins installed. Add them to the plugins directory to see them listed here.
uk: Ви не маєте встановлених додатків. Додайте їх до теки додатків, і наступного разу вони відобразяться.

en: You do not have permission to access this page.
uk: Ви не маєте права доступу до цієї сторінки.

en: You have a new version of %s. Please upgrade!
uk: Наявна нова версія %s. Будь-ласка, поновіть!

en: You have changed which records are searchable in Omeka. Please re-index the records using the form below.
uk: Ви змінили записи, які можна знайти в Omeka. Будь ласка, переіндексуйте записи за допомогою форми нижче.

en: You have chosen an illegal theme name. Please select another theme.
uk: Ви обрали неправильну назву теми оформлення. Прошу обрати іншу тему оформлення.

en: You have no API keys. Use the form above to create one.
uk: У вас немає ключів API. Скористайтеся формою вище, щоб створити їх.

en: You have no collections.
uk: У вас відсутні колекції.

en: You have no items.
uk: У вас відсутні елементи.

en: You may now log in to Omeka.
uk: Тепер ви можете зайти в Omeka.

en: You must choose some items to batch edit.
uk: Ви повинні вибрати деякі пункти для пакетного редагування.

en: You must confirm the uninstall before proceeding.
uk: Перед тим як продовжити, Ви повинні підтвердити видалення.

en: You must use a different method to access this URL. If you reached this page by following a link or clicking a button in Omeka, please contact the %s.
uk: Щоб отримати доступ до цієї URL-адреси, потрібно використовувати інший метод. Якщо ви потрапили на таку сторінку, натиснувши посилання або натиснувши кнопку в Omeka, будь ласка, зв'яжіться з %s.

en: You&#8217;ve tried to access a page that does not seem to exist. Sometimes this happens. Below is a quick break-down of the items, collections, and exhibits on this site.
uk: Ви намагалися отримати доступ до сторінки, якої не існує. Нижче наведено швидкий поділ предметів, колекцій та експонатів на цьому сайті.

en: Your Omeka database is not compatible with your current version of Omeka.
uk: База даних Omeka несумісна з вашою поточною версією Omeka.

en: Your account for the %s repository has been created. Please click the following link to activate your account:
uk: Ваш обліковий запис %s для сховища створено. Будь ласка, натисніть на це посилання, щоб активувати обліковий запис:

en: Your query returned no results.
uk: Ваш запит не дав результатів.

en: [%s] Reset Your Password
uk: [%s] відновити пароль

en: [Default]
uk: [За замовчуванням]

en: [Untitled]
uk: [Безіменний]

en: [Untitled] #%s
uk: [Без назви] #%s

en: [no text]
uk: [текст відсутній]

en: accessed %1$s, %2$s.
uk: доступний %1$s, %2$s.

en: by %s
uk: за %s

en: collection | collections
uk[0]: колекція
uk[1]: колекція
uk[2]: колекції

en: contains
uk: містить

en: does not contain
uk: не містить

en: does not match
uk: не відповідає

en: edit a specific item type
uk: редагувати певний тип елемента

en: ends with
uk: закінчити з

en: inactive
uk: неактивне

en: is empty
uk: порожнє

en: is exactly
uk: відповідний

en: is not empty
uk: не порожнє

en: is not exactly
uk: неточний

en: item | items
uk[0]: елемент
uk[1]: елемент
uk[2]: елементи

en: items selected
uk: Вибрані елементи

en: matches
uk: відповідники

en: must be 30 characters or fewer with no whitespace
uk: повинно бути 30 або менше значень без використання пробілу

en: must be at least 6 characters
uk: повинен містити мінімум 6 знаків

en: or
uk: або

en: plugin | plugins
uk[0]: плагін
uk[1]: плагін
uk[2]: плагіни

en: reCAPTCHA Secret Key
uk: Секретний ключ reCAPTCHA

en: reCAPTCHA Site Key
uk: Ключ сайту reCAPTCHA

en: refine your search
uk: змініть свій пошук

en: required field
uk: обов'язкові поля

en: site administrator
uk: адміністратор веб-сайту

en: starts with
uk: почати з

en: tag | tags
uk[0]: тег
uk[1]: тег
uk[2]: теги

en: theme
uk: тема оформлення

en: user | users
uk[0]: користувач
uk[1]: користувач
uk[2]: користувачі
